UKR
Вибрати розділ
Харків

Грунтующая эмульсия глубокопроникающей Будмайстер Криття-51

Оновлено: 2 серпня 2020, 05:27 ID: 2786752
Ціна за запитом
Status, ПП Харків, UA
на Флагма з 3 березня 2016
Гук Владимир
менеджер

Опис

"Грунтующая эмульсия полимерная глубокопроникающей (Rex-grunt) Криття-51, 2 л

1. Галузь застосування
Ґрунтуюча емульсія «БудМайс­тер «Криття-51» при­зна­че­на для під­го­тов­ки силь­но­вби­ра­ю­чих мі­не­раль­них основ, таких як: ке­ра­міч­на цег­ла, це­мент­ні, гіпсові та це­мент­но-вап­ня­ні шту­ка­тур­ки, гіп­со­кар­тон­ні плити. Ґрун­тов­ку не­об­хід­но за­сто­со­ву­ва­ти пе­ред ошту­ка­ту­рю­ван­ням, шпа­клю­ван­ням та за­ли­ван­ням підлог, фар­бу­ван­ням, облицюванням ке­ра­міч­ною плит­кою, об­кле­ю­ван­ням шпа­ле­ра­ми і т. ін. Вона па­ро­про­ник­на при ви­ко­рис­тан­ні як усе­ре­ди­ні, так і зов­ні бу­дин­ків. Ко­лір плів­ки піс­ля ви­си­хан­ня про­зорий.

2. Склад
Ґрунтуюча емульсія глибокопроникна «БудМайс­тер «Криття-51» виготовлена на основі ди­спер­сії синтетичних смол.

3. Властивості
Ґрунтуюча емульсія «БудМайс­тер «Криття-51» готова до застосування, універсальна при ви­ко­рис­тан­ні, глибокопроникна, зміцнює основу, посилює адгезію покриттів до основи, знижує водопоглинання, за­по­бі­гає утворенню повітряних пухирів і кратерів, попереджує відкладення пилу, стійка до лу­гів, не містить органічних розчинників, екологічно без­печна.

4. Підготовка поверхні
При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Ос­но­ва повинна бути міцною та сухою, очищеною від пилу. Забруднені оліями, жирами, вос­ком, а також старою фарбою поверхні необхідно очистити механічним шляхом. Неміцні ша­ри по­тріб­но ви­да­ли­ти.

5. Витрата
Середня витрата емульсії — 0,15 л/м2, залежно від основи. Щільність дисперсії — близько 1 г/см3.

6. Порядок робіт
Ґрунтуючу емульсію «БудМайс­тер «Криття-51» слід наносити щіткою, невеликим ва­ли­ком або ма­лярсь­ким пензлем. Силь­но­вби­ра­ю­чі основи, такі як пінобетон, за потреби ґрунтують ще раз. Тривалість висихання ґрунтовки залежить від температури та вологості оточуючого се­ре­до­ви­ща і складає приблизно 4-6 годин.
Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити.
При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

7. Рекомендації
Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від 5° до 30°С. Найбільш ефек­тив­ний ре­зуль­тат досягається при температурі 20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах ро­бо­чі па­ра­мет­ри суміші можуть змінитися. У випадку використання ґрунтовки в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

8. Примітка
При роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання емульсії в очі слід негайно їх про­ми­ти проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упакування
Пластикові каністри — 10 л, 5 л та пластикові пляшки по 2 л.

10. Зберігання
Ґрунтуючу емульсію необхідно зберігати у фірмовому герметично закритому упакуванні, в су­хо­му прохолодному приміщенні. Транспортувати в умовах плюсових тем­пе­ра­тур. Термін збе­рі­ган­ня 12 мі­ся­ців з дня виготовлення.
Не допускати заморожування!

Емульсія ТМ «БудМайс­тер» відповідає ТУ У В.2.7-24.3-33892784-001:2009."

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
Status, ПП,  Харків, UA
на Флагма з 3 березня 2016

Схожі оголошення

Клей для керамической и керамогранитной плитки Будмайстер №1
Ціна
Ціна за запитом
Область применения: Клеевая смесь «БудМайстер «Клей№1» предназначена для облицовки внутри и снаружи зданий кирпичных, бетонных и оштукатуренных поверхностей на цементной или цементно-известковой основе керамическими плитками и другими облицовочными материалами с водопоглощением не менее 1% и...
+79 оголошень
2 сер 2018
Ціна
Ціна за запитом
Клеевая смесь «БудМайстер «Клей‑11» предназначена для облицовки внутри и снаружи зданий по бетонным, кирпичным, оштукатуренным поверхностям керамическими плитками и другими облицовочными материалами с водопоглощением не менее 3% и размером не более 300×300мм. Возможное применение в помещениях с...
+79 оголошень
2 сер 2018
Грунт глубокопроникающий универсальный Anserglob EG-58 10 л
Ціна
87 грн/шт
Грунтующая эмульсия глубокопроникающая Anserglob EG 58 применяется для внутренних работ при грунтовании сильновпитывающих минеральных оснований: гипсовых, гипсокартонных, цементных, цементно-известковых, ячеистых бетонов (пенобетон, газобетон, газосиликат и т. д.) и других оснований, а также для...
+636 оголошень
8 чер
Показати ще
Status, ПП Харків, UA
Працює на Флагма з 3 березня 2016
Гук Владимир
менеджер
Контактна інформація
Гук Владимир
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.