Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Біла Церква
У розділі
Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5
1 / 5
Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 - фото 1 Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 - фото 2 Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 - фото 3 Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 - фото 4 Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5 - фото 5
Оновлено: 6 листопада 2021, 00:57

Дискова борона ресорна ДАР навісна 1.8 - 5.5

60 000 грн/штука
Мандрик Мария Васильевна
менеджер
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 23 червня 2020

Опис

Дискові борони ресорні ДАР

Основні характеристики:

Країна виробник Україна
Тип Дискова борона
Група Середні
Ширина захоплення 1.8 - 5.5 м
Максимальна глибина обробки 20.0 (см)

Виконують основну ресурсозберігающу обробку грунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині обробляємих шару грунту органічних добрив і рослинних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом і зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки накочують верхній шар грунту для збереження вологи і вирівнюють рельєф поля. Агрегати використовуються при мінімальній, консервуючі і традиційній обробці грунту.

Борона ДАР має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:

1. У підшипниковому вузлі використані підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, а також сучасне касетне ущільнення, яке забезпечує напрацювань в 9600 гектарів на агрегаті ДАР без розбирання підшипникового вузла !!!
2. Зменшений крок розташування дисків і їх оптимальні параметри розташування забезпечують: якісний обробіток грунту з рівним ложем, менший знос дисків ніж у аналогів і високий ресурс агрегатів.
3. Для агрегатування з трактором шляхом приєднання центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує агрегатування з тракторами різних моделей без доопрацювання агрегату.
4. Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, яка знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату і збільшену надійність.
5. Збільшено відстань між катком і дисками, що покращує розподіл рослинних залишків по полю, вирівнювання площі і виключає забивання катка на вологих ґрунтах.
6. Прикотуючі катки мають збільшений радіус і меншу кількість робочих елементів (8 замість 10) що виключає забивання катка.
7. У конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, яка полегшує їх обслуговування і забезпечує в 5 разів більший !!! ресурс в порівнянні з підшипником 31-UCF-208.
8. Використання фарби і антикорозійного грунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.
9. Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему. Глибина обробітку встановлюється регулюванням положення катка і тракторної навісний системи.

Обробка грунту бороною ДАР має наступні агрономічні переваги:
1. Прискорюється перетворення рослинних залишків на поживні речовини для рослин, завдяки подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі грунту.
2. Вирівнювання рельєфу грунту дозволяє підвищити якість посіву та швидкість збору культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти здоров'я механізаторів.
3. Зберігається волога в грунті завдяки наявності рослинних залишків, порушення капілярів і прикатка верхнього шару грунту.
4. Грунтові мікроорганізми весь час знаходяться в природних умовах і активно покращують біохімічний стан грунту, збільшують кількість гумусу - залогу високої родючості грунту.

Номер оголошення: 10068645
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 23 червня 2020

Схожі оголошення

Дисковая борона дан - 3.5 п
Ціна
171 399 грн/шт
Агроблиц, ТОВ, UA, 122 км +80 оголошень
Производитель Проминь Страна производитель Украина Тип Дисковая борона Группа Средние Ширина захвата 3.5 (м) Максимальная глубина обработки 20.0...
6
Дисковая борона прицепная TerRa - 2.1
Ціна
110 000 грн/шт
Захливна К.А., ФОП, UA, 122 км +124 оголошення
Выполняют основную ресурсосберегательную обработку почвы на глубину от 4 до 20 см. Обеспечивают равномерное распределение по всей глубине...
6
Дисковая борона АГЛ-2,4/3,0/3,3
Ціна
119 010 грн/шт
НПП Белоцерковмаз, ТОВ, UA, 122 км +39 оголошень
Відчуйте переваги нової модернізованої дискової борони АГЛ (з листовою стійкою), яка перевершила свого попередника, всім відому дискову борону...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Мандрик Мария Васильевна
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.