RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Киев

Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна

в топе
VIP
Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна
1 / 4
Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна - фото 1 Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна - фото 2 Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна - фото 3 Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна - фото 4
Обновлено: 16 июля 2024, 06:38 ID: 4049115
150 грн/метр погонный монтажа сваи
на Флагма с 2 января 2018
Коноваленко Георгий Олегович
менеджер Консультант

Описание

Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі - закручування палі гвинтової в ґрунт - монтаж пальових фундаментів - вкручування труби з гвинтовим наконечником у ґрунт - занурення паль у ґрунт для зміцнення фундаменту, буріння під опорної стінки - фундаментно-бурові роботи в Києві, Київській області, Україні

Бурова компанія надає комплекс послуг з монтажу гвинтових паль в грунт за допомогою спеціального механізму (гідро-обертача) або за допомогою ручної сили зі спеціальними механізмами. мм, 108 мм, 114 мм, 127 мм, 133 мм, 159 мм, 168 мм, 219 міліметрів

Занурення паль або геошурупів можливе на глибину від 1 до 12 метрів (установка гвинтових паль зі спеціальним контролем вертикальності монтажу палі 40000 Nm)

Буріння лідерних свердловин, буріння отворів у ґрунті діаметром від 200 до 500 мм, на глибину від 1 до 12 метрів під пальові фундаменти (буріння 1-4 категорії ґрунтів)

Гвинтові палі під фундамент Фундамент на гвинтових палях завдяки своїй економічністі та швидкості зведення фундамент на палях є одним із найпопулярніших.

Варто відзначити, що дуже часто саме ця технологія є найоптимальнішою, проте й тут нечасто виникають проблеми.
Можна сказати, що фундамент на палях є універсальним, оскільки він може використовуватися при зведенні різних споруд та на будь-якому ґрунті.
Проте, що складніше грунт, то більше вписувалося відчувається ефективність цієї технології та її економічність.
Буває, коли використання такого фундаменту є єдиним варіантом, це часто відбувається при будівництві на цінному ландшафті, порушувати який не бажано.

Палева технологія

Перше використання гвинтових паль відноситься до 1838, хоча в той час це вважалося більше нетрадиційним інженерним рішенням. Популярність гвинтові палі починають набувати через 100 років.
У нашій країні використання гвинтових паль починається з 2008 року, саме тоді з'являється необхідність в економічних рішеннях.
Тоді всебічне використання паль дозволило переконатися в їхній надійності та економічності. Оскільки навіть новачок у будівництві розуміє принцип фундаменту на палях, використовувати його починають, ґрунтуючись виключно на теоретичних знаннях.
І варто відзначити, що це прагнення далеко не у всіх призводить до позитивного результату. Таким чином, ті будівельники, які найчастіше шукають простоти, по-перше, розчаровуються, а по-друге, дискредитують нову технологію, яка часто є успішною.
Для того щоб скласти правильно проект необхідно для початку провести георозвідку ділянки. Однак, незважаючи на те, що даний фундамент на палях можна використовувати практично при будь-якому ґрунті для правильної його установки необхідно знати стан ґрунту, на якому виконуватимуться роботи.

Гвинтова паля - це металева труба діаметром 57-130 мм і стінками товщиною 3-8 мм з буравчастими порожнинами діаметром 150 - 500 мм на кінці.
Занурення в ґрунт відбувається втисканням та вкручуванням. Стовбур палі з'єднується з пристроєм, що закручує, - хвостовиком.
Варто зазначити, що лопаті палі, прорізаючи грунт, сприяють зануренню палі, проте якщо грунт досить щільний, виникає опір і тоді лопаті стають додатковою опорою.
Щоб правильно підібрати довжину палі необхідно знати глибину щільного грунту. Без георозвідки можна зіткнутися з тим, що може статися просадка палі.
Навіть тоді, коли вона упирається в твердий ґрунт, це ще не означає, що його основа є досить міцною. Може статися так, що прошарок виявиться тонким і паля просто провалиться.
Для забезпечення стабільної основи опора на грунт лопатевої частини паль повинна мати достатню несучу здатність, а для цього існує кілька способів

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Монтаж рекуператора Prana, SmartStream, Vents, Ballu
Цена
350 грн/шт
Приветствуем Вас :) Мы, компания Рассчитаем и смонтируем вентиляцию - рекуперацию в Вашем доме, квартире и кухне. Выполним монтаж рекуператора Прана и др. Установим кухонную вытяжку. Смонтируем обратный клапан.. Алмазным сверлением, аккуратно просверлим отверстие в бетонной или кирпичной...
+16 объявлений
09:07
3
Каналізаційні кільця , дост. и монтаж.
Цена
900 грн/шт
Выкопаем колодец для воды , канализацию , траншеи, септикы. Доставка бетонных колец любых размеров и монтаж .
+20 объявлений
15 июл
Монтаж бітумної черепиці
Цена
290 грн/м.кв.
Пропонуємо послуги з монтажу бітумної черепиці. Повний комплекс: із нуля під ключ. Замір та прорахунок безкоштовно. Доставка матеріалів на об'єкт. Договір. Гарантія
+119 объявлений
15 июл
Показать еще
Работает на Флагма с 2 января 2018
Коноваленко Георгий Олегович
менеджер Консультант
Смотрите еще объявления в категории Буровые работы
Контакты
Представитель
Коноваленко Георгий Олегович
Менеджер Консультант
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Зем-Монтаж-Украина, ООО Коноваленко Георгий Олегович, Менеджер Консультант
Монтаж гвинтових паль - встановлення гвинтової палі Україна
150 грн/метр погонный монтажа сваи ID: 4049115
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.