Выбирайте комфортный язык сайта:UA или RU
rus
Все разделы
Киев
В разделе
в топе
VIP
Комплексне мінеральне добриво РК (Ca, Mg, S) 12-23 (6-4-10)
1 / 2
Комплексне мінеральне добриво РК (Ca, Mg, S) 12-23 (6-4-10) - фото 1 Комплексне мінеральне добриво РК (Ca, Mg, S) 12-23 (6-4-10) - фото 2
Обновлено: 19 января 2022, 05:27

Комплексне мінеральне добриво РК (Ca, Mg, S) 12-23 (6-4-10)

16 500 грн/тонна
Кравецька Оксана
Кравецька Оксана
керівник відділу продажів
на Флагма с 25 августа 2021

Описание

Тарногран РК – це високоефективне гранульоване добриво для основного підживлення ріпаку, кукурудзи та зернових культур. Добриво пролонгованої дії або контрольованого вивільнення — це гранули поживних речовин, вкриті полімерною речовиною, що затримує їх вивільнення на тривалий період. Тобто рослини отримують поживні речовини протягом усього періоду росту, завдяки гранульованій формі та хімічному складу добрива Тарногран. Рекомендується застосовувати перед сівбою, на грунтах з дефіцитом магнію та калію.

Магній в сульфатній формі, що міститься у добриві, забезпечує краще засвоєння поживних речовин, а високий вміст CaO покращує баланс кальцію у ґрунті. Тарногран можна використовувати на будь-яких видах ґрунту та змішувати з усіма видами азотних гранульованих добрив.
Гранульована форма добрива та спеціально розроблений хімічний склад дозволяє рослинам отримувати протягом всього часу вегетації поживні речовини, які поступово вивільняються після кожних опадів дощу або зрошувальних заходів.

Застосування добрива:
- Найбільше рекомендується вносити Тарногран PK для зернових, ріпаку, кукурудзи, бобових, зернобобових, цукрового буряку, дрібнонасінних та пасовищ. Може також застосовуватися для підживлення овочів та у садівництві.
- Застосовуючи добриво під озимий ріпак, слід брати до уваги те, що на початку він створює дуже розвинену кореневу систему, і для цього потребує належної кількості фосфору в першій фазі розвитку рослин та під час появи насіння, а калію у процесі подальшого росту.
- Цукрові буряки мають високу потребу в фосфорі яка залишається протягом усього вегетаційного періоду.
- З кукурудзою та озимими зерновими культурами, найвища необхідність у фосфорі з’являється у фазі кущіння та наливання зерна, а в калії в період виходу у трубку та після цвітіння.

Пакування: біг – бег 500кг
Виробник: Siarkopol, Польща

Номер объявления: 12964411
на Флагма с 25 августа 2021

Похожие объявления

Плантатор 5.15.45 - комплексне мінеральне добриво.
Цена
555 грн/упак
Насіння, ЧП, UA, 139 км +427 объявлений
Плантатор 5.15.45 - Комплексне мінеральне добриво, яке застосовується для вирощування всіх видів сільськогосподарських культур в період дозрівання...
Комплексне мінеральне добриво Суперагро NPS 12:24 10
Оптовая цена
8 500 - 8 600 грн/т
Мира Груп, ООО, UA, 139 км +72 объявления
У нас Ви завжди можете придбати комплексне мінеральне добриво "Суперагро NPS 12:24 10", що виготовляється в Україні і реалізується на території...
2
Комплексне добриво Азот Фосфор (Азофоска)
Цена
330 $/т  
опт от 320 $/т
Сировина Плюс, ООО, UA, 139 км +1 объявление
Компанія "Сировина Плюс" продає оптом комплексне добриво Азот Фосфор. Комплексне мінеральне добриво, в гранулах круглої форми біло-сірого...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Кравецька Оксана
Кравецька Оксана
керівник відділу продажів
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.