Выбирайте комфортный язык сайта:UA или RU
rus
Все разделы
Днепр
Самовыравнивающая смесь для систем теплый пол Kiilto Kestonit Termo
Самовыравнивающая смесь для систем теплый пол Kiilto Kestonit Termo - фото 1
Добавлено: 18 ноября 2021, 14:31

Самовыравнивающая смесь для систем теплый пол Kiilto Kestonit Termo

19 /мешок
Соловьев Игорь Павлович
Соловьев Игорь Павлович
директор
,  Днепр, UA
на Флагма с 24 июня 2015

Описание

Kestonit Termo

Посилена волокном стяжка для підлог, на які планується встановлювати системи підігріву на основі водопровідних труб із гарячою водою або електричних кабелів. Також може використовуватися як універсальна стяжка. Прибл. 12 л стяжки на один мішок. Низький вміст лугу. На основі цементу.

Спеціальні функції

Посилений волокном.
Застосовується для теплих підлог і так званих підлог із литого бетону.
Загальне вирівнювання, корекція, нахили.
Можна ходити всього через 1 годину.
Час висихання шару: 1 день за товщини 10 мм, 5 днів за товщини 50 мм.
Витрата 1,7 кг/м²/мм.
Прибл. 12 л стяжки на один мішок

Галузь застосування

Суміш для вирівнювання підлоги на основі цементу з вмістом посилюючих волокон і добавками, що покращують еластичність та адгезію, для теплих підлог. Придатна для використання з теплими підлогами на основі водопровідних труб із гарячою водою або електричних кабелів. Придатна також для старих основ під реставрацію перед встановленням верхнього покриття.
Основа має бути чистою й твердою. Приберіть цементне молоко, краплі фарби, залишки клею й інші забруднення, після чого ретельно промийте підлогу чи очистьте її за допомогою пилососа. Під час встановлення теплої підлоги переконайтеся, що основа достатньо тверда, щоб протистояти термоелектронній динаміці.
1. Перед стяжкою бетонні основи необхідно попередньо обробляти за допомогою розведеної грунтівки Kiilto Start Primer (10–20 % Kiilto Start Primer / 80–90 % води).
Під час встановлення теплої підлоги перед ґрунтуванням і вирівнюванням основу необхідно відшліфувати й очистити. Це забезпечить належну адгезію. Належне склеювання можна забезпечити шляхом нанесення з’єднувального шару, наприклад, за допомогою клею на цементній основі для реставраційних робіт Kiilto Saneerauslaasti й зубчатого шпателя. Ґрунтівка не використовується. (Стежте за тим, щоб використовувати належний об’єм води.)
2. Основи, що не вбирають вологу й не мають підігріву, перед вирівнюванням необхідно заґрунтувати за допомогою Kiilto Start Primer.
У випадках із теплою підлогою невеликої площі (до 10 м²) з’єднувальний шар необхідно наносити за допомогою зубчатого шпателя й Kiilto Saneerauslaasti (стежте за тим, щоб використовувати належний об’єм води; не використовуйте ґрунтівку). На більших площах рекомендується знімати старе верхнє покриття й проводити вирівнювання напряму на бетонній основі.
3. Стабільні дерев’яні основи й основи з ДСП без підігріву перед вирівнюванням необхідно заґрунтувати за допомогою Kiilto Start Primer.
У разі встановлення підігріву на дерев’яну основу чи основу з ДСП перед ґрунтуванням за допомогою нерозведеної Kiilto Start Primer і вирівнюванням на неї треба встановити гіпсокартонну панель. Належне склеювання між гіпсокартонною панеллю й сумішшю для вирівнювання можна забезпечити шляхом нанесення з’єднувального шару за допомогою Kiilto Saneerauslaasti (стежте за тим, щоб використовувати належний об’єм води; не використовуйте ґрунтівку).
Труби / кабелі теплої підлоги встановлюються відповідно до інструкцій виробника на шар сухої ґрунтівки / з’єднувальний шар. Після цього необхідно виконати вирівнювання.

Зона дії
Шар 1 мм/м², маса твердої речовини прибл. 1,7 кг (прибл. 12 л стяжки на мішок).

Характеристики

Производитель
Kiilto
Номер объявления: 13081130
,  Днепр, UA
на Флагма с 24 июня 2015

Похожие объявления

Смесь самовыравнивающаяся Anserglob LFS 73, 25 кг
Цена
136 грн/шт  
опт от 131.55 грн
Кравченко, ЧП, UA, 267 км +4533 объявления
Смесь самовыравнивающаяся Anserglob LFS 73 предназначена для основной заливки и выравнивания недеформируемых минеральных оснований, таких как...
Самовыравнивающаяся Смесь ДЛЯ ПОЛА Siltek F-50 (Толщина...
Цена
185 грн/шт  
опт от 178.95 грн
Кравченко, ЧП, UA, 267 км +4533 объявления
Стяжка Siltek F-50 25 кг предназначена для выравнивания и укрепления поверхности пола с перепадом по высоте от 2 до 20 мм, перед укладкой плитки,...
Коллекторный узел (блок ) на 5вых для систем теплый пол
Цена
4 800 грн/шт
СтройТехСервис, ООО, UA, 267 км +20 объявлений
Коллекторный узел ( блок ) для систем водяного радиаторного и напольного отопления (водяной теплый пол). В комплект входят : -Коллектор...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Соловьев Игорь Павлович
Соловьев Игорь Павлович
директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.