Компанія з великим досвідом роботи, виконає роботи проколи методом горизонтально – направленого буріння (ГНБ), прокладка комунікацій, будь-якої складності по всій території України "Під ключ".
, Затягнемо труби від Ду=32мм до Ду=800мм.
ГНБ проводиться у такі етапи:
На першому етапі: Спеціальна бурильна установка виробляє буріння по заданій траєкторії (від відмітки А до позначки). При цьому бур має менший діаметр, ніж призначена до протаскиванию труба.
На другому етапі: В точці проводиться підготовка до протаскиванию трубопроводу: бурильна головка замінюється на голівку більшого діаметру, за неї прикріплюється приготовлена до протаскиванию* ПЕ труба.
На третьому етапі: Відбувається безпосереднє проведення трубопроводу від позначки до позначки А. Бурильна установка втягує ПЕ трубу в підготовлений на першому етапі канал. При цьому першою йде головка, має більший діаметр, ніж прикріплена за нею труба.
Широко використовується останнім часом горизонтальне буріння дозволяє знизити часові та трудові затрати особливо при будівництві підземних ліній під природними перешкодами (ріки, яри, озера, лісові масиви, пливуни) і в міських умовах (залізні дороги, траси, сквери, парки та інше).
В основному ГНБ застосовують при прокладці трубопроводів, каналізації, водопроводів, газопроводів і футлярів для кабелів зв'язку без поверхневого розкриття грунту, зберігаючи природний ландшафт. Прокол під дорогою — єдиний спосіб прокласти додаткові комунікації без розкопки традиційної траншеї.
Скорочення термінів і обсягу організаційно-технічних погоджень перед початком робіт у зв'язку з відсутністю необхідності зупинки руху всіх видів наземного транспорту, перекриття автомобільних доріг і залізниць;
Значне скорочення строків виконання робіт за рахунок використання високотехнологічних бурових комплексів;
Значне скорочення кількості залученої для прокладки трубопроводів важкої техніки і робочої сили;
Зменшення ризику аварійних ситуацій і, як наслідок, гарантія тривалого збереження трубопроводів в робочому стані;
Відсутність потреби у зовнішніх джерелах енергії при виробництві робіт у зв'язку з повною автономністю установок;
Відсутність необхідності виробництва робіт з водопониження в умовах високих грунтових вод.
Фінансово-економічний аспект:
Зменшення кошторисної вартості будівництва трубопроводів за рахунок скорочення термінів виконання робіт, витрат на залучення додаткової робочої сили і важкої землерийної техніки;
Мінімізація витрат на енергозабезпечення бурових комплексів внаслідок економічності використовуваних агрегатів;
Відсутність витрат на відновлення пошкоджених ділянок автомобільних і залізних доріг, зелених насаджень і предметів міської інфраструктури;
Скорочення експлуатаційних витрат на контроль і ремонт трубопроводів в процесі експлуатації.