UKR

Бухгалтерські, фінансові, виробничі інструменти для бізнесу

Ефективно плануйте, здійснюйте бізнес-процеси, заходи з безкоштовними інструментами на сайті Flagma.ua

Автоматизація процесів — найважливіший для бізнесу показник, що дозволяє використовувати час, робочу силу, матеріали, фінанси та інші вихідні дані найбільш ефективно. Крім складного програмного забезпечення, постійно виникає необхідність миттєво отримати ту чи іншу довідку, зробити розрахунок для покупки, продажу, замовлення послуг і інших цілей, скориставшись підручними засобами.


Популярні календарі

Для планування бізнес-процесів, взаємодії з клієнтами, партнерами і співробітниками керівнику, менеджеру знадобляться різноманітні календарі. Виробничий календар на {year} в Україні містить всі необхідні для бухгалтерії інструменти: щоквартальний, щомісячний і щотижневий розклад робочого часу з нумерацією кварталів, тижнів; розрахунками робочого навантаження. Зручні таблиці підкажуть дати святкових, вихідних днів. Ви зможете подивитися, які вихідні та робочі дні перенесені. А також, коли рекомендуються передсвяткові скорочені дні.

Календар міжнародних та державних свят України в {year} році включає конкретну інформацію про офіційні вхідні; перенесення вихідних і робочих днів; скорочені робочі дні.

Також ми додали на сайт популярні у користувачів календарі, які допоможуть спланувати контент-план, розсилки, рекламні та промо-акції, персональні пропозиції для клієнтів і потенційних споживачів: список професійних свят, православний календар, календар фаз Місяця, навчальний календар і календар Днів Ангела — дані документи містять всю найважливішу і актуальну для своєї аудиторії інформацію.


Онлайн-калькулятори

У розділі найбільш затребувані у користувачів калькулятори для різних товарів. Продавець або покупець зможуть точно розрахувати кількість матеріалу — якою виявиться ціна покупки в залежності від конкретної ситуації? Прості, зручні і достатні для повноцінного розрахунку онлайн-форми дають можливість швидко дізнатися найбільш важливі для покупки, продажу параметри.

Користуйтеся ефективними, простими і безкоштовними інструментами, наданими сайтом Flagma! Ми постаралися максимально спростити бізнес-рутину для наших клієнтів — все, що може знадобитися в будь-яку хвилину, є на цій сторінці.

Додайте цю сторінку в закладки декстопов, мобільного телефону, щоб календарі, калькулятори та інший корисний функціонал завжди був під рукою. Всі інструменти доступні російською, українською та англійською мовами.
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.