RUS
Выбрать раздел
Киев

Протектори магнієві типу ПМ-10У (оптові ціни)

Протектори магнієві типу ПМ-10У (оптові ціни)
Протектори магнієві типу ПМ-10У (оптові ціни) - фото 1
Добавлено: 25 мая 2023, 11:42 ID: 15112626
4 350 грн/штука
на Флагма с 14 ноября 2012
Короленко Артур Олегович
руководитель отдела продаж

Описание

Протекторів магнієвий типу ПМ-10У призначений для електрохімічного захисту від корозії будь-яких підземних інженерних мереж і споруд в т. ч. паливних ємностей АЗС і інших.

Також ПМ-10У Магнієві протектори застосовуються при електрохімічному захисті нафто- та газопроводів, розташованих під землею. Підключені до трубопроводу протектори, розчиняючись в агресивному середовищі ґрунту, захищають трубопровід від корозії.

Протектор працює більш ефективно, якщо перехідний опір між ним та ґрунтом невеликий. Для зниження перехідного опору, стабільної та тривалої роботи, рівномірного розчинення під впливом агресивних факторів, протектор ПМ-10У з підключеним до нього провідником поміщають спочатку у бавовняний мішок з порошкоподібним активатором, а потім у ґрунт.
Протектори ПМ-10У мають у своєму розпорядженні на відстані приблизно п'яти метрів від трубопроводу поштучно або групами від п'яти до п'ятнадцяти протекторів у кожній.

Норма витрати протекторів визначається протяжністю трубопроводу та агресивністю ґрунту, в якому він розташований. У середньому протектор захищає фрагмент трубопроводу довжиною від 1000 до 2000 метрів. Середній період експлуатації протектора становить від 5 до 10 років.

Замовити протекторів магнієвий типу ПМ-10У можна у нас по оптовим цінам, Звертайтесь!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

Магниевый протектор ПМ-10У (оптовые цены)!
Цена
4 350 грн/шт
Протектор ПМ-10У (купить протектор по оптовой цене). Протектор магниевый ПМ-10У применяется в системах катодной защиты для предотвращения коррозии резервуаров, трубопроводов и других металлических подземных и подводных частей конструкций, в грунте подтоварной, морской, озерной, речной и...
+11 объявлений
25 мая
UA Протектори магнієві з активатором ПМ-10У 0909222022
Цена
11 400 грн/шт
Підприємство пропонує протектори магнієві моделей ПМ-10У, призначені для захисту від корозії металевих споруд розташованих в ґрунті і забезпечують найкращий захист при опорі ґрунту до 50 Ом / м. Мета протекторного захисту - максимальне зниження потенціалу основного матеріалу, чим і...
+428 объявлений
2 окт 2022
Протектор магниевый ПМ 5У, ПМ-10У, ПМ-20У
Цена
4 500 грн/шт
Предприятие предлагает протекторы магниевые моделей ПМ-5У, ПМ-10У и ПМ-20У, предназначены для защиты от коррозии металлических сооружений расположенных в грунте и обеспечивают наилучшую защиту при сопротивлении грунта до 50 Ом/м (протекторная защита). Цель протекторной защиты – максимальное...
+14 объявлений
8 фев
Показать еще
Работает на Флагма с 14 ноября 2012
Короленко Артур Олегович
руководитель отдела продаж
Смотрите еще объявления в категории Оборудование, прочее
Контактная информация
Короленко Артур Олегович
руководитель отдела продаж
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.