Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Кривий Ріг
У розділі
Известь комовая негашеная 1 сорт (фасованная и навал)
1 / 2
Известь комовая негашеная 1 сорт (фасованная и навал) - фото 1 Известь комовая негашеная 1 сорт (фасованная и навал) - фото 2
Оновлено: 27 грудня 2021, 09:23

Известь комовая негашеная 1 сорт (фасованная и навал)

4 000 грн/тонна
оптова ціна
3 900 - 3 700 грн /тонна
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
,  Кривий Ріг, UA
на Флагма з 2 грудня 2008

Опис

Предприятие "Укрстройактив" предлагает известь комовую негашеную. Авто и ж/д нормы от производителя.
Фасовка: - МКР
- п/п мешки по 30 кг
- п/э пакеты по 3 кг
застосування:
У будівництві:
- Вапно додається в штукатурні суміші, розчини для кладки цегли в цілях додання їм міцності і пластичності.
- Вапно підвищує водостійкість бетону.
- Вапно застосовується для побілки погребів, гаражів. Завдяки своїй низькій вартості вапняна побілка застосовується в під'їздах будинків.

У тваринництві:
- Завдяки своїм антисептичним властивостям, вапно застосовується для побілки приміщень, в яких утримується птиця або домашні тварини.

У сільському господарстві:
- Вапно використовують для побілки дерев. Побілка дерев вапном оберігає кору від сонячних опіків і допомагає боротися з різними шкідниками.

- Пушонка, гашене вапно або гідроксид кальцію (неорганічна сполука у вигляді білого порошку) використовують для вапнування ґрунту, якщо рівень кислотності нижче 5,5.
( НЕгашене вапно для мікроорганізмів у ґрунті буде небезпечним! )
( Гашене вапно вносять у ґрунт восени або навесні після оранки, щоб воно поступово під час дощу проникало вглиб. Якщо ви город не перекопуєте, а провапнувати ґрунт потрібно, то розподіліть відро пушонки на 1 м2 і пройдіться пласкорізом. )
- Гашене вапно використовують як засіб боротьби з личинками і жуками.

У господарстві:
- Вапно використовують для обробки дерев'яних предметів, які взаємодіють із ґрунтом (паркани, ніжки ослонів, опори для рослин і т. д.). Це дозволить сповільнити процес гниття й стане захистом від шкідників.

- Для побілки льоху, профілактика від цвілі.
На кожній дачі є льох, де зберігаються овочі, садовий інструмент та інші необхідні в господарстві предмети. Вапно стане прекрасним профілактичним засобом у боротьбі зі цвіллю в льосі.

Рибництво

У присадибних водоймах, які не випорожняються на зимовий період, накопичуються органічні речовини, відмерлі рослини і зоопланктон, не з’їдені комбікорми та екскременти риб. Окислення (розкладання) цих органічних речовин потребує великої кількості кисню. Щоб прискорити мінералізацію органічних речовин і підвищити вміст розчиненого у воді кисню, застосовують вапно.
Присадибні водойми вапнують негашеним (СаО) або гашеним (Са(ОН)2) вапном та перемеленим вапняком (СаСО), які мають різну нейтралізуючу здатність (1кг негашеного вапна в середньому відповідає 1,3кг гашеного або 1,8кг вапняку). Визначаючи норму, потрібно враховувати конкретні умови водойми (по сухому ложу чи по воді, водойма з рибою чи після облову, склад донних відкладень, якість води, рівень рН тощо).
Оптимальна норма внесення негашеного вапна з метою дезінфекції водойми: по сухому ложу — 0,5кг на 10м², по зволожених ділянках — 1-1,2кг на 10м². За необхідності вапно вносять по воді двічі на місяць з травня до середини червня за 2-3 дні до внесення азотно-фосфорних добрив із розрахунку 0,1 кг на 10 м².
Застосування підвищених доз вапнування по воді в невеликих водоймах може призвести не тільки до загибелі зоопланктону та зообентосу, а й завдати шкоди рибі. Тому використовувати як добрива, так і вапно потрібно дуже обережно. Підвищені дози вапнування можна застосовувати тільки по сухому ложу водойми та по воді після облову риби, коли в цьому є необхідність (дезінфекція водойми у зв’язку з захворюванням риби).

Номер оголошення: 1799711
,  Кривий Ріг, UA
на Флагма з 2 грудня 2008

Схожі оголошення

Известь комовая негашёная
Ціна
Ціна за запитом
ЕНКО ЕНТЕРПРАЙЗ, ТОВ, UA, 212 км +3 оголошення
Предлагаем прямые поставки извести комовой негашеной навалом и отгрузками авто или ЖД от производителя Прекрасный продукт по хорошей цене
3
Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг
Ціна
2 500 грн/т  
опт від 2 400 грн /т
Укрстройактив, ТОВ, UA, 212 км +16 оголошень
У будівництві: - Вапно додається в штукатурні суміші, розчини для кладки цегли в цілях додання їм міцності і пластичності. - Вапно підвищує...
Известь негашенная 2 сорт меленная фракции 0-6 мм
Ціна
Ціна за запитом
Ямал, ТОВ, UA, 212 км +2768 оголошень
Известь негашёная 2 сорта высокого качества. Производство и склад находится во Львовской обл. Есть все сертификаты и паспорта качества. Можем...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.