RUS
Выбрать раздел
Днепр

Брикет лігніновий високої якості із сильною тепловіддачею

1 / 4
Брикет лігніновий високої якості із сильною тепловіддачею - фото 1 Брикет лігніновий високої якості із сильною тепловіддачею - фото 2 Брикет лігніновий високої якості із сильною тепловіддачею - фото 3
Обновлено: 1 марта 2024, 07:00 ID: 15793231
оптовая цена
от 4 500 грн/тонна
на Флагма с 1 февраля 2024
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
директор

Описание

Брикет високої якості із сильною тепловіддачею. Який застосовується у котлах, печах, камінах, буржуйках. Тривалість горіння від 4 годин. У рази економніше опалюватися брикетами ніж вугіллям або дровами. Розпалюється від невеликої кількості дров протягом 10-20 хвилин. Після прогоряння залишається невелика кількість золи у вигляді пилу.
Форма брикету циліндрична. Довжна 8-15см, діаметр 2,5см. , загальна вологість - 7,9%
Зольність - 22,4% , щільність кг/см3 - 1,2 , сірка - 0,63% , калорійність - 4400-5400ккал , летючі - 12,6%
Горить брикет практично бездимно, тому що не відбувається виділення чадного газу. Після згоряння утворюється попіл, який легко руйнується.
Якщо треба велика кількість ціну оговоримо
Упаковка: біг-бег або поліетиленові мішки.
, . Спосіб використання опалювальних вугільних брикетів:
На дно топки укладається шар паперу разом із підготовленими дерев'яними трісками. Далі матеріал підпалюється. Коли сформується стабільне полум'я, на розпалювальний шар укладається паливо завтовшки не більше 15 см. Після того, як ця порція брикет розгориться, необхідно додати ще одну висотою 20 см. Перед кожною закладкою потрібно замикати піддувало. Коли паливо додано, двері топки зачиняються, а засувка зольника відкривається в необхідне положення.

Щоб топкова камера швидко не охолоджувалася, часто забороняється перемішувати паливо. Також під час цього процесу до кімнати може потрапити брикетний пил.

На котлах з механічним регулюванням рекомендується виставляти температурний діапазон від 55С до 67С. Цей діапазон рекомендується для оптимальної тривалості горіння та якості згоряння палива.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

2
Вугільно-лігніновий брикет високої якості із сильною тепловіддачею.
Оптовая цена
6 500 - 6 800 грн/шт
Вугільно-лігніновий брикет високої якості із сильною тепловіддачею. Який застосовується у котлах, печах, камінах, буржуйках. Тривалість горіння від 4 годин. У рази економніше опалюватися брикетами ніж вугіллям або дровами. Розпалюється від невеликої кількості дров протягом 10-20 хвилин. Після...
+3 объявления
1 фев
3
Высококачественный Торф Брикет(сухой) Маневичи
Цена
Цена по запросу
Торфяной брикет легко разжигается и дает ровное продолжительное горение. Теплотворная способность 5200 ккал/кг. механическая прочность не менее 95%. Зольность не более 15%, влага 19%. преимущество торфяных брикетов перед другими видами топлива: 1) торфяное топливо снижает расход сжигаемого...
+16 объявлений
09:06
Цена
4 000 грн/т  
опт от 3 700 грн/т
Пелети з лушпиння соняшнику. Чиста без домішок. Чи не мікс. Фасування - біг-біги. Брикет з чистого лушпиння соняшнику. 1. Фасовка - біг-біги. 2. Фасовка - мішки. Від виробника. Опт та роздріб. Торг.
+22 объявления
06:52
Показать еще
Работает на Флагма с 1 февраля 2024
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
директор
Смотрите еще объявления в категории Топливные брикеты
Контакты
Представитель
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
Директор
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
МТК ЛІНКАС, ООО Мтк Лінкас, Директор
Брикет лігніновий високої якості із сильною тепловіддачею
от 4 500 грн/тонна ID: 15793231
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.