RUS
Выбрать раздел
Одесса

Будівництво укрыття

Будівництво укрыття
Будівництво укрыття - фото 1
Обновлено: 22 февраля 2024, 20:33 ID: 14610930
70 000 грн/штука
на Флагма с 14 мая 2017
Бабчук Дмитрий Иванович
менеджер

Описание

Війна в Україні виділила на будівельному ринку новий сегмент, який користується величезним попитом – будівництво бомбосховища або бункера. На ринку є різні варіанти конструкцій та матеріалів, а ціна стартує від кількох десятків тисяч гривень і досягає кількох мільйонів. Однак є замовники, які мають у своєму розпорядженні можливості і хочуть убезпечити себе і своїх близьких від всіляких атак, включаючи хімічний захист і протирадіаційний. Такі люди будують бункери максимального класу захисту. Такі варіанти укриття коштують дорожче за елітне житло в Одесі.

Основними замовниками є власники приватних будинків, місцеві громади та навчальні заклади, для яких наявність укриття – обов'язкова умова стаціонарного навчання. Популярні й невеликі індивідуальні укриття у приватному секторі.

Які варіанти сховищ пропонують Одеситам, чим вони відрізняються та скільки коштують?

Люди замовляють бункери подвійного призначення, тобто з можливістю зберігати там узимку продукти та деякий час перебувати у сховищі, коли є загроза життю та здоров'ю.

Будівельна компанія "АВТБУД", що спеціалізується на бетонних роботах, здійснює будівництво бомбосховищ з 2010 року і знає про це все. Середній розмір індивідуального бункера на одну сім'ю – 10 квадратних метрів корисної площі без урахування сходів.

Зазвичай сховища будують монолітними або з бетонних блоків на монолітній бетонній основі. Перекриття - теж із заливається монолітне або монтується з бетонної плити. Вартість такої споруди стартує від двохсот п'ятдесяти тисяч гривень Завдяки досвіду, набутому з 2010 року у сфері будівництва бомбосховищ в Одесі, ми з упевненістю можемо сказати, що ми найкращі у цій сфері.

Ми проводимо будівництво підземних захисних споруд цивільного захисту, приватних бункерів і укриттів, що швидко зводяться. Будівельна компанія "АВТБУД" готова здійснити будівництво та укомплектувати спеціальним обладнанням ваше укриття.

Пропонуємо противибухові пристрої та фільтри-поглиначі; вентиляційні установки та захисні двері; системи регенерації повітря; балістичний захист та багато іншого. Якщо ви вирішили збудувати бомбосховище в Одесі або розпочали проектування укриття, будуєте або замовляєте бункер або бомбосховища, ми пропонуємо допомогу професіоналів.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Строительство убежища
Цена
70 000 грн/шт
Война в Украине выделила на строительном рынке новый сегмент пользующихся огромным спросом – строительство бомбоубежища или бункера. На рынке есть разные варианты конструкций и материалов, а цена стартует от нескольких десятков тысяч гривен и доходит до нескольких миллионов. Однако есть...
+135 объявлений
22 фев
Строительство погреба Одесса
Цена
Цена по запросу
Практически все владельцы частных домов приходят к выводу о необходимости строительства погреба. Поскольку погреб довольно таки ценное сооружение в котором можно хранить запасы овощей, консервацию а качественно построенный погреб можно даже использовать, как убежище в случае войны, что довольно...
+83 объявления
9 фев 2022
Строительство укрытия
Цена
70 000 грн/шт
Строительство убежища Одесса Строительство укрытия ведется согласно заранее составленному проекту. Проектирование бункера, бомбоубежища или любого подземного сооружения очень важная часть при возведении укрытия. Современные бомбоубежища – настолько сложные сооружения, что невозможно начать...
+135 объявлений
22 фев
Показать еще
Работает на Флагма с 14 мая 2017
Бабчук Дмитрий Иванович
менеджер
Смотрите еще объявления в категории Строительство гаражей
Контакты
Представитель
Бабчук Дмитрий Иванович
Менеджер
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
АВТО СТРОЙ, ООО Бабчук Дмитрий Иванович, Менеджер
Будівництво укрыття
70 000 грн/штука ID: 14610930
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.