RUS
Выбрать раздел
Глобино

Гербіцид Капут аналог Раундап 20л

Гербіцид Капут аналог Раундап 20л
Гербіцид Капут аналог Раундап 20л - фото 1
Обновлено: 1 июня 2023, 06:47 ID: 15101799
4 500 грн/штука
Глобино, UA
на Флагма с 23 апреля 2018
Савченко Богдан Іванович
менеджер

Описание

ПРИЗНАЧЕННЯ
Системний гербіцид суцільної дії проти однорічних та багаторічних бур'янів. Використовується як десикант на зернових культурах для передзбирального висушування рослин. Застосування препарату дозволяє значно прискорити та полегшити процес збирання врожаю.
ПРИНЦИП ДІЇ
Проникає через листя та інші зелені частини рослини. Переноситься по всіх органах рослини, включаючи кореневу систему, блокуючи синтез амінокислот. Рослини гинуть через 5-10 (до 30) днів залежно від погодних умов, виду бур'янів і віку рослин. Перші ознаки гербіцидного ефекту проявляються не раніше, ніж через 3-4 дні у вигляді пожовтіння, потім побуріння й зів'янення листів. Гербіцид не має ґрунтової активності і може застосовуватися до посіву або до появи сходів культури.
Найвища ефективність проявляється за сухої, теплої погоди. Препарат не можна застосовувати у спекотливі дні при сильному сонячному випромінюванні або при небезпеці нічних приморозків. Рекомендовано проводити обприскування при температурі від +10 до +25ºС за допомогою наземної техніки в ранкові (до 10) і вечірні (після 18) години при мінімальних повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м/с, при великокрапельному - 4 м/с. Не обприскувати по мокрих від дощу чи роси рослинах, або якщо протягом наступних 6 годин очікуються опади. Обприскування слід проводити по вегетуючих бур'янах. На зернових – у фазі воскової стиглості зерна.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Доставка

  • Новая почта
  • Интайм
  • Доставка транспортной компанией
    При замовленні по Полтавській області від 100л

Оплата

  • Безналичный расчет без НДС
  • Наличными

Похожие объявления

2
Альфа Стар Дуо Гербіцид
Цена
1 300 грн/шт
Розширений спектр контрольованих бур’янів, особливо таких, як підмаренник чіпкий, амброзія полинолиста, лобода біла та ін. Широкі строки застосування: високоселективний для зернових колосових культур (від сходів до появи прапорцевого листка) та невибагливий до температури повітря (працює...
+71 объявление
06:47
Дербі гербіцид на зернові 0.5 22 год
Цена
3 100 грн/шт
Гербіцид Дербі на зернові . Сингента Оригінал
+71 объявление
06:47
Аватар гербіцид аналог Харнес
Цена
7 000 грн/каністра
Гербіцид Аватар Гербіцид Аватар — це сучасний ефективний грунтовий основний селективний гербіцид, який застосовується до сходів, на посівах сільськогосподарських культур: соняшнику, сої та кукурудзи, для загибелі бур'янів та бур'янів. Переваги: Ефективний контроль бур'янів та бур'янів, діє на...
+71 объявление
06:46
Показать еще
Глобино, UA
Работает на Флагма с 23 апреля 2018
Савченко Богдан Іванович
менеджер
Контактная информация
Савченко Богдан Іванович
менеджер
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.