RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Киев

Розповсюдження листівок, газет по почтовим скринькам в Києві та Україні

Розповсюдження листівок, газет по почтовим скринькам в Києві та Україні
1 / 2
Розповсюдження листівок, газет по почтовим скринькам в Києві та Україні - фото 1 Розповсюдження листівок, газет по почтовим скринькам в Києві та Україні - фото 2
Обновлено: 21 мая 2024, 10:40 ID: 15677614
1.50 грн/штука
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов

Описание

Розповсюдження листівок, газет по поштовим скриньках в Києві та Україні є популярним способом реклами. Цей метод має ряд переваг, зокрема:

Широке охоплення аудиторії: листівки і газети розміщаються в приватному секторі та багатоквартирних будинках, що дозволяє охопити велику кількість потенційних клієнтів. Наприклад, якщо ви розмістите листівки в будинках з 100 поштовими скриньками, то ваш рекламний матеріал побачать близько 200 осіб. Серед них може бути багато людей саме вашої цільової аудиторії.

Низька вартість: розповсюдження листівок і газет по поштовим скриньках є відносно недорогим способом реклами. Вартість розміщення листівки в одній поштовій скриньці в Києві становить від 1 до 3 гривень, в залежності від тиражу, формату матеріалів та локацій розповсюдження.

Ефективність: листівки і газети можна використовувати для інформування про товари, послуги, акції або події. Вони можуть бути ефективним способом для залучення уваги потенційних клієнтів і підвищення обізнаності про ваш бізнес.

У Києві та Україні існує ряд компаній, які спеціалізуються на розповсюдженні листівок і газет по поштовим скриньках. Наша компанія працює близько 10 років в рекламній сфері та може гарантувати якісне розповсюдження по поштовим скринькам в швидкі строки. Багато задоволених клієнтів, яким ми провели розповсюдження. Серед них великі мережі магазинів електроніки та невеличкі магазинчики та стоматології.
Наші дизайнери можуть створити унікальний та інформативний макет листівок або газет та ми можемо зробити друк.
Ви можете перевірити нашу роботу, так як ми, на відміну від багатьох компаній надаємо фото-звіт 50-60% від тиражу.

Ось кілька прикладів листівок і газет, які можна розмістити по поштовим скриньках:

Листівки з рекламою товарів або послуг: такі листівки можуть містити інформацію про новинки, акції або знижки. Наприклад, якщо ви запускаєте нову лінію товарів, ви можете розіслати листівки з рекламою цих товарів.

Газети з новинами та інформацією про події: такі газети можуть бути актуальними для певної цільової аудиторії. Наприклад, якщо ви володієте рестораном, ви можете розіслати газету з інформацією про нові страви та події, які проходять у вашому ресторані.

Листівки з рекламою заходів: такі листівки можуть закликати людей відвідати концерт, виставу або іншу подію. Наприклад, якщо ви організовуєте концерт, ви можете розіслати листівки з рекламою цього концерту.

Розповсюдження листівок і газет по поштовим скриньках може бути ефективним способом реклами для бізнесу будь-якого розміру.

Розповсюдження листівок по поштовим скринькам - це ефективний спосіб охопити широку аудиторію. Проте необхідно обов'язково використовувати привабливі та інформативні рекламні матеріали.

Якщо Вам необхідне велике охоплення людей та якісне розповсюдження листівок - звертайтесь в рекламне агентство VLADpromo!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

2
Замовити роздачу та розповсюдження листівок/флаєрів в Києві та по Україні
Цена
150 грн/шт
Роздача листівок — це один із методів маркетингу, при якому рекламні матеріали, поширюються серед потенційної аудиторії в місцях, де найбільше вашої цільової аудиторії. Цей метод може бути ефективним способом привернення уваги до продукту, послуги чи заходу. Також це дуже економний спосіб...
+48 объявлений
21 мая
Замовити роздачу листівок/Роздача листівок у Києві
Цена
115 грн/час
Рекламна агенція VLADpromo пропонує промоутерів для просування ваших товарів як по Києву та Київській області, так і по містах-мільйонниках України. Ми надаємо спеціально підготовлених фахівців із навичками роботи. Перевагами роздачі листівок є просування із мінімальними вкладеннями. Тому такий...
+48 объявлений
21 мая
6
Послуги поштового розсилання в Україні.
Послуги поштового розсилання в Україні. - фото 1
Послуги поштового розсилання в Україні. - фото 2
+2 фото
Послуги поштового розсилання в Україні. - фото 3
Оптовая цена
1.80 - 2.40 грн/шт
Безадресна доставка рекламних листівок до поштових скриньок мешканців Києва та інших регіонів України від 10 000 одиниць. Забезпечимо виготовлення дизайну та друк поліграфічної продукції; оперативне безадресне поштове розсилання. Надаємо повний комплекс послуг. Телефонуйте, розповідайте про...
+9 объявлений
15 фев
Показать еще
Работает на Флагма с 20 марта 2012
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов
Смотрите еще объявления в категории Распространение печатной продукции
Контакты
Представитель
Шиманский Владислав Робертович
менеджер проектов
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Рекламное агенство VLADpromo, ЧП Шиманский Владислав Робертович, менеджер проектов
Розповсюдження листівок, газет по почтовим скринькам в Києві та Україні
1.50 грн/штука ID: 15677614
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.