Выбирайте комфортный язык сайта:UA или RU
rus
Все разделы
Днепр
В разделе
Органічне добриво доломітове (вапнякове) борошно, нейтралізатор кислотності ґрунту 25 кг
Органічне добриво доломітове (вапнякове) борошно, нейтралізатор кислотності ґрунту 25 кг - фото 1
Обновлено: 20 января 2022, 12:51

Органічне добриво доломітове (вапнякове) борошно, нейтралізатор кислотності ґрунту 25 кг

Цена по запросу
Сорока Владислав
менеджер
Костюк О., ФЛП,  Днепр, UA
на Флагма с 28 октября 2020

Описание

1. Доломітове борошно оздоровлює грунт

Доломітове борошно пригнічує грунтова інфекція: килу капусти, паршу. Вона активізує діяльність корисних мікроорганізмів і кільчастих червів, які допомагають оздоровити грунт.

За методом Митлайдера до цього удобрення додають 7-8 г борної кислоти (з розрахунку на 1 кг доломитки). Суміш розсипають на поверхні ґрунту, потім закладають на глибину 10-15 см. На важких ґрунтах використовують по 200 г такого добрива на погонний метр грядки шириною 40-45 см, а на легких – по 100 р.

У важкий глинистий грунт доломітове борошно вносять щорічно, а на легких грунтах достатньо використовувати її раз у 2-4 роки.
2. Доломітове борошно знижує кислотність ґрунту

Якщо на вашій ділянці активно ростуть жовтці, хвощі, зелені мохи, щавель, значить, грунт на цій території кисла. А більшості городніх культур припадає до душі нейтральний, слабокислий і слаболужною грунт. Тому перед посадкою садових і городніх рослин у ґрунт необхідно додати доломітове борошно, щоб знизити рівень кислотності.

Кислотність грунту на ділянці можна виміряти за допомогою лакмусового папірця. Але якщо її немає під рукою, візьміть жменю землі з городу, рівномірно розподіліть її на рівній поверхні (шар грунту повинен становити близько 5 мм) і зверху налийте трохи оцту. Поява піни свідчить, що на вашій ділянці нейтральна або лужна грунт. Якщо оцет просто вбереться, як вода, то грунт кислий.

Показник нормальної кислотності – pH 5,5-7. При рн нижче 4,5 грунт кислий. В цьому випадку потрібно внести в грунт на 1 кв. м 500-600 г доломитки. Рівень pH в межах 4,5-5,2 свідчить від среднекислой ґрунті – досить внести 450-500 г доломітового борошна. А в слабокислий грунт (pH 5,2-5,6) потрібно додати 350-450 р.
3. Доломітове борошно збагачує землю і живить рослини

Доломітове борошно застосовують і на нейтральних ґрунтах, оскільки вона сприятливо впливає на розвиток рослин, зміцнює їх імунітет і підвищує врожайність. Доломитка допомагає підтримувати необхідний рівень іонів водню і кальцію в грунті, а також заповнює поживні речовини, які витрачаються при постійному вирощуванні різних культур.

Для підгодівлі краще всього використовувати борошно тонкого помелу. До неї слід додати 7-8 г борної кислоти (з розрахунку на 1 кв. м ґрунту) і 0,5 ч. л. мідного купоросу, ретельно перемішати і закласти в грунт.

Також доломітове борошно можна змішати з водою в пропорції 1:10 і полити цим "молоком" рослини, що знаходяться у відкритому грунті, теплиці або вдома на підвіконні. Така підгодівля особливо ефективна для грунту з дефіцитом магнію. Краще всього на неї відгукуються буряк, капуста всіх видів, картопля, ріпа. А ось для рослин, які воліють високу кислотність (щавель, лохина, журавлина, брусниця), доломітове борошно не підходить.
4. Доломітове борошно підвищує ефективність добрив

На кислих грунтах фосфор погано засвоюється рослинами. Тому завдяки доломітового борошна, раскисляющей грунт, фосфорні добрива краще "перетравлюються" садівничими та городніми культурами.

Але врахуйте: доломитку не можна вносити разом з сульфатом амонію, аміачної селітри, сечовини, суперфосфатом, гноєм і компостом, так як таке поєднання добрив може викликати хімічну реакцію, яка призведе до втрати корисних властивостей підживлення. Тому рекомендується спочатку застосовувати на ділянці борошно, а через деякий час – мінеральні добрива.

Номер объявления: 10914001
Костюк О., ФЛП,  Днепр, UA
на Флагма с 28 октября 2020

Похожие объявления

Борошно пшеничне 2 гатунку
Цена
9.40 грн/кг
Шервуд, ФЛП, UA, 267 км +30 объявлений
На постійній основі продається Борошно пшеничне другого гатунку в поліпропіленові мішках нетто 50 кг. Борошно має добрi показники для...
Амарантове борошно від виробника
Оптовая цена
от 35 грн/кг
Амарант, Ассоциация, UA, 267 км +2 объявления
Реалізуємо якісне цільнозернове амарантове борошно гуртом за ціною від 35 грн/кг зі складу виробника (EXW), фасування: 20/25/30 кг. Можлива...
Трав’яне борошно з амаранту гранульоване
Цена
Цена по запросу
Амарант, Ассоциация, UA, 267 км +29 объявлений
Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції інформує вітчизняних та іноземних партнерів про можливість придбання якісного трав’яного...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Сорока Владислав
менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.