RUS
Выбрать раздел
Рогатин

Лауретсульфат натрия (SLES, СЛЕС)

Лауретсульфат натрия (SLES, СЛЕС)
Лауретсульфат натрия (SLES, СЛЕС) - фото 1
Обновлено: 8 июня 2023, 06:29 ID: 15039366
61 грн/штука
на Флагма с 2 марта 2023
Юган Іван
керівник

Описание

Лаурилсульфат натрію є аніонною поверхнево-активною речовиною, звичайно використовуваною в косметиці. При правильному використанні лаурилсульфат натрію, він може забезпечувати певні властивості, що поліпшують стан шкіри.

У косметиці лаурилсульфат натрію найчастіше використовується в якості емульгатора або поверхнево-активної речовини.

В якості емульгатора лаурилсульфат натрію допомагає стабілізувати і згущати розчини з компонентами різної розчинності. Це дозволяє продуктам отримувати більш однорідну текстуру для більш легкого і гладкого нанесення.

Крім того, вплив лаурилсульфата натрію на поверхневий натяг може бути застосовано не тільки до складів продуктів, але і до складу шкіри. Він має велику здатність змінювати поверхневий натяг рогового шару.

Отже, місцеве застосування розчинів лаурилсульфату натрію може зробити шкіру більш проникною, що дозволяє краще поглинати молекули, які поліпшують шкіру з ідеальною полярністю і розміром.

Додаткові застосування лаурилсульфата натрію включають функціонування в якості ефективного засобу для чищення (наприклад, мила і засоби для миття тіла).

Дослідження показали, що поєднання лаурилсульфату натрію і керамідів в процедурах по догляду за шкірою допомагає заповнити і усунути сухість шкіри і руйнування бар'єру.

З його роллю у відновленні поверхні шкіри, лаурилсульфат натрію може вважатися корисним засобом для поліпшення загальної якості шкіри і її зовнішнього вигляду. Цей інгредієнт використовується в основному в очищувальних засобах, включаючи пінні ванни, мило для ванн і шампуні.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Лауретсульфат натрия (Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES 70%), сульфоэтаксилат. ..
Цена
94 грн/кг  
опт от 83 грн/кг
Лауретсульфат натрия (Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES 70%), сульфоэтаксилат натрия)
+1060 объявлений
3 мар
Натрий Лауретсульфат (SLES, слес)
Цена
55.65 грн/кг  
опт от 54 грн
Обратите внимание! Цена указана при заказе от 1 тонны, также, цена может отличаться в зависимости от объема вашего заказа. Что такое SLES? Лауретсульфат натрия (SLES) - общепринятое сокращение сульфата лаурилового эфира натрия (SLES). Эта вязкая жидкость - анионное поверхностно-активное...
+1091 объявление
14 июл 2021
3
Натрий Лауретсульфат (SLES, СЛЕС) - бочка 175 кг
Цена
15 100 грн/бочка
Товары дороже 3000 грн отправляются по предоплате, уточните у менеджера все детали по номеру Что такое SLES?Лауретсульфат натрия (SLES) - общепринятое сокращение сульфата лаурилового эфира натрия (SLES). Эта вязкая жидкость - анионное поверхностно-активное вещество, находит широкое применение...
+386 объявлений
13 мая
Показать еще
Работает на Флагма с 2 марта 2023
Юган Іван
керівник
Смотрите еще объявления в категории Сырье для моющих средств
Контактная информация
Юган Іван
керівник
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.