Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Україна

Металопрокат кольоровий, компанії в Україні

1115 3 кві 2018

Фірма займається торгівлею чорним, кольоровим та нержавіючим металопрокатом. На ринку України працює на протязі 20 років і має якісну репутацію.

ПРІМА РІА, ТОВ
854 18 вер 2018

Метал кольоровий, чорний, нержавіючий, пластики, хімія (побутова, технічна та ін.), припої (пасти, флюси, гелі та ін.), термоси харчові, ланцюги, а також можемо робити лиття та оцинкування.

440 23 лис 2020

Компанія "Гранд Веном" здійснює реалізацію та виробництво кольорового, нержавіючого, чорного металлу, для уточнення вашего замовлення зв'яжіться будь-ласка з нашими менеджерами.

406 13 лис 2020

Наше підприємство багато років успішно займається реалізацією кольорового, чорного, нержавіючого металлопрокату та азбестоцементних виробів.

108 11 бер 2019

Торгівля кольоровим та чорним металопрокатом по всій Україні.

79 25 вер 2019

Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів металопрокату. Висока якість продукції, доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.

48 12 січ 2011

Торгівля кольоровими металами, кабельно-провідниковою продукцією

39 20 жов

Доброго дня компанія ВАЛСІМА ГРУП пропонує металопрокат в асортименті : балки, труби, листовий метал, сітки, чавунне литво, пиломатеріали газоблоки , покрівельна продукція та багато іншого. Та великій вибір ЖБВ для різних сфер будівництва : панелі перекриття, плити дорожні, плити тротуарні,...

Трестметал, ТОВ
39 4 чер

Займаємося продажем металопрокату, залізобетонних виробів, а також пиломатеріалів. Робимо все, для того, щоб наші покупці вчасно отримували якісну продукцію!

РіГрупп, ТОВ
23 26 чер 2019

Ми займаємось продажем металлопрокату та збк продукції. Пропонуємо доставку Україною. Та наші спеціалісти готові вам допомогти, та підсказати.

ЛьвівКольорМет, ТОВ
8.8 17 чер 2016

Кольоровий, нержавіючий та чорний металопрокат, спецсталі, припої, зварочне обладнання та матеріал, пластмаси та полимери, хімічна продукція, пломби і пломбіратори! Товар сертифікований! Будем раді вашим заявкам!

6.3 12 вер 2018

Ми займаємся реалізацією всіх видів металопрокату оптовими та роздрібними партіями. Завдяки заключенням прямих договорів з виробниками маємо широкий асортимент якісного металопрокату за доступною ціною, а саме реадізуємо: арматур; труби; профнастил; швелера; проволоку та багато ін.

3.1 28 вер 2014

Торгівля металом

1.8 25 жов 2018

Кольорова металургія - галузь металургії, яка включає видобуток, збагачення руд кольорових металів і виплавку кольорових металів і їх сплавів. За фізичними властивостями і призначенням кольорові метали умовно можна розділити на важкі (мідь, свинець, цинк, олово, нікель) і легкі (алюміній, титан,...

Потапов Ю.В., ФОП
1.5 9 лис 2020

Наша компанія займається продажем кольорових металів, з нержавійки, латуні, бронзи, міді.

ВІП-КРИСТАЛ, ПП
0.1 22 лип

Компанія "ВІП-КРИСТАЛ" - це виробнича компанія професіоналів. Ми виробляємо: - Гладкий Оцинкований Лист; - Армуючий профіль для ПВХ конструкцій (для більшості проф. систем) ; - Монтажний оцинкований, перфорований профіль для ФЕМ; - ЛСТК профіль (легкі сталеві тонкостінні конструкції)...

0.1 4 сер 2014

Виробництво та продаж підіймальним та вантажно -розвантажувальним обладнанням. Посередницька діяльність у торгівлі металопрокатом кольорових та чорних металів.

Schrot, ФОП
0.0 29 лют 2020

Продаємо ідеальний мисливський дріб Номери дробі: від №9 до №000000 Типи дробі: МТ(мисливска тверда) та ММ(мисливська м'яка) Телефон: 38(098) 699-33-89 Відділ продаж та підтримка клієнтів: 10:00-22:00, 12/7 Виготовлений в суворій відповідності ДСТУ. Метод виробництва: катаний Поверхня: графітована

0.0 22 вер 2017

Чорні метали являють собою сплав заліза з вуглецем. Крім вуглецю чорні метали в невеликій кількості можуть містити кремній, марганець, фосфор, сірку та інші хімічні елементи. Для надання чорним металам специфічних властивостей до них додають деякі так звані легуючі речовини - мідь, нікель, хром...

Алешин Л.М., ФОП
0.0 26 вер 2020

Кольорова металургія. За фізичними властивостями і призначенням кольорові метали умовно можна розділити на важкі (мідь, свинець, цинк, олово, нікель) і легкі (алюміній, титан, магній). На підставі цього поділу розрізняють металургію легких металів і металургію важких металів. Заертайтесь щодо...

Вибрати розділ
×
×
×
Фільтр
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.