RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Киев

Розклейка оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні

Розклейка оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні
1 / 2
Розклейка оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні - фото 1 Розклейка оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні - фото 2
Обновлено: 21 мая 2024, 10:40 ID: 15677615
2.50 грн/штука
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов

Описание

Розклейка оголошень, афіш, плакатів є одним із найпоширеніших видів реклами в Україні. Цей вид реклами є відносно недорогим і ефективним способом донести інформацію до цільової аудиторії.

Розклейку оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні здійснюють спеціалізовані компанії, які мають досвід і обладнання для виконання цього завдання. Наша компанія одна із кращих в цій сфері, так як ми працюємо більше 10 років, маємо велику базу персонала та працюємо майже по всім містам України.

Ось як проходить розклейка оголошень:

Підготовка оголошень. Оголошення повинні бути правильно оформлені та мати чіткий текст. Також важливо вибрати правильний формат оголошення, який буде добре видно на вулиці.
Оголошення повинні бути оформлені в яскравих і помітних кольорах. Текст оголошення повинен бути коротким і ємним, щоб його можна було швидко прочитати. У тексті оголошення слід вказати основну інформацію про товар, послугу або подію, яку рекламують.

Формат оголошення залежить від того, де його будуть розклеювати. Для розклейки на вулицях міста зазвичай використовують оголошення формату А5, А4 або А3.

Вибір місця розклейки. Місце розклейки має бути таким, щоб оголошення були добре помітні і могли привернути увагу цільової аудиторії.
Наша компанія проводить стихійну розклейку. Місця розклейки: дошки оголошень, стовпи, відбійники, паркани.
Вартість розклейки залежить від тиражу та формату оголошень. Прораховуємо окремо виготовлення макетів нашим дизайнером, друк оголошень та розклейку оголошень. В вартість розклейки входить робота розклейщиків, спеціаліста-перевіряючого, фото-звіт 50-60% від тиражу.

При виборі місця розклейки слід враховувати такі фактори:

Тип цільової аудиторії. Оголошення слід розклеювати в місцях, де перебуває ваша цільова аудиторія. Наприклад, якщо ви рекламуєте товар для молоді, то оголошення слід розклеювати в місцях, де збирається молодь, наприклад, біля навчальних закладів, громадських парків та скверів.

Тип реклами. Для різних типів реклами підходять різні місця розклейки. Наприклад, оголошення про продаж товарів або послуг краще розклеювати на дошках оголошень, а оголошення про культурні заходи краще розклеювати на стовпах і парканах.

Вартість розклейки оголошень залежить від таких факторів:

Формат оголошення. Чим більший формат, тим дорожче буде коштувати розклейка.
Кількість оголошень. Чим більше оголошень потрібно розклеїти, тим менше буде вартість за штуку.
Розклейка оголошень, афіш, плакатів є ефективним способом просування товарів, послуг або подій. Цей вид реклами дозволяє швидко і недорого донести інформацію до цільової аудиторії.

Якщо Вам необхідна якісна розклейка оголошень, афіш та плакатів в Києві та по всій Україні - звертайтесь в рекламне агентство VLADpromo!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

3
Оперативний друк плакатів афіш постерів
Цена
25 грн/шт
У сучасному світі плакати є одним з найпопулярніших і дієвих способів реклами. Друкарня «Спектр Друк» пропонує Вам приєднатися до світу ефективної реклами, замовивши у нас плакати афіші постери різних форматів і на різних видах паперу. Пропонуємо широкий вибір постерів, зокрема Широкоформатний...
+6 объявлений
8 апр
3
Афіші та флаєри
Цена
Цена по запросу
Дорогі друзі, замовляйте суперпропозицію по інформаційному штурму)) "Супер-комбо" - це чудове поєднання афіш та флаєрів, яке якнайкраще проінформує ваших потенційних клієнтів про події, акції, пропозиції, тощо)
+11 объявлений
9 фев 2021
Робота для студентів/розклейка оголошень. Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель
Цена
350 грн/услуга
Вакансія: Промоутер Місцезнаходження: Буча Обов’язки: Розповсюдження рекламних матеріалів на вулицях та в біля торгових центрах міста; Вимоги: Досвід роботи необов’язковий; Енергійність, впевненість та організованість; Готовність до роботи у гнучкому графіку та вихідні дні. Оплата за...
+105 объявлений
25 мар
Показать еще
Работает на Флагма с 20 марта 2012
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов
Смотрите еще объявления в категории Распространение печатной продукции
Контакты
Представитель
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Рекламное агенство VLADpromo, ЧП Шиманский Владислав Робертович, менеджер проектов
Розклейка оголошень, афіш, плакатів в Києві та по Україні
2.50 грн/штука ID: 15677615
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.