UKR
Вибрати розділ
Київ

Глютен кукурузный

Глютен кукурузный
Глютен кукурузный - фото 1
Оновлено: 21 серпня 2023, 20:01 ID: 8589725
80 грн/штука
на Флагма з 13 березня 2015
Харченко Максим
менеджер

Опис

Кукурудзяний глютен (органічний гербіцид) 2 літра.

Глютен є ефективною речовиною для контролю бур'янів. Це широко поширений органічний гербіцид, який використовується по всьому світу.
Захищає ваші насадження від ряду грибкових захворювань, тому що він стимулює життя в грунті корисних мікроорганізмів, які харчуються патогенними мікробами. Таким чином, діапазон його застосування може бути досить широким.
Запобігає росту нових бур'янів з насіння, залишеного зрілими рослинами. Таким чином, послідовне використання може значно скоротити кількість бур'янів в саду .
Рекомендації по використанню: застосовують із розрахунку 1 кг на 10 квадратних метрів. Щоб активувати свої властивості потрібна волога. Тому навіть якщо немає дощу, полийте грунт після застосування самостійно.
Для боротьби з хворобою: візьміть пакет, перемішати в 20 літрах води. Дайте настоятися 2 години. Потім процідіть від твердих частинок і обприскайте рослини.
Для приготування якісного компосту: 500 гр. глютену на 1 м3 компосту стимулює процес розмноження корисних мікробів, а також прискорює процес дозрівання компосту.
Для боротьби з шкідниками: мова йде про мурах та слизнів. Посипати глютеном навколо мурашників, або в середину. Мурахи будуть їсти борошно, але, оскільки вони не зможуть переварити, вони в кінцевому підсумку вмирають. Приблизний час - тиждень.
Негативно позначається на пророщування насіння: кульбаб, піщанок та деяких інших. Важливо відзначити, що кукурудзяний глютен є ефективним тільки проти насіння, але не проти самих рослин. Проти вже вирощених бур'янів, як однорічних, так і багаторічних, борошно безсильне.
Строк придатності : 1 рік з дати виготовлення.
Об'єм - 2л. Вага - 1кг.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.

Схожі оголошення

2
Глютен кукурузный
Ціна
42 грн/кг  
опт від 29 грн /кг
Продаем глютен кукурузный! Продукт высокого качества от компании «Конкорд Плюс». Выгодные условия сотрудничества. Оптовые поставки по Украине Детальную информацию о продукции можно получить на сайте Звоните нам по и заказывайте кукурузный глютен прямо сейчас! У нас действует гибкая система...
+68 оголошень
21 сер
3
Кукурузный глютен
Ціна
39 000 грн/т
Кукурузный глютен - это натуральная, высокобелковая добавка для быстрого роста свиней, кур, бройлеров, кур-несушек, рыб и быков (добавка содержит в себе высокое количество аминокислот)
+8 оголошень
21 чер 2022
Глютен кукурузный
Оптова ціна
від 37 грн /кг
Применение: Кукурузный глютен рекомендуется применять как: ценный компонент кукурузного корма; ингредиент для производства комбикормов птицам, животным; белково-витаминную добавку и наполнитель премиксов. Как высокоэнергетические корма, кукурузный глютен, зародыши, а также глютен с отрубями...
+22 оголошення
14 січ 2022
Показати ще
Працює на Флагма з 13 березня 2015
Харченко Максим
менеджер
Контактна інформація
Харченко Максим
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.