Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Біла Церква
У розділі
Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0
1 / 4
Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0 - фото 1 Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0 - фото 2 Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0 - фото 3 Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0 - фото 4
Оновлено: 27 лютого 2020, 08:51

Дисковый агрегат рессорный ДАР-3.0

115 100 грн/штука
Головко Александр Борисович
директор
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 3 травня 2018

Опис

Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині обробляємого шару ґрунту органічних добрив і пожнивних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельєф поля.
Навісні агрегати забезпечують високу продуктивність на невеликих полях.
Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту.
Агрегати цієї конструкції об’єднали в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Диски установлені під визначеними експериментально кутами атаки і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і це зменшує енергоємність обробітку ґрунту і зношення дисків, забезпечує їх самозаточування і рівномірність глибини обробітку.
Диски закріплені на С подібних ресорах і роблять низькочастотні коливання в трьох площинах, в результаті чого самостійно очищаються від рослинних залишків і ґрунту, добре заглиблюються в грунт і зменшується тертя дисків. Захищають диски і підшипникові опори при шокових навантаженнях.
Диски здійснюють обертальний рух і це зменшує їх тертя по ґрунту що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.
Диски мають вирізи і виготовляються з внутрішньою заточкою по всьому зовнішньому периметру, що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів, в тому числі глинистих чорноземів, подрібненні пожнивних залишків і зменшує тягове зусилля трактора.
Значний кут атаки і установки вісі обертання до горизонталі сприяє підйому в верх ґрунту і рослинних рештків і їх хороше перемішування.
В підшипниковому вузлі використанні підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, сучасне касетне ущільнення і якісна пластичне мастило, що забезпечує наробіток підшипникових вузлів у 9600 га на агрегаті ДАР-2,4. Демонтаж зношених і установка нових дисків проводиться без розбирання підшипникового вузла.
Диски використовуються великого діаметра (660мм) і їх розташовується менше на метр захвату чим дисків меншого діаметру і це дає можливість виготовити агрегат з меншою матеріалоємністю, зменшується кількість підшипникових вузлів (14 проти 20 (D=560 мм) при ширині захвату 2,5 м ), енергоємність обробітку ґрунту і економиться паливо.
Зменшений шаг розташування дисків і оптимальні параметри по їх установці забезпечують якісний обробіток ґрунту з рівним ложем, допускається більше зношення дисків до заміни чим у аналогів і забезпечується високий ресурс дисків і агрегатів.
Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему.

Глибина обробітку установлюється регулюванням положення котка і тракторної навісної системи.
Для забезпечення агрегатування з тракторами всіх фірм без доробки агрегату для приєднання центральної тяги передбачено два отвори з різними діаметрами.
Регулюється тільки глибина обробітку, а інші параметри що до установки дисків, їх перекриття, та інші визначені оптимальні експериментально і установлені в конструкції агрегатів, що зменшує витрати часу на регулювання і забезпечує якісний обробіток ґрунту з найменшими енерговитратами. Агрегат сконструйований так, щоб механізатор обробляв грунт, а не проводив експерименти з регулювання.
Производитель ИСМ Проминь
Страна производитель Украина
Тип Дисковая борона
Группа Средние
Ширина захвата 3.0(м)
Максимальная глубина обработки 20.0(см)
Количество рядов 2
Количество дисков/зубов 18(шт.)
Вес 1120 кг
Мощность трактора 120.0(л. с.)

Номер оголошення: 4273253
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 3 травня 2018

Схожі оголошення

5
Дисковый агрегат рессорный дар-2.4
Ціна
96 709 грн/шт
Агроблиц, ТОВ, UA, 122 км +80 оголошень
Виконують основний ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині...
4
Агрегат дисковый СТЕП АГ 1.8-20, 2.2-20, 2.5-20,3.6-20
Ціна
47 000 грн/шт
Захливна К.А., ФОП, UA, 122 км +124 оголошення
Агрегат дисковый СТЕП представляет собой устройство, успешно объединяющее в себе функции лущильника, плуга, дисковой бороны и культиватора. Таким...
2
Универсальные дисковые агрегаты типа УДА
Ціна
269 670 грн/шт
Агротехкомплект-БЦ, ТОВ, UA, 122 км +151 оголошення
Прицепные дисковые бороны типа УДА Борона и ее особенности Агрегат устроен таким образом, чтобы взрыхлять верхний слой почвенного покрова,...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Головко Александр Борисович
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.