Выбирайте комфортный язык сайта:UA или RU
rus
Все разделы
Ивано-Франковск
Профиль компании

Секрет Каріна, ФЛП

Представитель компании
Гореч Богданасистент директора
Адрес компании
юридический
Івано-Франківськ, вул. Незалежності 19
фактический
Івано-Франківськ, вул. Незалежності 19
Регистрация: 23 января 2019
Индекс активности: F0.0
Жалоба
Добавить в блокнот

Деятельность компании

Переваги: діючий перспективний бізнес!
Хінкальня - це найвигідніша мережа франчайзингових проектів, з налагодженою системою роботи та впізнаваністю гостинного бренду, більше 60 ресторанів в Україні та закордоном. Ви можете інвестувати - вже в готовий діючий бізнес, без додаткових зусиль, пошуку топ-приміщення, ремонтів, закупівлі обладнання, створення налагодженої команди, постановки процесів та безкінечних переговорів з постачальниками, пошуку надійної франшизи та робочої бізнес-моделі.
Гарантії: За 4 роки роботи, мережа Хінкальня стрімко набирає обертів – адже, налічується , вже більше 60 ресторанів в Україні та за кордоном, та біля 10 ресторанів вже , на етапі ремонту!
За даними Forbes, 98% стартапів, терплять поразки, через невміння грамотно і стратегічно, правильно запустити бізнес, через брак часу, шахраїв, неоправдану бізнес-модель, пусті інвестиції.
Для кого цікава пропозиція: Стартапери, які мають фінансовий капітал та шукають способи правельного, надійного вкладення в бізнес, не маючи досвіду в ресторанному бізнесі.
Інвестори з ресторанного бізнесу, які готові вкласти досвід та розвивати ресторан, перевагою є велика площа та топове місцерозташування.

Объявления компании

Просмотреть все
Всего объявлений: 2
4
Ресторан грузинської кухні Granat, м. Ужгород
Цена
44 000 $/шт
Секрет Каріна, ФЛП, UA
Продаж готового і налагодженого бізнесу: ресторан Granat, деталі: - м. Ужгород, вул. Фединця 12 - площа 130 кв. м - штат персоналу 14 осіб -...
5
Готовий бізнес в Сумах, пекарня
Цена
30 000 $/шт
Секрет Каріна, ФЛП, UA
Продається пекарня Ваш ЛАВаш, м. Суми, вул. Соборна 35, персонал 6 осіб, оборот 350 000 грн в місяць, чистий прибуток від 40 000 до 100 000 грн в...
Все объявления компании: 2
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.