RUS
Выбрать раздел
Полтава

Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama

Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama
1 / 6
Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 1 Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 2 Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 3 Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 4 Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 5 Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama - фото 6
Обновлено: 22 апреля 2024, 11:27 ID: 15284222
55 000 /штука
на Флагма с 10 декабря 2015
Вірченко Євгеній Миколайович
директор

Описание

Підвищуйте ефективність свого виробництва з барабанною сушаркою з теплогенератором на твердому паливі від Rofama, Польща!

️ Rofama - це барабанна сушарка з теплогенератором, яка забезпечить швидке та ефективне сушіння тирси, торфу, сипучих матеріалів та іншої сировини. З потужністю 1500 кг на годину, ця сушарка дозволить вам забезпечити стабільний виробничий процес.

️ Серед сировини для сушіння, яку успішно обробляє Rofama, знаходиться тирса, торф, сільськогосподарські відходи та інші сипучі матеріали. Використовуючи цю сушарку, ви зможете забезпечити оптимальну вологість та якість вашої сировини, що стане невід'ємною умовою для високоякісного виробництва.

️ Rofama відрізняється надійним та ефективним сушінням, забезпечуючи рівномірну та якісну обробку сипучих матеріалів. Ваша сировина буде готовою для подальшого використання з найкращими властивостями. Ви отримуєте продукт високої якості для різних галузей виробництва.

️ Галузі, де використовуються сушарки Rofama, різноманітні - сільське господарство, біопаливні заводи, виробництво екологічно чистих матеріалів та інші, де сипучі матеріали використовуються як основна сировина. Завдяки великій потужності та якісному сушінню, Rofama стане вашим незамінним помічником у різних галузях виробництва.

️ Rofama працює з любим сипучим продуктом - забудьте про проблеми з сушкою та отримайте оптимальний результат з нашою сушаркою. Збільшуйте продуктивність та знижуйте витрати разом з нами!

️ Ми прагнемо надавати найкращу якість своєї техніки, тому використовуємо тільки надійні європейські комплектуючі. З Rofama ви отримуєте сушарку, на яку можна покластися. ️

️ Ми гордимося нашими продуктами, тому надаємо гарантію 2 роки на Rofama. Ви можете бути впевнені в надійності та довговічності своєї техніки.

Оберіть Rofama від ГК "Біоекопром" та забезпечте ефективне та якісне сушіння вашої сировини. Підвищуйте ефективність виробництва та отримуйте високоякісний продукт разом з нами!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

3
Зерно сушарка
Цена
13 500 грн/шт
Зерно сушарка, аератор зерна, зерно-вентилятор призначений для сушки зерна з самої купи Конструкція виготовлена з перфорованого листа, спіралі шнека перехідних фланців, а також з самого вентилятора. Для зручності конструкція розбірна, має дві ручки по бокам Потужність 0.75 - 1.5 кВт
+33 объявления
11 апр
Сушарка для горіха та фундука (до 1,5 т/добу)
Цена
Цена по запросу
Сушарка призначена для сушіння горіхів у шкаралупі - волоського горіха, фундуку та мигдалю. Сушка необхідна після збирання, миття або очищення від навколоплідника. Сушіння волоського горіха є необхідним етапом у горіховому бізнесі, адже від неї залежить якість ядра і час зберігання горіха в...
+35 объявлений
16 мар
Сушилка зерна, сушарка.
Цена
1 грн/шт
Предлагаю сушарку зерновую UZS-2084. Подробности по запросу. (230220)
+2582 объявления
11 фев
Показать еще
Работает на Флагма с 10 декабря 2015
Вірченко Євгеній Миколайович
директор
Смотрите еще объявления в категории Сушилки для опилок
Контакты
Представитель
Вірченко Євгеній Миколайович
Директор
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Вірченко Є.М., ФЛП Вірченко Євгеній Миколайович, Директор
Сушарка барабанна для тирси, торфу, сипучих матеріалів 1500 кг. год. Польща Rofama
55 000 €/штука ID: 15284222
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.