Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Київ
Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші
1 / 8
Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 1 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 2 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 3 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 4 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 5 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 6 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 7 Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші - фото 8
Оновлено: 23 листопада 2021, 14:50

Книги по юриспруденції для студентів юристів викладачів суддів та інші

150 грн/штука
Пихур Олег
директор
на Флагма з 29 серпня 2012

Опис

Історія держави і права зарубіжних країн. Хрестоматія. Навчальний посібник для студентів юридичних спеціальностей вищих закладів освіти. В. Д. Гончаренко. Видавничий дім Ін Юре. 2002 рік. 716 стр.
У хрестоматія, яка впорядкована відповідно до вузівської програми, подано законодавство та інші матеріали, що характеризують суспільний лад, державний механізм, галузі права країн Стародавнього світу, Середніх віків, Нової та Новітньої історії.
Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних спеціальних вищих закладів освіти.
Стан нової-350 гр.

Науково-практичний коментар цивільного кодексу України. В. М. Коссак. Істина, 2004рік, 976 с.
В Коментарі докладно проаналізовано усі статті Цивільного кодексу України.
Нормативний матеріал подається станом на і серпня 2004 р
Цей коментар буде корисним для адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, викладачів, аспірантів і студентів юридичних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться питаннями застосування цивільного законодавства України.
Стан нової-350гр.

Науково-практичний коментар кримінального кодексу України. 3-тє вид., перероблене та доповнене. За редакцією М. І. Мельника, М. І. Хавронюка. Атіка, 2004.-1056с.
Коментар розрахований на суддів, працівників прокуратури, органів безпеки, внутрішніх справ, митних органів, інших правоохоронних органів, адвокатів і студентів юридичних навчальних закладів. Буде корисний усім тим, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони конституційних прав та свобод людини і громадян, інтересів суспільства та держави.
Стан нової-250гр.

Історія держави та права зарубіжних країн. н
Навчальний посібник. Для студентів вищих навчальних закладів. Хома Н. М. Видавництво Каравела, Магнолія плюс, Новий світ-2000. 2003 рік. 480 стр.
У навчальному посібнику висвітлено історію виникнення, становлення історичних форм держави та правових систем у зарубіжних країнах. Матеріал посібника охоплює період з найдавніших часів до сьогодення.
Для студентів правничих відділень і факультетів вищих закладів освіти, усіх, хто цікавиться історією держави та права.
Стан нової-250гр.

Теорія держави і права. Навчальний посібник. А. М. Колодій. Видавництво Юрінком Інтер, 2003 рік. 368 стр.
Видання навчального посібника з теорії держави і права підготовлено на основі сучасного стану науки і практики. Призначене для студентів, що вивчають загальну теорію держави і права. Буде корисним для юристів-науковців, практиків, та тих, хто бажає отримати юридичну освіту за фахом юриста.
Стан нової-150 гр.

Теорія держави і права. Підручник. Скакун О. Ф. Видавництво Консум, 2001 рік. 656 стр.
У підручнику розглянуто питання співвідношення державної влади і держави, громадянського суспільства і держави, форми, апарату і механізму держави. Міститься характеристика основних типів правових систем світу: романо-германського, англо-американського, змішаного (скандинавської та латиноамериканської груп), релігійно-традиційного (мусульманського й індуського, китайського та японського, африканського права).
Головною ідеєю видання є пріоритет і забезпечення прав людини. Для студентів, курсантів, ад'юнктів, магістрів, аспірантів і викладачів вищих учбових закладів.
Стан нової-250 гр.

У підручнику комплексно висвітлюються загальні положення правової системи Стародавнього Риму, основні принципи, головні поняття і категорії римського публічного та приватного права.
Для студентів юридичних вузів та факультетів, викладачів, правознавців, усіх, кого цікавлять питання історії та теорії права.

Автор: Євген Харитонов, Опанас Підопригора
Видавництво: Юрінком Інтер
Мова: Українська
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 528
Ілюстрації: Немає і
Тип: Паперова
Стан нової-195 гр.

Коментар до закону "Про судоустрій України". В. Т. Маляренко. Видавницl

Номер оголошення: 10557030
на Флагма з 29 серпня 2012

Схожі оголошення

5
Электронная книга PocketBook 628 Touch Lux5, Электронные книги
Ціна
4 170 грн/шт
ДКС, ПП, UA, 139 км +684 оголошення
Проверенный хит с новыми суперспособностями Безупречный комфорт чтения с 6-дюймовым экраном E Ink Carta Идеальная контрастность страницы с...
2
Справочник по стальным профилям цена за две книги
Ціна
60 грн/шт
Ренак, ТОВ, UA, 139 км +13 оголошень
Справочники по профилям стальным и метало прокату , цена за две книги , состояние как на фото. Быстро аккуратно отпр Н почтой в тч и Укрпоштой.
5
Книги. Дрессировка, поведение, зоопсихология и психология собак
Ціна
250 грн/цена по запросу
Дрессировочный центр..., ГО, UA, 139 км +4 оголошення
Предлагаем книги на русском языке на самые актуальные темы по поведению и психологии собак. Более полную информацию, как о самом издательстве,...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Пихур Олег
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.