RUS
Все разделы
Нововолынск
В разделе

Імперія Жирів, ООО

Профиль компании
Представитель компании
Мариненко Оксана Михайловнагенеральный директор
Адрес компании
юридический
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
фактический
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
Регистрация: 30 октября 2020
Индекс активности: F0.0
Жалоба
Добавить в избранные

Деятельность компании

ТОВ «Імперія жирів» - український виробник продуктів харчування, який спеціалізується на виробництві високоякісних маргаринів та імпортер тропічних жирів і олій.

Більше, ніж за 10 років існування, компанії «Імперія жирів» вдалося отримати вітчизняне визнання як виробника високоякісних, корисних і безпечних продуктів харчування і завоювати репутацію відповідального і надійного партнера.

Підприємство засноване в 2007 році. Тут виробляється широкий асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції. Зараз в компанії працює більше 120 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, логістики, продажів і фінансів. Тут приймаються важливі маркетингові рішення і координується виконання планів розвитку на українському та зарубіжному ринку.

В 2017 році компанією було проведено редизайн та ребрендинг: TM Maselko стало TM Mako. Відтак в арсеналі підприємства є 2 основні торгові марки: «Mako» і «Лорен».

Під цими торговими марками компанія виготовляє:

■ 3 види споживчих маргаринів

■ 4 види кулінарних маргаринів

■ 12 видів професійних маргаринів для промисловості

З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої якості за доступними цінами.

Виробництво
Наше виробництво - це системний підхід контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

Наші конкурентні переваги:
Якість - ми пропонуємо нашим споживачам тільки високоякісні, оригінальні за своєю рецептурою та смачні продукти.
Натуральність - при виробництві ми використовуємо тільки натуральну сировину, що повністю відповідає тенденціям споживчого попиту на здоровий спосіб життя і здорове натуральне харчування.
Цінова політика - ми беремо до уваги темпи зростання споживчого кошика, тому наша продукція з кращою ціновою пропозицією для споживачів з середнім і нижче середнього доходом, що піклуються про здоров'я сім'ї та сімейний бюджет.
Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

Якість та безпека
Система менеджменту якості ТОВ «Імперія жирів» включає вимоги з безпеки харчових продуктів та їх харчового регулювання. Вона також визначає політику з якості, яку щодня кожен співробітник перетворює на високі стандарти якості на своєму робочому місці. Основними принципами політики є завоювання довіри і лояльності споживача, гарантія безпеки та відповідності вимогам і залучення всіх до забезпечення якості.

Запорукою ефективного функціонування системи є ретельний аналіз ризиків на всіх етапах та застосування заходів управління потенційними ризиками з метою запобігання, уникнення або зменшення небезпек), що в свою чергу допомагає мінімізувати невідповідності за якістю, кризи та відгуки продукції.

Компания образована в 1999 году, численность 135 чел.

Объявления компании

Просмотреть все
Всего объявлений: 31
Жир кулинарный «Фритюрный»
Цена
55 грн/кг
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
Универсальный продукт, который производится на основе рафинированных дезодорированных растительных масел и жиров и имеет улучшенный жирнокислотный...
Маргарин мягкий низкокалорийный «Нежный 25%» с витаминами А и Е
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
Маргарин мягкий низкокалорийный «Нежный 25%» с витаминами А и Е Для тех, кто хочет всегда оставаться в форме и следит за фигурой идеально подходит...
Маргарин столовый LOREN Солнечный 72%
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
С приятным сливочным вкусом имеет широкий спектр использования - является универсальным в хлебопекарной, кондитерской промышленности, в сети...
Маргарин столовый LOREN Молочный 82%
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
Высокожирный (жирностью 82% ), с приятным масляно - молочным вкусом, предназначен для приготовления мучных, кондитерских, хлебобулочных изделий в...
Маргарин мягкий низкокалорийный «Бутербродный 40%» с морской солью и витаминами А, Е и D
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
Для тех, кто обожает бутерброды - создан маргарин мягкий низкокалорийный «Бутербродный 40% » с морской солью и витаминами А, Е и D. Маргарин...
Пальмовое масло 34-36
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, Нововолынск
Рафинированное дезодорированное отбеленное  пальмовое масло широко применяется для производства жиров и маргаринов, в кондитерской, хлебопекарной,...
Все объявления: 31
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.