RUS
Выбрать раздел
Днепр

Брикет високої якості із сильною тепловіддачею

1 / 5
Брикет високої якості із сильною тепловіддачею - фото 1 Брикет високої якості із сильною тепловіддачею - фото 2 Брикет високої якості із сильною тепловіддачею - фото 3 Брикет високої якості із сильною тепловіддачею - фото 4
Обновлено: 29 февраля 2024, 07:09 ID: 15791933
оптовая цена
6 500 - 6 800 грн/тонна
на Флагма с 1 февраля 2024
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
директор

Описание

Брикет високої якості із сильною тепловіддачею. Який застосовується у котлах, печах, камінах, буржуйках. Тривалість горіння від 4 годин. У рази економніше опалюватися брикетами ніж вугіллям або дровами. Розпалюється від невеликої кількості дров протягом 10-20 хвилин. Після прогоряння залишається невелика кількість золи у вигляді пилу.
Форма брикету циліндрична. Довжна 8-15см, діаметр 2,5см. , загальна вологість - 7,9%
Зольність - 22,4% , щільність кг/см3 - 1,2 , сірка - 0,63% , калорійність - 4400-5400ккал , летючі - 12,6%
Горить брикет практично бездимно, тому що не відбувається виділення чадного газу. Після згоряння утворюється попіл, який легко руйнується.
Якщо треба велика кількість ціну оговоримо
Упаковка: біг-бег або поліетиленові мішки.
, . Спосіб використання опалювальних вугільних брикетів:
На дно топки укладається шар паперу разом із підготовленими дерев'яними трісками. Далі матеріал підпалюється. Коли сформується стабільне полум'я, на розпалювальний шар укладається паливо завтовшки не більше 15 см. Після того, як ця порція брикет розгориться, необхідно додати ще одну висотою 20 см. Перед кожною закладкою потрібно замикати піддувало. Коли паливо додано, двері топки зачиняються, а засувка зольника відкривається в необхідне положення.

Щоб топкова камера швидко не охолоджувалася, часто забороняється перемішувати паливо. Також під час цього процесу до кімнати може потрапити брикетний пил.

На котлах з механічним регулюванням рекомендується виставляти температурний діапазон від 55С до 67С. Цей діапазон рекомендується для оптимальної тривалості горіння та якості згоряння палива.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

8
Паливні брикети
Паливні брикети - фото 1
Паливні брикети - фото 2
+4 фото
Паливні брикети - фото 3
Цена
4 500 грн/шт
Шукаєте нові рішення для опалення і виробничих процесів? Біологічне паливо, яке дістають з відходів рослинного походження, вже зарекомендувало себе позитивно як додаткове або основне джерело енергії. Отримати рідке чи тверде альтернативне паливо можна з відходів виробництва соняшника пшениці або...
+22 объявления
17 фев
3
Паливні брикети з вугілля для опалення дому
Цена
Цена по запросу
Пропонуємо паливні брикети з вугілля для опалення дому. Висока калорійність: 4500-5400 ккал, низька зольність, майже відсутній дим під час опалення. Ціна від виробника. Одна тонна брикетів - до 60 днів тепла у вашій оселі! Паливні брикети з вугілля від Дніпробрикет - це ідеальне рішення для...
+3 объявления
25 янв
Продам паливні брикети
Цена
1 грн/шт
Продаємо паливні брикети з лушпиння соняшника. Якісні із хорошою щільністю. Є доставка своїм транспортом. При необхідності надаємо послуги вивантаження на вказане місце. детальніша інформація по телефону або на Вайбер.
+31 объявление
17 ноя 2023
Показать еще
Работает на Флагма с 1 февраля 2024
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
директор
Смотрите еще объявления в категории Топливные брикеты
Свяжитесь с компанией
Мтк Лінкас
Мтк Лінкас
Директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
МТК ЛІНКАС, ООО Мтк Лінкас, Директор
Брикет високої якості із сильною тепловіддачею
6 500 - 6 800 грн/тонна ID: 15791933
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.