Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Яворів
Профіль компанії

Деревяний дім, ТОВ

Представник компанії
Козак Іринамаркетолог
Адреса компанії
юридичний
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, вул. Промислова, 1
фактичний
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, вул. Промислова, 1
Реєстрація: 13 вересня 2019
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

Компанія "Дерев'яний дім" заснована в 2003 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво клеєного брусу для дерев'яних будинків та виготовлення палет (піддонів). Компанія реалізує продукцію по усій території України та експортує до Європейського Союзу.

ТОВ "Дерев'яний дім" пропонує наступну продукцію з дерева:
- Клеєний стіновий профільований брус з дерева, клеєні балки перекриття
- Дерев'яні будинки з брусу (житлові, дачно-відпочинкові, бані, альтанки тощо)
- Погонажні вироби з дерева (блок хаус, фальш брус, вагонка, дошка підлоги)
- Дерев'яну тару (європалети EURO EPAL 1, палети /піддони 2 сорту, полегшені палети, нестандартні палети / піддони)

Компанія має власні виробничі потужності у місті Яворів Львівської області, на яких змонтовані сучасне професійне обладнання, автоматизовані лінії та сушильні комплекси. ТОВ "Дерев’яний дім" здійснює повний цикл виробництва, виробничі процеси автоматизовані, на усіх етапах впроваджено систему контролю якості, що забезпечує виготовлення дерев'яної продукції високого рівня складності, її якість та надійність у експлуатації.

ТОВ "Дерев'яний дім" має ліцензію Європейської Асоціації Палет та є сертифікованим ліцензованим виробником європалет стандарту EURO EPAL 1. Якість деревини, кріплення елементів європалет, маркування і допустимі розміри наших європалет (євро піддонів) у точності відповідають стандарту EPAL EURO. Наші європалети (європіддони) промарковані штампом EPAL та фіто-санітарним штампом. Окрім цього, налагоджене виробництво нестандартних піддонів та полегшених палет, що є оптимальним рішенням у ситуаціях, коли необхідна менша вантажопідйомність піддону та економія коштів.

Дерев'яні будинки з клеєного брусу забезпечують природню екологічність та довговічність. Клеєний брус – це високотехнологічний будівельний матеріал, що не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, не потребує додаткових оздоблювальних робіт, забезпечує ідеальну теплоізоляцію та оптимальний мікроклімат всередині приміщень.
Запрошуємо до співпраці - будемо раді бачити вас серед наших партнерів!

Компанія утворена в 2003 році, чисельність 50 осіб
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.