Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Івано-Франківськ
Профіль компанії

Секрет Каріна, ФОП

Представник компанії
Гореч Богданасистент директора
Адреса компанії
юридичний
Івано-Франківськ, вул. Незалежності 19
фактичний
Івано-Франківськ, вул. Незалежності 19
Реєстрація: 23 січня 2019
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

Переваги: діючий перспективний бізнес!
Хінкальня - це найвигідніша мережа франчайзингових проектів, з налагодженою системою роботи та впізнаваністю гостинного бренду, більше 60 ресторанів в Україні та закордоном. Ви можете інвестувати - вже в готовий діючий бізнес, без додаткових зусиль, пошуку топ-приміщення, ремонтів, закупівлі обладнання, створення налагодженої команди, постановки процесів та безкінечних переговорів з постачальниками, пошуку надійної франшизи та робочої бізнес-моделі.
Гарантії: За 4 роки роботи, мережа Хінкальня стрімко набирає обертів – адже, налічується , вже більше 60 ресторанів в Україні та за кордоном, та біля 10 ресторанів вже , на етапі ремонту!
За даними Forbes, 98% стартапів, терплять поразки, через невміння грамотно і стратегічно, правильно запустити бізнес, через брак часу, шахраїв, неоправдану бізнес-модель, пусті інвестиції.
Для кого цікава пропозиція: Стартапери, які мають фінансовий капітал та шукають способи правельного, надійного вкладення в бізнес, не маючи досвіду в ресторанному бізнесі.
Інвестори з ресторанного бізнесу, які готові вкласти досвід та розвивати ресторан, перевагою є велика площа та топове місцерозташування.

Оголошення компанії

Переглянути всі
Всього оголошень: 2
4
Ресторан грузинської кухні Granat, м. Ужгород
Ціна
44 000 $/шт
Секрет Каріна, ФОП, UA
Продаж готового і налагодженого бізнесу: ресторан Granat, деталі: - м. Ужгород, вул. Фединця 12 - площа 130 кв. м - штат персоналу 14 осіб -...
5
Готовий бізнес в Сумах, пекарня
Ціна
30 000 $/шт
Секрет Каріна, ФОП, UA
Продається пекарня Ваш ЛАВаш, м. Суми, вул. Соборна 35, персонал 6 осіб, оборот 350 000 грн в місяць, чистий прибуток від 40 000 до 100 000 грн в...
Всі оголошення компанії: 2
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.