UKR
Всі розділи
Дніпро
У розділі

ВКФ УКРНІХРОМ, ТОВ

Профіль компанії
Представник компанії
Алешкевич Валерійменеджер з питань регіонального розвитку
Адреса компанії
юридичний
49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Пушкіна 40Б
фактичний
49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, пр. Пушкіна 40Б
Реєстрація: 20 вересня 2021
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати до обраних

Діяльність компанії

Компанія "УКРНІХРОМ" більше 10 років займає лідируючі позиції з постачання підприємствам України імпортних високоякісних матеріалів виробництва "SANDVIK" (Швеція), "THYSSEN KRUPP" (Німеччина), "WUTMARC" (Англія), "ESAB" (Швеція), "LINCOLN ELECTRIC "(США)," ASKAYNAK "(Туреччина)," HYUNDAI "(Корея)," MOST "(Польща) та інших виробників.

Наше підприємство має можливість постачати Вашому підприємству дуже широкий спектр зварювальних матеріалів (електроди, дроту, прутки, пріроі), а також зварювальне обладнання та комплектуючі до нього.

Компанія «Укрніхром» була заснована як постачальник високоякісних прецизійних сплавів з високим електричним опором.

На сьогоднішній день компанія є потужним підприємством, що займається виробництвом і продажем продукції практично у всіх областях металургії та машинобудування.

«Укрніхром» в своєму розпорядженні мережу філій і складських площ в містах: Київ, Харків, Запоріжжя. Головний офіс компанії знаходиться в р. Дніпро
«Укрніхром» є організацією з централізованою, злагодженої ієрархією, чітким розподілом і строгим контролем за виконанням завдань. Ефективна робота досягається завдяки високому ступеню організованості і впорядкованості взаємозв'язків компанії.

Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.