Обмежена кількість, розпродаж залишків.
Найнижчі ціни в Україні.
Готівка. Б/р без ПДВ. (единий податок).
Оптова ціна прутка на партії від 200 кг при наявності.
Відправляємо Україною, там де це можливо..
Прутки литі на основі заліза ГОСТ 21449-75
Марка: ПР-С27 сормайт.
Діаметр прутка 6 та 8 мм, довжина 350…500 мм.
Призначені для зміцнення та відновлення деталей,
працюючих в умовах абразивного зношування з помірними ударами при температурі до 500⁰С.
Область застосування: деталі відцентрових насосів, запірної арматури нафти та газопроводів, засипних апаратів доменних печей, у ґрунтообробній та сільськогосподарській техніці.
Метод відновлення та (або) зміцнення: електродугове наплавлення або ручне газополум'яне наплавлення.
Газом за допомогою пальників типів Г2 або Г3 (відповідних ГОСТ 1077-79). Пальники мають бути оснащені наконечниками, які забезпечують витрату газу 300...400 л/год. Використовуваний газ:
стислий кисень (ГОСТ 5583-78);
ацетилен (ГОСТ 5457-
75) з додаванням бурі (ГОСТ 8429-77). Бура повинна бути прожарена протягом 20...30 хвилин при Т =100...115°C.
Наплавлення проводиться відновлювальним полум'ям в один шар. Поверхня наплавленого шару повинна шліфуватися колами із зеленого карбіду кремнію, що має такі параметри:
твердість: М 1, М 2, М 3, СМ 1;
зернистість 25-16 та 40-
25 за ГОСТ 2424-83.
Товщина наплавленого шару після шліфування має бути не менше 1,5 мм.
При наплавленні деталей із чавуну проводиться попередній підігрів до 400-600 ⁰С залежно від розмірів та форми деталі. Після наплавлення необхідно повільне охолодження деталі. Оптимальна товщина наплавлення до 3 мм.
Метод відновлення та (або) зміцнення: електродугове наплавлення. При наплавленні деталей із чавуну проводиться попередній підігрів до 400-600 ⁰С залежно від розмірів та форми деталі. Після наплавлення необхідно повільне охолодження деталі. Оптимальна товщина наплавлення до 3 мм.
Сормайт (литі стрижні),
наплавляти необхідно на зворотній полярності для зменшення газонасичення на струмі приблизно 40 діаметрів електрода, бажано з широкими коливаннями (для уширеного валика. Наплавку проводити товщиною в 1-2 шари, не більше, щоб уникнути відшаровування.
Виробник рекомендує газове наплавлення.
Процес наплавлення сормайту різко відрізняється від газового зварювання та наплавлення присадним матеріалом, що відповідає основному металу. Якщо при зварюванні потрібно отримати глибоке проварення і хороше перемішування основного металу з присадним, то при наплавленні твердих сплавів перемішування неприпустимо, так як твердість наплавленого шару різко знизиться
. Для міцного з'єднання твердого сплаву з основним металом цілком достатньо запотівання, тобто проплавлення основного металу на глибину десятих часток міліметра.
Площина, що підлягає наплавленню, повинна бути розташована горизонтально.
На початку процесу наплавлення кінець мундштука пальника тримав на відстані 15-20 мм від поверхні, що наплавляється і
, описуючи полум'ям пальника концентричні кола, доводять поверхню виробу до запотівання. У цей момент у полум'я пальника вводять кінець сормайтового стрижня та розплавляють його; пальник при цьому наближається до поверхні, що наплавляється. Таким способом можна отримати наплавлений шар завтовшки до 1,5 мм.
Наплавлення більшої товщини виконують декількома шарами, так як при наплавленні в один шар відбувається посилене перемішування металу з основним металом.
Наплавлений шар працює без обробки чи шліфується абразивним інструментом.
Твердість наплавленого шару: 53,5 HRCе.
Доставка там, де це можливо по всій Україні.