rus
Выбрать раздел
Львов

Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню

Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню
1 / 13
Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 1 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 2 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 3 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 4 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 5 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 6 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 7 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 8 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 9 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 10 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 11 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 12 Rotenso тепловий насос кондиціонер , заміна газовому опаленню - фото 13
Обновлено: 17 мая 2022, 13:46 ID: 13114941
28 700 грн/штука
на Флагма с 29 июля 2011
Сворин Юрий Богданович
директор

Описание

Краще чим газове опалення в рази!!!
Працює не так як звичний кондиціонер, є в ньому три переробки взяті з теплових насосів вода-повітря, тому він дуже ефективний в морози.

Завозимо з Польщі офіційно теплові насоси японської фірми Rotenso. Завозимо офіційно + розмитнюємо і даємо документи для відшкодування ПДВ. Гарантія 5 років з Польщі. Він працює по принципу повітря-повітря. Розробка 21 року, стоїть компресор 7 покоління, дуже економний. В мене особисто стоять 3штуки і гріють площу 160м. кв. Відмовився від газу, можна лишити газову плитку і доставку газу тоді можна не платити, а цими тепловими опалювати зимою і охолоджувати літом. А бойлером гріти воду для гарячої води. Стоїть wi-fi модуль і можна управляти з телефона з будь якої країни світу. Можна лежати в ліжку і включити чи на складі чи в офісі в мороз, щоб до Вашого приїзду прогріло приміщення. Дуже зручно. Останні 2 фото є управління на телефоні.

По роботі.
Працює і на тепло зимою + на холод літом!
Працює не так як кондиціонер, що нагло дує гарячим повітрям - в Rotenso все дуже спокійна подача теплого повітря, він якось дуже гарно розкидає тепле повітря і ця подача гарячого повітря є згладжена. і саме головне - в нього є тихий режим роботи, тобто в спальні можна включити тихий режим - і нічого не буде чутно!чесно!, а в коридорі - середній( я так зробив). Повітря не сильно сухе, є іонізатори + баки покритті золотим напиленням , щоб не було бактерій..
Rotenso Тепловий насос чи кондиціонер?
Скажу так: тут використано три функції теплового насосу вода-повітря. Є супер два підігріва з теплового насосу, що немає звич. кондиц.+ ще 2 функції ( враховуючи один із самих кращих компресорів 21року mitsubishi)

По споживанню.
я під'‎єднав лічильник і 10 днів заміряв. Т-ра була наставлена 21°C. Утеплений будинок 100 пінопласт + площа нагріву 1 шт орієнтовно 50м. кв.
можу сказати при т-рі +3 +5°C - споживає 1шт в сутку 5,4квт або 9,07грн в сутку!!

На фото тут є покази роботи 1шт при т-рі -1° -2° т-ра виставлена в хаті 21°C рівно за сутку ( дивіться фото де пише -1° -2°) -це є 6,5квт в сутку, або 271ват в год, або 10,92 грн в сутку!!

На фото тут є покази роботи 1шт при т-рі -10° т-ра виставлена в хаті 21°C рівно за сутку(дивіться фото де пише -10°)- це є 8,3квт в сутку , або 346ват в год, або 13,94 грн в сутку!!

можемо в мене засікти роботу одного або трьох на протязі години. Можете в мороз прийти для тест драйву..
Тобто 3 шт гріють площу 150м. кв. за 30-42грн в сутку зимою + не треба жодної доставки газу + дуже економно!
Теоретично можна включити 22-23°C і він буде обігрівати більшу площу, я поставив на 2-му поверсі тільки 1шт і легенько відкрив двері на 3-й поверх, я 3-м поверхом не користуюсь(там не жиле прим) і тепло йде частково туди на 1-2°C і там є постійно 18,5°C(а там площа 80м. кв) і мені того достатньо!

конкуренти.
Китайці за 10-20тис. грн просто курять в стороні. Заміряли їх споживання 2-2,5 рази гірше, а в морози ще гірше. Перевіряли на одній з самих крутих китайських моделей - в мого товариша(2 роки назад дав 20000грн)
Не хочу фірму позорити, бо крута, але рівно в 3 рази по економії- товариш тепер хоче його продати і купити Rotenso! Єдиний конкурент - це mitsubishi. В нас навіть компресори стоять одинакові - останні 7-го покоління(21 року),
а 17-19рік компресори на 30-40% гірші по споживанню.
Але mitsubishi на 70% дорожчий, спитайте скільки коштує на 50 м. кв.. Є також багато на ринку старих моделей mitsubishi 2018-2019років, які також на 32 фреоні, але без WI-FI модуля і споживання на 30-40% гірше. Уважніше перед покупкою!! Бо дешевше на 3000-6000грн, але площа обігріву гірша + споживання гірше! Як захочете економне mitsubishi, то треба також розглядати 2021 рік!То є сила - новіший компресор!

ціна. 1 шт коштує 28600грн + установка 3000грн - є професійні майстри.
Є також варіант привезти один блок на 2-3-4 кімнати, тобто 1 зовн. блок і 2-3-4 внутрішні блоки для пару різних кімнат.
Також завозимо теплові насоси Повітря-Вода

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Характеристики

,  Львов, UA
на Флагма с 29 июля 2011

Похожие объявления

2
Тепловий насос Львів. Економія до 70% на опаленні
Цена
Цена по запросу
Встановіть тепловий насос у свій будинок та заощаджуйте до 70% в порівнянні з газовим та електричним опаленням. Теплові насоси належать до обладнання, яке завдяки сучасним технологіям примножує теплову енергію альтернативних джерел(ґрунту, навколишнього повітря,ґрунтових вод) і переносить його...
+1 объявление
7 июн 2021
14
Кондиціонери. Тепловий насос.
Кондиціонери. Тепловий насос.
Кондиціонери. Тепловий насос.
+10 фото
Кондиціонери. Тепловий насос.
Цена
100 $/шт
Кондиціонери, тепловінасоси провідних фірм. Підберемо обладнання для вашого дизайну та бюджету. Кондиціонери для квартири та офісу, виробничих та торгових приміщень. Побутові спліт та мульти-спліт сисеми, канальні та касетні кондиціонери, мобільні та моноблоки. VRF- системи там, де потрібно...
+4 объявления
28 авг 2021
4
Тепловий насос
Тепловий насос
Тепловий насос
Тепловий насос
Цена
Цена по запросу
Теплові помпи вітчизняних та зарубіжних виробників. Проектуємо системи опалення на основі теплових помп. Здійснюємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи по встановленню альтернативних систем опалення. Встановлюємо а модернізуємо установки біологічного очищення побутових стічних вод. Монтаж...
+1 объявление
22 ноя 2021
Показать еще
Работает на Флагма с 29 июля 2011
Сворин Юрий Богданович
директор
Смотрите еще объявления в категории Тепловые насосы
Контактная информация
Сворин Юрий Богданович
директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.