UKR
Вибрати розділ
Одеса

Будівництво укрыття

Будівництво укрыття
Будівництво укрыття - фото 1
Оновлено: 17 квітня 2024, 15:56 ID: 14610930
70 000 грн/штука
на Флагма з 14 травня 2017
Бабчук Дмитрий Иванович
менеджер

Опис

Війна в Україні виділила на будівельному ринку новий сегмент, який користується величезним попитом – будівництво бомбосховища або бункера. На ринку є різні варіанти конструкцій та матеріалів, а ціна стартує від кількох десятків тисяч гривень і досягає кількох мільйонів. Однак є замовники, які мають у своєму розпорядженні можливості і хочуть убезпечити себе і своїх близьких від всіляких атак, включаючи хімічний захист і протирадіаційний. Такі люди будують бункери максимального класу захисту. Такі варіанти укриття коштують дорожче за елітне житло в Одесі.

Основними замовниками є власники приватних будинків, місцеві громади та навчальні заклади, для яких наявність укриття – обов'язкова умова стаціонарного навчання. Популярні й невеликі індивідуальні укриття у приватному секторі.

Які варіанти сховищ пропонують Одеситам, чим вони відрізняються та скільки коштують?

Люди замовляють бункери подвійного призначення, тобто з можливістю зберігати там узимку продукти та деякий час перебувати у сховищі, коли є загроза життю та здоров'ю.

Будівельна компанія "АВТБУД", що спеціалізується на бетонних роботах, здійснює будівництво бомбосховищ з 2010 року і знає про це все. Середній розмір індивідуального бункера на одну сім'ю – 10 квадратних метрів корисної площі без урахування сходів.

Зазвичай сховища будують монолітними або з бетонних блоків на монолітній бетонній основі. Перекриття - теж із заливається монолітне або монтується з бетонної плити. Вартість такої споруди стартує від двохсот п'ятдесяти тисяч гривень Завдяки досвіду, набутому з 2010 року у сфері будівництва бомбосховищ в Одесі, ми з упевненістю можемо сказати, що ми найкращі у цій сфері.

Ми проводимо будівництво підземних захисних споруд цивільного захисту, приватних бункерів і укриттів, що швидко зводяться. Будівельна компанія "АВТБУД" готова здійснити будівництво та укомплектувати спеціальним обладнанням ваше укриття.

Пропонуємо противибухові пристрої та фільтри-поглиначі; вентиляційні установки та захисні двері; системи регенерації повітря; балістичний захист та багато іншого. Якщо ви вирішили збудувати бомбосховище в Одесі або розпочали проектування укриття, будуєте або замовляєте бункер або бомбосховища, ми пропонуємо допомогу професіоналів.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.

Схожі оголошення

Строительство убежища
Ціна
70 000 грн/шт
Война в Украине выделила на строительном рынке новый сегмент пользующихся огромным спросом – строительство бомбоубежища или бункера. На рынке есть разные варианты конструкций и материалов, а цена стартует от нескольких десятков тысяч гривен и доходит до нескольких миллионов. Однако есть...
+135 оголошень
17 кві
Строительство погреба Одесса
Ціна
Ціна за запитом
Практически все владельцы частных домов приходят к выводу о необходимости строительства погреба. Поскольку погреб довольно таки ценное сооружение в котором можно хранить запасы овощей, консервацию а качественно построенный погреб можно даже использовать, как убежище в случае войны, что довольно...
+83 оголошення
9 лют 2022
Строительство бункера
Ціна
70 000 грн/шт
Проектирование и строительство бункеров в Одессе и по всей одесской области качественно и быстро выполняет строительная компания "АВТОБУД". Строительство и проектирование бомбоубежищ под ключ становится популярнее с каждым годом. На то есть веские основания: Люди переживают о своей безопасности...
+135 оголошень
17 кві
Показати ще
Працює на Флагма з 14 травня 2017
Бабчук Дмитрий Иванович
менеджер
Дивіться також оголошення в категорії Будівництво гаражів
Контакти
Представник
Бабчук Дмитрий Иванович
Менеджер
Контакти
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
АВТО СТРОЙ, ТОВ Бабчук Дмитрий Иванович, Менеджер
Будівництво укрыття
70 000 грн/штука ID: 14610930
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.