UKR
Вибрати розділ
Олександрія (Укр)

Кальцієво-магнієве добриво Wap Mag

Оновлено: 2 березня 2020, 10:37 ID: 3910574
195 /тонна
оптова ціна
до 185 /тонна
Олександрія (Укр), UA
на Флагма з 30 травня 2017
Пирховский Николай Григорьевич
специалист отдела сбыта

Опис

Призначення:
• Wap Mag призначений для підтримання в ґрунті відповідної кількості мікроелементів: магнію, кальцію, сірки. Підходить для всіх вирощуваних рослин та будь-яких ґрунтів, незалежно від їх структури.
Властивості:
Wap Mag – універсальне гранульоване добриво, яке містить:
– 28% кальцію (CaO) у сульфатній та карбонатній формах,
– 16% магнію (MgO) у сульфатній формі,
– 10% сірки у сульфатній формі (SO3).
Добриво є сумішшю карбонату кальцію (CaCO3), сульфату кальцію (CaSO4) і сульфату магнію (MgSO4) в одній гранулі. Різниця у розчинності цих складників сприяє рівномірному вивільненню елементів з гранул у ґрунт протягом всього періоду вегетації рослин.
• Кальцій – забезпечує хороше укорінення рослин, сприятливі умови для засвоєння інших поживних речовин, покращує опірність рослин до хвороб.
• Магній – забезпечує великий вміст білка в зерні та кормі, ефективне поглинання та перетворення азоту в плодах, великий вміст цукру в коренях (при одночасному зменшенні небажаних сполук, що утворюють мелясу), збільшує вміст жиру в насінні зернобобових та олійних, покращує здоров’я рослин та показники зерна споживчої пшениці.
• Сірка – регулює використання азоту та збільшує вміст білка у кормових та харчових продуктах.
Wap Mag може використовуватись самостійно або як складник сумішей добрив, приготованих під конкретні потреби підживлюваних рослин.
Оскільки одним із складників цього чудового добрива є карбонат кальцію, а іншим – сульфат магнію, його часто застосовують в якості засобу для локального розкислення грунтів, а також для підвищення можливостей засвоєння азоту рослинами в початковий період вегетації.
Інструкція з використання:
Wap Mag є передпосівним добривом. Необхідно перемішати його з ґрунтом на глибину до 15 см. Суміші з іншими добривами найкраще готувати безпосередньо перед посівом.
Норми внесення (кг/га):
Використовувана норма повинна знаходитись в межах 130-480 кг/га (тобто 20-60 кг MgO/га), яка коригується в залежності від вмісту кальцію та магнію в ґрунті.
Добриво поставляється в мішках по 50 кг або в біг-бегах по 500 кг.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
,  Олександрія (Укр), UA
на Флагма з 30 травня 2017

Схожі оголошення

Ціна
Ціна за запитом
Гранульоване сульфатно-кальцієве добриво Сірка – один з основних елементів управління врожаєм Формула: CaSO4 SОз-min 43%; СаО-30 % Упаковка: біг-бег 500 кг, мішок 50 кг Вид добрив: Гранульоване Виробник: CALC Group, Польща Calcium Sulphite - універсальне мінеральне добриво з високою абсорбцією...
+532 оголошення
9 вер 2021
Ціна
Ціна за запитом
Гранульоване кальцій-магнієве добриво Формула: CaMg(CO3) 2 Вміст CaO мін 30%, MgО – 16% Упаковка: біг-бег 500 кг, мішок 50 кг Вид добрив: Гранульоване Виробник: CALC GROUP, Польща Стимулює фотосинтез, основний елемент хлорофілу. Підживлення легкозасвоюваними магнієм та кальцієм. Підвищення...
+532 оголошення
9 вер 2021
Добриво Дуканіт кальцієва селітра, нітрат кальцію
Ціна
32 грн/шт
Мінеральне добриво Дуканіт (Ducanit) виробництва фірми Дусло (Республіка Словаччина) азотне нітратне (кальцієва селітра, нітрат кальцію) добриво, призначене для застосування в агропромисловому та приватному секторі в умовах закритого грунту для позакореневого підживлення тепличних овочевих...
+1186 оголошень
05:48
Показати ще
Олександрія (Укр), UA
Працює на Флагма з 30 травня 2017
Пирховский Николай Григорьевич
специалист отдела сбыта
Популярні виробники категорії: Мінеральні добрива
Контактна інформація
Пирховский Николай Григорьевич
специалист отдела сбыта
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.