RUS
Выбрать раздел
Киев

Станція очищення стічних вод BioboxPro-45

Станція очищення стічних вод BioboxPro-45
1 / 2
Станція очищення стічних вод BioboxPro-45 - фото 1 Станція очищення стічних вод BioboxPro-45 - фото 2
Обновлено: 4 декабря 2023, 14:21 ID: 15277821
700 000 грн/штука
AGROBAZAR, ОАО Киев, UA
на Флагма с 13 ноября 2020
Менеджер Андрій Олександрович
Менеджер Андрій Олександрович
менеджер з продажу

Описание

Локальні очисні споруди BioboxPro є одними з найбільш сучасних на ринку України. Ці станції застосовуються для очищення стічних вод котеджних містечок, ресторанно-готельних комплексів, баз відпочинку та адміністративно-промислових будівель. Завдяки використанню найсучасніших запатентованих технологій очищення стічних вод та матеріалів досягаються найбільш високі і стабільні показники очищення при будь-яких умовах експлуатації.

Завдяки потужному і герметичному корпусу із поліпропілену Rohling (Німеччина) можливі будь-які варіанти монтажу без додаткового бетонування (напівзаглублене, у високі грунтові води і т. п.). Після модуля доочищення та знезараження воду можна використовувати на полив, оборотне водопостачання, а також відводити у водойми питного і рибно-господарського призначення.

Локальні очисні споруди BioboxPro складаються з одного або кількох поліпропіленових резервуарів, які можна компонувати в залежності від потужності очисних, вимог Замовника та наявної території. Технологічне обладнання (повітродувки, пульти керування, автоматика, блок зневоднення осаду, блок знезараження очищеної води) може встановлюватись як в окремому підземному пластиковому герметичному боксі, так і в надземному блоці-контейнері заводського виконання (в залежності від потужності очисних). Це дозволяє значно зменшити рівень шуму та неприємних запахів від очисних споруд, що в свою чергу дозволяє зменшити санітарно-захисну зону.

До складу очисних споруд BioboxPro входить :

1) Корзина затримання сміття в приймальному відсіку

2) Усереднювач об`ємом 25% добового стоку

3) Аерований біофільтр Enexio (Німеччина) в 1-му відсіку аеротенка

4) Денітріфікатор (для очисних споруд потужністю від 25 м3/добу)

5) Аеротенк (2-га черга)

6) Відстійник вторинний конусний

7) Біофільтр третинного доочищення цеолітовий (при умові скиду у водойми і потічки)

8) Блок знезараження на основі гіпохлориту або у/ф ламп (при умові використання води на полив, скиду у водойму або потічок)

9) Самопромивний піщано-гравійний фільтр (для очисних споруд потужністю вище 50 м3/добу )

10) Блок автоматики дозволяє автоматизувати роботу очисних в залежності від кількості та якості стічних вод, що надходять на очищення. А додатковий блок сигналізації попереджує про нестандартні ситуації.

11) Додатковий блок зневоднення осаду на основі спеціальних мішків ( до 50 м3/добу) або шнекового дегідратору (від 50 до 300 м3/добу) значно спрощує процедуру обслуговування очисних споруд та дозволяє отримувати стабілізований надлишковий мул для подальшого використання у вигляді добрива.

Переваги :

При виробництві очисних споруд ми використовуємо тільки якісні європейські комплектуючі матеріали та обладнання: поліпропілен Rohling (Німеччина), повітродувки Ineko (Словакія) або FPZ (Італія), аератори ОТТ (Німеччина), труби та шланги Rehau (Німеччина), біофільтри Enexio (Німеччина), каналізаційні насоси Dreno (Італія), автоматика Schneider (Німеччина), насоси-дозатори Seko (Італія) , у/ф лампи Sterilight (Канада);

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

3
Насосна станція HWA 3600(113799)
Цена
7 199 грн/шт
Потужний автомат для постачання господарсько-побутової води для дому та саду. Насос не потребує постійного технічного обслуговування, він гарантує постійний напор води і захищений від сухого ходу. Простота запуску, завдяки вбудованому фільтру XXL і зворотному клапану. Водопровідні частини з...
+10054 объявления
21 фев
3
Здаю штукатурні станції 380 вольт на довгострокову оренду.
Цена
1 000 грн/день
Здаю у довгострокову оренду штукатурні станції 380 вольт. Станція повністю укомплектована та готова до роботи. Працює на стандартній парі шнекової D 6-3 з продуктивністю 25 літрів в хвилину. Шланг 10 метрів + 1 метр пістолет. Підключаємо і перевіряємо станцію у вас на об'єкті, щоб не було...
+67 объявлений
20 фев
2
Станція холодного зберігання соків, ягід
Цена
1 грн/шт
Виготовляємо на змовлення ємнісні станції охолодження та зберігання соків, подрібнених ягід. Складається з холодильної станції та ємності/ємностей. Матріал - AISI 304. Запорна арматура - "NIOB Fluid" AISI 304 Мотор-редуктори - Італія ( Motovario, Speroni) Об'єм, геометрія - за...
+3 объявления
15 фев
Показать еще
AGROBAZAR, ОАО Киев, UA
Работает на Флагма с 13 ноября 2020
Менеджер Андрій Олександрович
Менеджер Андрій Олександрович
менеджер з продажу
Популярные производители в категории: Оборудование для очистки сточных вод
ABS
Свяжитесь с компанией
Менеджер Андрій Олександрович
Менеджер Андрій Олександрович
Менеджер з продажу
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
AGROBAZAR, ОАО Менеджер Андрій Олександрович, Менеджер з продажу
Станція очищення стічних вод BioboxPro-45
700 000 грн/штука ID: 15277821
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.