Выбирайте комфортный язык сайта:UA или RU
rus
Все разделы
Нововолынск
Профиль компании

Імперія Жирів, ООО

Представитель компании
Мариненко Оксана Михайловнагенеральный директор
Адрес компании
юридический
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
фактический
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
Регистрация: 30 октября 2020
Индекс активности: F23
Жалоба
Добавить в блокнот

Деятельность компании

ТОВ «Імперія жирів» - український виробник продуктів харчування, який спеціалізується на виробництві високоякісних маргаринів та імпортер тропічних жирів і олій.

Більше, ніж за 10 років існування, компанії «Імперія жирів» вдалося отримати вітчизняне визнання як виробника високоякісних, корисних і безпечних продуктів харчування і завоювати репутацію відповідального і надійного партнера.

Підприємство засноване в 2007 році. Тут виробляється широкий асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції. Зараз в компанії працює більше 120 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, логістики, продажів і фінансів. Тут приймаються важливі маркетингові рішення і координується виконання планів розвитку на українському та зарубіжному ринку.

В 2017 році компанією було проведено редизайн та ребрендинг: TM Maselko стало TM Mako. Відтак в арсеналі підприємства є 2 основні торгові марки: «Mako» і «Лорен».

Під цими торговими марками компанія виготовляє:

■ 3 види споживчих маргаринів

■ 4 види кулінарних маргаринів

■ 12 видів професійних маргаринів для промисловості

З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої якості за доступними цінами.

Виробництво
Наше виробництво - це системний підхід контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

Наші конкурентні переваги:
Якість - ми пропонуємо нашим споживачам тільки високоякісні, оригінальні за своєю рецептурою та смачні продукти.
Натуральність - при виробництві ми використовуємо тільки натуральну сировину, що повністю відповідає тенденціям споживчого попиту на здоровий спосіб життя і здорове натуральне харчування.
Цінова політика - ми беремо до уваги темпи зростання споживчого кошика, тому наша продукція з кращою ціновою пропозицією для споживачів з середнім і нижче середнього доходом, що піклуються про здоров'я сім'ї та сімейний бюджет.
Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

Якість та безпека
Система менеджменту якості ТОВ «Імперія жирів» включає вимоги з безпеки харчових продуктів та їх харчового регулювання. Вона також визначає політику з якості, яку щодня кожен співробітник перетворює на високі стандарти якості на своєму робочому місці. Основними принципами політики є завоювання довіри і лояльності споживача, гарантія безпеки та відповідності вимогам і залучення всіх до забезпечення якості.

Запорукою ефективного функціонування системи є ретельний аналіз ризиків на всіх етапах та застосування заходів управління потенційними ризиками з метою запобігання, уникнення або зменшення небезпек), що в свою чергу допомагає мінімізувати невідповідності за якістю, кризи та відгуки продукції.

Компания образована в 1999 году, численность 135 чел.

Объявления компании

Просмотреть все
Всего объявлений: 31
Маргарин столовый LOREN Cream & cake 82%
Цена
1 $/кг
Імперія Жирів, ООО, UA
Специализированный профессиональный маргарин, разработанный с учетом требований по изготовлению отделочных полуфабрикатов. При разработке...
Маргарин мягкий низкокалорийный «Фирменный 50%» с витаминами A, Е и D
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, UA
Маргарин мягкий низкокалорийный «Фирменный 50%» с витаминами A, Е и D Незаменим к завтраку - маргарин мягкий низкокалорийный «Фирменный 50% » с...
Пальмовое масло 36-39
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, UA
Рафинированное дезодорированное отбеленное пальмовое масло широко применяется для производства жиров и маргаринов, в кондитерской, хлебопекарной,...
Пальмовое масло 34-36
Цена
Цена по запросу
Імперія Жирів, ООО, UA
Рафинированное дезодорированное отбеленное  пальмовое масло широко применяется для производства жиров и маргаринов, в кондитерской, хлебопекарной,...
Заменитель молочного жира 36-38
Цена
1 грн/шт
Імперія Жирів, ООО, UA
Линейка заменителей молочного жира LOREN производится из импортного сырья самого высокого качества и отличается прекрасными характеристиками....
2
Шортенинг 39-41
Цена
45 грн/кг
Імперія Жирів, ООО, UA
Шортенинг производится на основе рафинированных дезодорированных растительных масел. Он нашел широкое применение в сетях общественного питания и в...
Все объявления компании: 31
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.