Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Київ

Металопрокат чорний, компанії в Києві

2406 2 тра 2018

Ми займаємся реалізацією всіх видів металопрокату оптовими та роздрібними партіями. Завдяки заключенням прямих договорів з виробниками маємо широкий асортимент якісного металопрокату за доступною ціною, а саме реадізуємо: арматур; труби; профнастил; швелера; проволоку та багато ін.

СТРОЙМАШБУД, ТОВ
826 18 жов

Продаж будівельних матеріалів та ЖБІ конструкцій. Також продаж піску та щебню по Києву та області.

Євротрейд МК, ТОВ
76 10 жов 2012

Продаж металопрокату (арматура, балка, кутник, круг, лист, труба), виготовленння профнастилу, виготовлення бронзових втулок (заготовок).

10.7 7 гру 2020

Наша компанія ТОВ «АК-МЕТАЛ» працює з 2010р. і займає одне з провідних місць на ринку металопрокату. Ми постійно розширюємо наш асортимент продукції, на сьогодні ми продаємо кольоровий, нержавіючий металопрокат. Також надаємо послуги цинкування метала та виготовляємо деталі по кресленню замовника.

1.1 12 чер 2020

Оптовая продажа ЖБІ, стройматеріалів, виробів з металу та металопрокат.

0.0 8 тра 2015

ГК "Метал-Плаза" утримує свою високу конкурентність завдяки згалоджениій командній работі. Співробітники ГК "Метал-Плаза" - це понад 300 кваліфікованних спеціалістів, більшість з яких залишається з нами на протязі 15 років. - Ми приділяемо багато уваги підбору персоналу обираючи кращих, адже...

0.0 4 лют 2014

Металопрокат Пропоную металопрокат зі складу в Києві- лист х/к 0,5-3мм , г/к 2-100мм, труби(водогазопроводні оцинковані, емальовані, профильні), арматура, балка, швелер, кутник, квадрат полоса, лист оцинкований, ПВЛ Оперативна доставка, порізка

0.0 15 січ 2015

Компанія ТОВ «Абсолют метал» є спеціалізованим підприємством, яке займається продажем металопрокату та будматеріалів у повному асортименті зі свого складу. Ми здійснюємо торгівлю чорним , нержавіючим та кольоровим металопрокатом, будівельними матеріалами. переваги роботи з нами : Робота з...

0.0 4 лют 2019

Реалізація чорного та нержавіючого металопрокату; трубопровідної арматури та деталей трубопроводів з чорної та нержавіючої сталі. Надаємо послуги порізки та доставки. Доставка власним транспортом в межах Києва та Київської області безкоштовна (опт).

0.0 25 вер 2019

Оптова та роздрібна торгівля чорними та колоьровими металами

Головатенко В.А., ПП
0.0 26 січ

Продам повний спектор металопрокату : чорний , кольоровий , нержавійку , листовий , трубний , сортовий , фасонний , спецсталі , рельсита інше.... Телефонуйте за номером 0932667081 В'ячеслав Прораховуємо доставку. Діє система знижок. Мінімальний прайс!!!

0.0 21 лис 2016

Продаж металопрокату та будівельних матеріалів на території України, як вітчизняного виробництва так і імпортного з доставкою його власним транспортом. Також реалізація виробів з кольорового металу по доступним цінам.

0.0 21 тра 2018

Компанія ТОВ "Метал Партнер" займається оптовою та роздрібною торгівлею металопрокату. Виготовлення деталей і конструкції по кресленню замовника.

0.0 3 кві 2016

Компанія є прямим постачальником чорного, кольорового та нержавіючого металопрокату з України, Росії, Польщі, Казахстану та Італії.

0.0 16 жов 2018

Наша компанія напротязі 15 років, Займається металопроокатом, чорних та кольорових металів. Являємось платником НДС. Відправляємо вашу продукцію, Любим зручним для вас видом транспорту, або зручним для вас перевізником.

0.0 23 лип 2018

ТОВ «СТ МЕТ» - компанія, діяльність якої спрямована на оптову та роздрібну поставку металопрокату.

0.0 12 чер 2019

Постачання металлопрокату (новий та б/у), доставка, зберігання, порізка... Зручна для вас форма сплати.

НВП Укрсталь, ТОВ
-1.0 9 вер 2016

Компанія «Укрсталь» займається продажем і доставкою металопрокату і будівельних матеріалів по всій Україні . На нашій металлобазі в Києві ви можете купити чорний , нержавіючий та кольоровий металопрокат, а також будівельні матеріали . Партнери ТОВ « НВП Укрсталь» - це великі машинобудівні ,...

Промпостачпартнер, ТОВ
-1.0 4 жов 2016

Шановні пані та панове! ТОВ «Промпостачпартнер» –компанія, що займається реалізацією металопрокату – пропонує співпрацю на взаємовигідних умовах. Ми маємо широкий асортимент виробів з металу – арматура, швелер, кутик, труба, балка, лист, круг, квадрат, смуга та ін. Обслуговуємо як оптових...

МеталлПродукт, ТОВ
2382 13 жов 2011

Продажа цветного и черного металлопроката со склада в Киеве, ЖБИ, весь ассортимент стройматериалов, кирпич. Продажа черного, цветного и нержавеющего металлопроката со склада в Киеве по Украине и Киеву, четкая отгрузка, доставка. Весь товар сертифицирован. Продажа железобетонных конструкций...

Вибрати розділ
×
×
×
Фільтр
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.