UKR
Всі розділи
Бурштин
У розділі

Videocamerashop, Корпорація

Профіль компанії
Представник компанії
Ооо Богданменеджер
Адреса компанії
юридичний
М. Бурштин вул. Січ. Стрільців 27 ТЦ Бізнес Центр оф. 315
фактичний
М. Бурштин вул. Січ. Стрільців 27 ТЦ Бізнес Центр оф. 315
Реєстрація: 27 липня 2016
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати до обраних

Діяльність компанії

Наші менеджери-консультанти мають професійні знання та багаторічний досвід продажів систем безпеки, і допоможуть Вам зробити правильний вибір, проконсультують перед покупкою і на етапі експлуатації.

«Інтернет-магазин videocamerashop» є партнером в Україні таких виробників, як ATIS, Qtum, Infinity, Dahua, AvTech, Sambo, Tiandy, Microdigital, Hikvision (системи відеоспостереження), Twist (передавачі відео та живлення по витій парі), Satel, DSC , Visonic, Ajax, Дунай, Оріон (системи охоронної сигналізації), Commax, Kocom, Slinex, Gardi (домофонні системи), а також багатьох інших. Така широка спрямованість дозволяє вирішити будь-яке завдання наших клієнтів, при оптимальній вартості.

«Інтернет-магазин videocamerashop» складається з декількох підрозділів - відділ продажів (більше 15 осіб), технічний відділ (монтажний і обслуговуючий відділ, більше 10 чоловік), сервісний відділ, відділ логістики і власна кур'єрська служба. Така структура компанії і роками накопичений досвід дозволяють забезпечити грамотну передпродажну консультацію, продаж обладнання, проектування, монтаж, гарантійний та післягарантійний сервіс. Причому на кожному етапі ми підходимо до завдання індивідуально і вирішуємо її на вищому рівні.

Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.