Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Харків
У розділі
БудМайстер Штукатурная смесь цементно-известковая ТИНК-41
БудМайстер Штукатурная смесь цементно-известковая ТИНК-41 - фото 1
Оновлено: 2 серпня 2020, 05:27

БудМайстер Штукатурная смесь цементно-известковая ТИНК-41

Ціна за запитом
Гук Владимир
менеджер
Status, ПП,  Харків, UA
на Флагма з 3 березня 2016

Опис

"Штукатурная смесь цементно-известковая стандартная (СШ) Тинк-41, 25 кг

1. Галузь застосування
Штукатурна суміш цементно-вапняна «БудМайс­тер «Тинк-41» призначена для підготовки і ви­рів­ню­ван­ня стін з цегли, бетону й ін­ших мі­не­раль­них основ усередині і зовні будинків перед на­не­сен­ням шпак­лів­ки або декоративної штукатурки.

2. Склад
Штукатурна суміш «БудМайс­тер «Тинк-41» виготовлена на основі високоякісного порт­ланд­це­мен­ту, вап­на, мінеральних заповнювачів і функціональних домішок.

3. Властивості
Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИнк-41» має високу адгезію, високий ступінь плас­тич­нос­ті, морозостійка, зручна при нанесенні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, сухою й очищеною від пилу, бруду, олій, воску, залишків фарби. Неміцні шари варто видалити. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією «БудМайс­тер «Криття-51» або «Криття-50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «Криття-60» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,18-0,20 л на 1 кг суміші (4,5-5,0 л на мішок 25 кг), (0,9-1,0 л на мішок 5 кг). Перемішати дрилем з на­сад­кою або вручну до од­но­рід­но­го стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриманий роз­чин необхідно використати про­тя­гом 3-х го­дин. Для приготування ви­ко­рис­то­ву­ва­ти чисті єм­нос­ті й інструмент.

6. Витрата
Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару — 1,55 кг/м2.

7. Порядок робіт
Розчинову суміш наносять накидуючи на поверхню з наступним вирівнюванням правилом і ви­глад­жу­ван­ням тертками. Під час роботи не можна допускати пересихання поверхні. Шту­ка­тур­ку можна наносити в один або два шари (загальна товщина шарів до 30 мм). Час твер­дін­ня су­мі­ші за­ле­жить від характеру основи, тем­пе­ра­ту­ри і відносної вологості повітря і скла­дає, при­близ­но, 24 години.
Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити.
При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
При роботі не можна застосовувати інструменти і ємності, що іржавіють. Свіжоукладену су­міш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних про­менів.
Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від 5° до 30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі 20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання штукатурки в не­стан­дарт­них умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
Штукатурна суміш «БудМайс­тер «Тинк-41» містить цемент, що викликає лужну реакцію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання роз­чи­но­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25 кг, 5 кг.

11. Зберігання
Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців із дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» ЦВ.1. ШТ2 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003."

Номер оголошення: 2786742
Status, ПП,  Харків, UA
на Флагма з 3 березня 2016

Схожі оголошення

Смесь штукатурная стартовая BCT-21, Anserglob25 кг
Ціна
84.16 грн/шт
Снабинвест, ТОВ, UA, 328 км +1468 оголошень
Смесь штукатурная стартовая для маш и ручн нанес"BCT-21"(цементно-известковая серая)"Anserglob"25 кг месь штукатурная стартовая...
Ціна
242 грн/шт
Атилан, ВАТ, UA, 328 км +450 оголошень
Есь Изолсан - влагоизолирующая штукатурная смесь с высоким уровнем теплозвукоизоляции. Сфера применения: для удаления влаги и теплоизоляции...
Смесь штукатурная стартовая BCT-20 Anserglob 25 кг
Ціна
75 грн/шт  
опт від 75 грн /шт
ОптСтрой, ПП, UA, 328 км +407 оголошень
Смесь штукатурная стартовая "BCT-20" (цементно-известковая серая)"Anserglob" 25 кг.
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Гук Владимир
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.