UKR
Всі розділи
Україна

Оголошення в інших країнах

53 країни – 11 877 163 оголошення
Українська дошка оголошень в Україні Flagma.ua

Українська дошка оголошень Flagma.ua працює на ринку інтернет-послуг більше 20 років. За цей час кількість безкоштовних оголошень на ресурсі наблизилося до 5 000 000. В загальному каталозі розміщені пропозиції товарів і послуг, купити/продати в роздріб і оптом. Пошук вакансій, співробітників, вантажів, машин для перевезення і багато іншого. Подати оголошення безкоштовно в Україні, отримати доступ до особистого кабінету можна протягом декількох хвилин.

Розділи сайту безкоштовних оголошень Flagma.ua

У 2020 році ми провели розширену каталогізацію, створивши зручну структуру каталогу товарів. Кількість рубрик на сайті безкоштовних оголошень Флагма досягла 8 000! Тепер продавці і покупці з легкістю знайдуть потрібний товар або послугу. Також завдяки цьому відбувається більш швидка індексація ваших оголошень в пошукових системах, що, безумовно, допоможе продажам.

Шукаєте, де купити/продати новий товар або б/у для будинку, офісу, виробництва в Україні з доставкою або без? Відкривайте і дивіться найкращі пропозиції від продавців на нашому сайті.

Вакансії, пошук роботи, подати резюме

В цьому розділі доступний безкоштовний пошук свіжих вакансій, роботи в Україні. Зареєструвавшись, роботодавець або здобувач опублікує повноцінне оголошення про роботу, подасть резюме в ефективному форматі.

Лента вакансій оновлюється постійно, тому претенденти бачать найактуальніші пропозиції про роботу і можуть своєчасно відреагувати на палаючу вакансію, відправивши резюме або зателефонувавши.

Вантажоперевезення в Україні

Продайте послуги перевізника або знайдіть найдешевшу транспортну компанію по Україні, скориставшись сайтом Флагма. У розділі вантажоперевезень ви отримаєте доступ до величезної кількості оголошень, зможете налаштувати прості та ефективні фільтри автоматичної форми для прискореного пошуку відповідного варіанту.

Запропонуйте послуги перевезення!

Як шукати замовлення на вантажоперевезення на своїй машині? Відкрийте розділ «Вантажі» на Flagma.ua. Тут розміщені оголошення приватників і компаній, які потребують доставку найближчим часом. Щоб швидко вибору введіть дані в форму, вказавши параметри вашої машини, можливу дату і пункти доставки в межах населеного пункту, міжміські, по Україні, міжнародний.

Щоб знайти вантаж без диспетчера, відкрийте сторінку «Машини» і розмістіть свою пропозицію про доставку вантажів. Допоможіть потенційному клієнту розрахувати ціну доставки вантажу, вказавши параметри машини і вартість вашої роботи.

Замовте послугу доставки!

Юридичні і приватні особи пропонують доставку пасажирів, товару. Вигідніше знайти і замовити попутну вантажну машину для перевезення вантажу.

Пошук вантажів, перевезення вантажів по Україні реалізований у вигляді зручної, безкоштовної форми в розділі «Машини». Ввівши назву початкового та кінцевого пунктів, дату перевезення та інші параметри, ви отримаєте список попутних машин, які найбільш підходять.

Сервіс розрахунку відстаней

Сервіс для розрахунку відстаней між містами для легкового, вантажного автомобіля розташований на сторінці «Відстані». Інтерактивна карта маршруту в трьох варіантах, кілометраж між містами, калькулятор палива допоможуть розрахувати відстань в км від точки до точки по карті і вибрати оптимальний варіант.

Крім того, ви можете безкоштовно розмістити форму розрахунку відстаней на своєму сайті. Для цього перейдіть на сторінку «Сервіс розрахунку» і налаштуйте бажаний дизайн віджета. Кожен відвідувач вашого веб-ресурсу зможе розрахувати відстань між містами, не залишаючи ваш сайт.

Переваги розміщення оголошень на сайті Flagma.ua

На сьогоднішній день нашими послугами користуються понад 495 000 українських і зарубіжних компаній, які безкоштовно зареєструвалися на 54 сайтах Флагма. Загальна відвідуваність наших ресурсів - понад 29 000 000 осіб в місяць. Flagma - міжнародна мережа дошок оголошень з широкими можливостями для просування і покупок.

Вигідні пропозиції для компаній, юридичних осіб

Сайт оголошень Flagma.ua пропонує послуги безкоштовного розміщення контенту як в Україні, так і в інших країнах. Доступна публікація на трьох мовах: російській, англійській, українській.

Користуйтеся додатковими можливостями в особистому кабінеті: керуйте контентом, імпортуйте оголошення, рекламуйте товари і послуги, розміщуйте віджети, банери і сервіс розрахунку відстаней. Ілюструйте торгові пропозиції, вакансії, резюме фотографіями, відеороликами.

Всі оголошення проходять якісну ручну модерацію, що виключає порушення законодавства певної країни, гарантує стабільну роботу кожного з 54 ресурсів Flagma і покращує пошукову видимість оголошень.

Також українська дошка оголошень Флагма пропонує платні послуги для роботи і просування по прийнятним цінам. Розроблено систему акцій, в результаті яких відвідувачі отримують бонуси для рекламування своїх оголошень.

Зручний сервіс для покупок, продажів і пошуку роботи

Отримайте безкоштовний доступ до оголошень без реєстрації. Дошка оголошень Flagma.ua в Україні дозволяє вільний перегляд каталогу товарів/послуг, контактних даних та месенджерів всім відвідувачам. А також пропонує просту реєстрацію для доступу в зручний онлайн-кабінет з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Дошка бізнес-оголошень Флагма - платформа для виробників і прямих дилерів. Тут ви знайдете вигідні ціни без зайвих накруток, як це завжди буває в оффлайн-магазинах. Здійснюйте вигідні покупки, замовляйте послуги, вибравши серед оголошень оптимальний за характеристиками і вартості варіант. Всі юрособи проходять модерацію на достовірність даних.

Якщо ви в пошуках роботи - розмістіть резюме, багато роботодавців воліють знаходити кандидатів самостійно.

Рекомендуємо! Перед роботою в особистому кабінеті ознайомтеся з Угодою. Перед замовленням, дзвінком продавцеві прочитайте Правила безпечних покупок. Мета цих обмежень і порад - створити однаково комфортні, взаємовигідні та прозорі умови для продавців, роботодавців, покупців і здобувачів в рамках законодавства. Купуйте , продавайте, шукайте співробітників або роботу на одному порталі!

Читати повністю Згорнути
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.