UKR
Всі розділи
Ковель
У розділі
Профіль компанії

Західні Лісові Ресурси, ТОВ

Представник компанії
Карпюк Володимир Віталійович
Карпюк Володимир Віталійовичдиректор
Адреса компанії
юридичний
Волинська область, Ковельський район, село Підріжжя, вул. Степана Музичука 8А
фактичний
Волинська область, Ковельський район, село Підріжжя, вул. Степана Музичука 8А
Реєстрація: 27 листопада 2018
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

Це підприємство з глибокою, вдосконаленою і безвідходною переробкою деревини. Основними видами готової продуцкції є європіддони та піддони нестандартних розмірів, пилені лісоматеріали в сухому стані, дошка суха для піддону, шашки(бобишки).
Підприємство власними силами займається заготівлею деревини, яка в повній мірі закуповується на аукціонах, для цього наявний потужний авто з маніпулятором, вантажний транспорт, навантажувачі та ін.
Для первинної обробки деревини наявний потужний верстатний парк, зокрема дві ленточних пилорами, брусовочник walter, багатопил чеського виробництва, горбильний, торцовочний та інші верстати.
В наявності дві потужних сушильних камери, які працюють в автоматичному режимі, загальною місткістю до 100 куб м одночасного завантаження. Надаються якісні послуги сушіння деревини.
Європіддони виготовляються на автоматичній італійській лінії corolla, і 95% продукції експортується в країни Європи, зокрема Польщу, Німеччину, Австрію, Чехію, Сербію та інші.
Підприємство жодного разу не мало заборгованості з виплати заробітної плати, виконує всі податкові зобов'язання перед державою, соціально орієнтоване по відношенню до власних працівників та територіальною громадою.
Інвестиційною програмою передбачається встановлення лінії з виробництва шашок (бобишок) з віходів сировини з виробницва, а також виробництво палетних бортів і рам.
Підприємство знаходиться поблизу польсько-українського кордону, що є логістично і економічно вигідним для експорту продукції в країни Європи.
Готові до співпрац. Існує гнучка система і індивідуальний підхід роботи з партнерами, повага до клієнтів.

Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.