Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Україна

Інше обладнання, компанії в Україні  стор. 3

0.3 19 лип

Виробництво, продаж та ремонт технологічного обладнання для промисловості, Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; Оптова торгівля залізни-ми виробами, водопровідним і опалю-вальним устаткованням і приладдям до нього; Оптова торгівля іншими проміжними продуктами; Неспеціалізована оптова...

0.2 14 вер 2020

Торгівля різними обладнаннями, запасними частинами та іншим б/п

0.2 21 січ

Виготовлення склопластикових труб, склопластикової арматури різних діаметрів

0.2 1 вер 2014

ТОВ «Радикал» виконує роботи з опосвідчення (випробування) кисневих, вуглекислотних, метанових, пропанових та інших балонів з робочим тиском до 250кгс/см2 і ємністю до 250л. Дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки - №1413.12.30, №868.13.30 Будемо раді плідній і взаємовигідній співпраці...

0.1 8 чер 2016

Ми займаємося купівлею, продажем, обслуговуванням нового і вживаного поліграфічного обладнання та обладнання для виготовлення паперової упаковки, а також продаємо в асортименті та на замовлення нові і вживані запасні частини до поліграфічного та упаковочного обладнання.

Бартків О., ФОП
0.1 4 лют 2019

Лісова техніка. Продаж , гарантійне та після гарантійне обслуговування.

0.1 1 вер

Виробник деталей, комплектуючих механізмів та промислового обладнання за індивідуальним вимогами замовника.

0.1 16 вер

Продаємо гідравлічні преси 2 шт. Зусиллям 1000тон, зусиллям 100тон.

Техно Аргумент, ТОВ
0.1 22 бер

Промислове обладнання в наявності. Ми надаємо такі послуги, як: імпорт товарів, техніки та обладнання в Україну з країн Європейського Союзу, організація перевезення товарів, розрахунок митних платежів, митне очищення, оформлення необхідних документів та сертифікатів.

0.1 30 вер нова

Продаж та сервісне обслуговування техніки KARCHER та іншого обладнання

0.1 27 лют 2019

Продаж грузових запчастин, нові та б/у, а також продаж вантажівок, спецтехніки, кран маніпуляторів

Aqua Babble Style, ТОВ
0.0 27 кві 2020

Бульбашкові панелі, Воздушно пузырьковые панели, Бульбашкові колони, колонади, колони Tornado, Пузырьковая колона, колоннады, колоны Торнадо, Водоспади по шклу, Водопады по стеклу, Екслюзивні фуршеті Аквастоли, Екслюзиные фершетные Аквастолы, Туманоутворювачі , Туманообразователи, Аквадизайн.

0.0 27 лис 2019

Питна вода без бутелiв i доставки. Спробуйте сучасний спосіб забезпечення офісу чистою питною водою в необмеженій кількості без покупки дорогого обладнання. Пурифайєр — зручне вирішення питання питної води.

0.0 24 лют

BRP Центр Миколаїв- продаж квадроциклів, мотовсюдиходів, гідроциклів, снігоходів, трициклів.

0.0 29 січ

Поліграфічні послуги, друк книг, календарів, плакатів, візиток, буклетів, фотопослуги.

0.0 3 кві 2019

Інтернет-магазин стоматологічних матеріалів, обладнання та інструментів.

0.0 26 січ 2016

Європромтрейдинг - промислова автоматика та контрольно-вимірювальні прилади. Прямі поставки нового, надлишкового( ЗіП, сток) та вживаного промислового обладнання.

0.0 1 кві

Місто Трнава, Словаччина Професія : Оператор швейного процесу Вік : 18-55 років. Стать : жінки Необхідні документи : біометричний паспорт без активних віз, довідка про несудимість апостиль. Вид оформлення на роботу: ВНЖ ЗП в місяць: 1200 євро Обов`язки : швея, оператор швейного процесу,...

0.0 5 лют 2020

"insortex" - це компанія, яка сприяє поліпшенню ваших бізнес процесів. Наша команда спростить і прискорить роботу Вашого бізнесу за допомогою готових рішень для автоматизації виробництва і складу, від переробки ягід, фруктів і овочів до сортування та переробки сміття.

0.0 15 бер

Виробництво обладнання для тварин (зоопарків, ферм, пасовищ, іподромів з гарячим цинкуванням), будівництво, металоконструкції, племенне тваринництво, зрошувальні системи, енергетика, ІТ.

Вибрати розділ
×
×
×
Фільтр
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.