RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Киев

3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo

3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo
1 / 4
3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo - фото 1 3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo - фото 2 3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo - фото 3 3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo - фото 4
Добавлено: 30 мая 2024, 15:07 ID: 16243231
8 654 грн/штука
Киев, UA
на Флагма с 21 мая 2024
Шевченко Ян
Частный пользователь

Описание

3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo

Anycubic Kobra 2 Neo — це новітній 3D-принтер від компанії Anycubic, призначений для користувачів, які шукають поєднання продуктивності, надійності та зручності використання. Цей принтер відзначається рядом вдосконалень, які роблять його одним з найкращих виборів на ринку як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Kobra 2 Neo оснащений великим об'ємом друку 250 x 220 x 220 мм, що дозволяє створювати великі об'єкти без необхідності їх розділення на частини. Принтер використовує технологію FDM (Fused Deposition Modeling), яка є однією з найпоширеніших і найбільш доступних для домашнього 3D-друку. Максимальна швидкість друку досягає 250 мм/с, що значно скорочує час виготовлення моделей.

Однією з ключових особливостей Kobra 2 Neo є автоматичне вирівнювання платформи, що дозволяє користувачам уникнути трудомісткого ручного налаштування. Ця функція значно спрощує процес підготовки до друку і забезпечує більш стабільні та якісні результати.

Принтер обладнаний сенсорним екраном, який забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для управління налаштуваннями та процесом друку. Kobra 2 Neo підтримує підключення через USB та SD-карту, що дозволяє легко завантажувати та зберігати файли для друку.

Anycubic Kobra 2 Neo також має надійну конструкцію з металевої рами, що забезпечує стійкість та довговічність. Система охолодження друкуючої головки та використання якісних комплектуючих гарантують тривалий термін служби принтера без потреби у частих обслуговуваннях.

Завдяки своїм технічним характеристикам та функціональності, Anycubic Kobra 2 Neo є чудовим вибором для тих, хто прагне отримати високоякісний 3D-друк за доступною ціною. Він підходить для різних застосувань, включаючи прототипування, створення художніх виробів та навчання.

Дзвоніть в Нас найкращі ціни.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

2
3D принтер по металлу HBD-350T
Цена
1 $/шт
3D принтер по металлу HBD-350T - высокоэффективное и высококачественное оборудование селективного лазерного плавления. с размером печати 325 мм × 325 мм × 400 мм, одно и двух лазерная конфигурации, эффективная и стабильная система порошкового покрытия, закрытая автоматическая система циркуляции...
+57 объявлений
11 июл
5
3d Принтер Anycubic Photon Mono X 6k Медапаратура
3d Принтер Anycubic Photon Mono X 6k Медапаратура - фото 1
3d Принтер Anycubic Photon Mono X 6k Медапаратура - фото 2
+1 фото
3d Принтер Anycubic Photon Mono X 6k Медапаратура - фото 3
Цена
30 400 грн/шт
Anycubic Photon Mono X 6k - новинка 2021 года. Входит в новую линейку фотополимерных стереопитографических 3d принтеров, использующих монохромную Lcd матрицу маски Уф засветки вместо обычной цветной. Монохромная Lcd матрица имеет следующие преимущества перед цветом: - увеличенный срок службы -...
+6643 объявления
6 июл 2023
4
3D принтер Anycubic I3 Mega-S Акция купить
3D принтер Anycubic I3 Mega-S Акция купить - фото 1
3D принтер Anycubic I3 Mega-S Акция купить - фото 2
3D принтер Anycubic I3 Mega-S Акция купить - фото 3
Цена
7 100 грн/шт
Особенности и отличия от модели i3 Mega: - Имеет новый модернизированный экструдер, способный печатать гибкие детали филаментом типа ТПУ - Инновационная платформа 3D-печати Ultrabase с подогревом позволяет очень легко снимать детали после охлаждения. Детали будут иметь приятную гладкую нижнюю...
+78 объявлений
23 фев 2022
Показать еще
Киев, UA
Работает на Флагма с 21 мая 2024
Шевченко Ян
Частный пользователь
Популярные производители в категории: 3D-принтеры
Контакты
Представитель
Шевченко Ян
Частное лицо
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Шевченко Ян Частный пользователь
3D принтер Anycubic Kobra 2 Neo
8 654 грн/штука ID: 16243231
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.