Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Біла Церква
У розділі
Дисковая борона рессорная прицепная ДАР-2,4
Дисковая борона рессорная прицепная ДАР-2,4 - фото 1
Додано: 19 листопада 2020, 09:56

Дисковая борона рессорная прицепная ДАР-2,4

148 600 грн/штука
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 21 червня 2013

Опис

Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив і пожнивних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом, зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельєф поля.
Навісні агрегати забезпечують високу продуктивність на невеликих полях.
Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту.
Агрегати цієї конструкції об’єднали в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Диски установлені під визначеними експериментально кутами атаки і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і це зменшує енергоємність обробітку ґрунту і зношення дисків, забезпечує їх самозаточування і рівномірність глибини обробітку.
Диски закріплені на С-подібних ресорах і роблять низькочастотні коливання в трьох площинах, в результаті чого самостійно очищуються від рослинних залишків і ґрунту. Дані ресори захищають диски і підшипникові опори при шокових навантаженнях.
Диски здійснюють обертальний рух і це зменшує їх тертя по ґрунту, що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків, в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.
Диски мають вирізи і виготовляються з заточкою по всьому зовнішньому периметру, що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів, в тому числі глинистих чорноземів, подрібненні пожнивних залишків і зменшує тягове зусилля трактора.
Значний кут атаки і установки вісі обертання до горизонталі сприяє підйому в верх ґрунту і рослинних рештків і їх відмінне перемішування.
В підшипниковому вузлі використанні підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, сучасне касетне ущільнення і якісне пластичне мастило, що забезпечує наробіток ресурсу двох дисків без розбирання підшипникового вузла.  
Агрегатується з тракторами від 60 до 260 к. с. в залежності від ширини захвату. Інформація за тел.: 680078282 ,  500121711 .

Номер оголошення: 7946705
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 21 червня 2013

Схожі оголошення

4
Дисковая борона рессорная, навесная. ДАР-2,1/ 2,4/ 3,0/ 4,0
Ціна
105 900 грн/шт
Проминь, ВК, UA, 122 км +7 оголошень
Дисковая борона ДАР на рессорной стойке Bellota, для ресурсосберательной обработки почвы на глубину от 5 до 18 см. Выполняют основную...
5
Дисковая борона прицепная рессорная ДАР-4,0 С
Ціна
306 360 грн/шт
Проминь, ТОВ, UA, 122 км +144 оголошення
Дисковая борона прицепная рессорная типа ДАР-C предназначена для ресурсосберегательной обработки почвы на глубину от 5 до 18 см. Выполняют...
8
Дисковая рессорная борона ДАР-С 4,0/4,6/5,2 от завода ИСМ Проминь
Ціна
382 000 грн/шт
ІСМ Промінь, ТОВ, UA, 122 км +108 оголошень
Борона дискова ресорна прицепна складна ДАР 4,0-С/4,6-С/5,2-С модернізована УДА Підходить для ВСІХ видів тракторів з потужністю від 160...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.