RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Ровно

Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л

Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л
1 / 2
Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л - фото 1 Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л - фото 2
Добавлено: 3 марта 2024, 14:05 ID: 15878905
3 450 грн/каністра 20 л
на Флагма с 25 февраля 2020
Заришнюк Світлана Юхимівна
директор

Описание

Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення. Десикант зернобобових та соняшника.

Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал, діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г / л
Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал, швидкість дії:

Перші ознаки гербіцидної дії з'являються на 3-4 день у вигляді пожовтіння рослин. Повна загибель спостерігається на 7-14 день після обробки.
Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал, механізм дії:

Діюча речовина, потрапляючи на вегетуючі зелені частини бур'янів (листя, стебла), і розноситься по всіх органах, порушуючи синтез амінокислот, необхідних для росту та життєдіяльності бур'янів, що призводить до повної загибелі, в тому числі і кореневої системи. Тотал застосовується тільки по активно вегетуючих бур'янах і НЕ діє на рослини, які з'явилися після застосування гербіциду.
Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал, властивості та переваги:

Економічний та високоефективний гербіцид суцільної дії.
Застосування в період інтенсивного росту бур'янів, але до початку цвітіння, дозволяє повністю залишиться без злісних багаторічних бур'янів в тому числі таких як пирій повзучий, осот рожевий, берызка польова та ін.
Тотал рекомендується для боротьби з гідрофітними бур'янами (осоки, рогозу та ін.)
Не має остаточної ґрунтової дії
Обприскування препаратом порушує сівозміну. Після Тоталу можна висівати будь-які культури
Можна застосовувати в якості десиканту перед збиранням врожаю, що дозволяє підвищити якість зерна за рахунок зниження вологості та засміченості посівів.
Застосування Тоталу в системах парової, зяблевої та мінімального обробітку ґрунту, мінімалізує витрати на обробку грунту, дозволяє скоротити їх число, і тим самим - знизити ерозію грунтів та підвищити їх вологозабезпеченість, заощадити ресурси. Завдяки унікальній хімічній природі перевершує всі відомі гербіциди з других класів по спектру дії.
Тотал не має ґрунтової активності. Боротьбу з бур'янистою рослинністю в системі mini-till, no- till в досходовий період, можна реалізувати за допомогою гербіцидів суцільної дії. Умовою безпечного застосування, є виключно досходове внесення препарату (максимум за 2-3 дня до появи сходів культури).

Зверніть увагу:

Не рекомендується внесення препарату в досходовий період при можливості випадіння опадів зливового характеру, в зв'язку з можливістю промивання препарату в небажані (що містять насіння) шари грунту.

На площах оброблених Тоталом з багаторічною рослинністю, згідно регламенту застосування, приступати до механічного розпушування рекомендується НЕ раніше ніж через 10-14 днів. В іншому випадку може статися штучна «ампутація» верхівки рослини.

Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал, норми витрати:

Розрахунок ведеться в залежності від виду бур'янів, які будуть оброблятися. Для бур'янів-однорічних потрібно 2-4 л на 1 га. Для багаторічних норму збільшують до 4-6 літрів.
Однорічні бур'яни обробляють при утворенні перших 2-х листків. Багаторічні бур'яни обприскують у період формування розеток. Для обробки злакових бур'янів враховують ріст стебла. Висота однорічних бур'янів не повинно перевищувати 5 см. Застосування гербіциду для багаторічної трави розумно при висоті стебла 10-12 см.  
Важливо!
Перед підготовкою до проведення обприскування гербіцидом Тотал рекомендується поцікавитися прогнозом погоди. Якщо в найближчі 6 годин очікується дощ, обробка не має сенсу.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Гербіцид суцільної дії Т12: 100мл
Цена
82 грн/шт
Т12— новий інноваційний, високоефективний системний гербіцид суцільної дії для боротьби з бур'янами. Діюча речовина: калійна сіль гліфосату, 551г/л Рекомендується для знищення бур'янів: -на землях сільськогосподарського призначення; -на землях несільськогосподарського призначення (лінії...
+19 объявлений
17 ноя 2021
Гербіцид Т12
Оптовая цена
5.50 - 6 $/л
Т12 — новий високоефективний неселективний системний гербіцид суцільної дії для боротьби з бур'янами: на землях сільськогосподарського призначення; на землях несільськогосподарського призначення (лінії електропередач, узбіччя доріг, залізничні насипи); вздовж парканів, доріжок, навколо...
+1 объявление
22 сен 2017
2
Гумат калия, 3л
Оптовая цена
от 350 грн/шт
Спеціально підібрана комбінація природніх фізіологічно-акривних речовин, а саме гумінових та фульвових кислот покращеної формуляції і комплекса легкодоступних для рослини елементів живлення з хелатованим магнієм у складі. Використання цього препарату направлена на захист від стресових факторів...
+10 объявлений
19 окт 2022
Показать еще
Работает на Флагма с 25 февраля 2020
Заришнюк Світлана Юхимівна
директор
Смотрите еще объявления в категории Гербициды
Контакты
Представитель
Заришнюк Світлана Юхимівна
директор
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Агромагазин, ФЛП Заришнюк Світлана Юхимівна, директор
Гербіцид суцільної дії від бур'янів Тотал (аналог Раундап) каністра 20 л
3 450 грн/каністра 20 л ID: 15878905
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.