ukr
Всі розділи
Україна

Корми та добавки, компанії в Україні

Апк -Ресурс, ТОВ
13.6 20 чер 2016

Наше підприємство є одним з провідних постачальників борошна пшеничного, висівок пшеничних, пивної дробини, спиртової барди, шрота та інших продуктів переробки. Запропонований нами товар є якісним продуктом, з високими споживчими показниками, на підприємствах організовано і постійно діє...

11.0 1 жов 2018

Реалізуємо Шрот соняшниковий від виробника. Показники якості: Масова частка сирого протеїну в перерахунку на абсолютно суху речовину, %: - 39,2 Масова частка сирої клітковини в перерахунку на абсолютно суху речовину, % - 19,96 Сумарна м. ч. розчинних протеїнів у шроті до загальної кількості...

8.3 23 січ 2015

Купую та продаю добовий та підрощиний молодняк птиці курчат, індичат, каченят, гусят. Продам натуральні комбікорма, що не містять гормонів та штучниш стимуляторів росту для всіх вдів птиці, тварин, гризунів та риб Т. М. "Мультигейн" та Т. М. "Агрозоосвівт". Ці комбікорма містять багато протеїну...

Сваор, ТОВ
5.1 22 лют 2019

ТОВ “СВАОР” – українська компанія-постачальник якісної європейської сільськогосподарської продукції. Займаємося забеспеченням сільсько-господарського комплексу. Допомога в годівлі, діагностиці та утриманню.

Cивер-Агро, ТОВ
4.2 29 жов 2008

ТОВ «СІВЕР-АГРО» є вітчизняним виробником високоякісних кормових добавок для сільськогосподарських тварин. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво кормових дріжджів. Також в 2019 році, орієнтуючись на потреби клієнтів, компанія запустила виробництво соєвої макухи та олії. Для...

Даника Протеин, ТОВ
4.0 14 чер 2016

Виробництво і продаж топленого твариного жиру, м'ясо-кісткового борошна (протеїну тваринного походження), ( мясо-костной муки ), Найнижча ціна на ринку при високій якості продукції.

3.6 13 кві

Розведення равликів та виготовлення комбікормі для годування

Біо-Брендстоф, ТОВ
3.3 19 вер 2018

Основний вид діяльності: виробництво олії та тваринних жирів, а також вирощування зернових культур(крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

3.2 8 лип 2018

Переробний цех ФОП Гавришко А. П. переробляє власно вирощену сою на соєву макуху і нерафіновану соєву олію, та здійснює закупівлю сої.

1.9 20 тра 2016

Живина - кормові концентрати для всіх видів тварин та птиці. Застосовується при ефективній годівлі для балансування раціонів за всіма поживними речовинами. Має позитивний вплив на загальну кормо-суміш.

1.2 7 лис 2016

Виробництво кормів для тварин, що утримуються на фермах. Переробка сої. Виробництво соєвої олії, соєвого жмиху.

Агрокапитал украины, ТОВ
1.0 6 гру 2016

ТОВ «Агрокапітал України» – незалежна українська компанія, яка займається широким спектром діяльності. Наш головний принцип – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Мета – довіра наших клієнтів, підтримка та повага.

0.9 23 кві

Виробнича ( виробництво оліїї макухи шоняшникової), торгово- посредницька, логистичні послуги

0.5 6 бер 2018

Компанія на постійній основі закупляє Олію соняшникову, ріпакову, соєву та жири тваринного походження.

Прикарпатські Млинарі, ТОВ
0.5 11 кві 2019

Переробка сільскогосподарських продуктів : Переробка пшениці Переробка кукурудзи Очистка сільгосподарської продукції Фасування зернових в біг беги Експорт продукції послуги зважувального комплексу ( зважування авто)

Мельник Л.В., ФОП
0.4 9 жов нова

Пан Гарбуз -компанія, яка поєднує в собі спеціалістів з менеджменту, годівлі та утриманні сільськогосподарських тварин. Маючи великий досвід у впровадженні сучасних технологій годівлі тварин, ми раді запропонувати нашим клієнтам технологічні рішення у вигляді високоякісних продуктів: преміксів,...

0.3 14 кві

Виробництво та продаж соняшникової олії, соняшникової макухи, соняшникового жмиху. А також продаж сільськогосподарської техніки та обладнання.

0.3 29 січ 2019

Корми для тварин, Кормові добавки. М'ясо-кісткове борошно, жири тваринні.

0.2 11 січ 2019

Макуха соняшникова - гаряча технологія виготовлення, протеїн - вище 32 %

0.2 13 чер 2018

Реалізація готових комбікормів, концентратів для всіх видів птиці, свней, ВРХ, кролів

Вибрати розділ
×
×
×
Фільтр
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.