Лисички екстракт 60 капсул
Склад:
Екстракт вищого гриба Лисички
Спосіб застосування:
Дорослим та дітям з 10 років – по 2 капсули двічі на день до їди. Дітям від 3 до 10 років – половина дорослого дозування. При лікуванні дозування препарату призначаються індивідуально з урахуванням конкретного захворювання.
Лисичка звичайна, або лисичка справжня, або півник - вид грибів сімейства лисичкових. Зростає у Європі від Скандинавії до Середземноморського басейну, переважно у листяних і хвойних лісах. Гриб легко виявити та розпізнати в природі
Наукова назва: Cantharellus cibarius
Лисичка звичайна має унікальні смакові якості і дивовижні лікувальні властивості. Застосовується при лікуванні гельмінтозів, при лікуванні печінки, волосяного покриву. Лисички володіють здатністю знищувати різних паразитів і глистів і не тільки прлозрілих особин але і їх яйця і личинки Завдяки наявності антиобіотичних речовин, лисички затримують зростання туберкульозної палички.
Екстракт вищого гриба Лисички Лисички форте в капсулах.
Властивості:
Здатність знищувати різні паразити та глисти
Успішно впливає на віруси гепатиту
Впливає на ферменти печінки (гепатити, жирове переродження печінки, гемангіоми)
Сприяє покращенню зору, лікуванню курячої сліпоти
Запобігає запаленню очей
Зменшує сухість слизових оболонок та шкіри
Підвищує стійкість до інфекційних захворювань
Показання до застосування:
Хронічна втома (слабкість, стани подібні до грипу)
Скрегіт зубами (так званий бруксизм)
Порушення сну (пробудження серед ночі, зазвичай між 1-5 годинами)
Головні болі та запаморочення
Нервовість (необґрунтоване роздратування та/або занепокоєння)
Гранулеми – це пухлиноподібні маси, що обволікають зруйновані яйця паразитів. Найчастіше вони утворюються на стінках товстої і прямої кишки, але можуть утворюватися в легенях, печінці, матці.
Алергія та захворювання шкіри: виразки шкіри, пухлини та папіломи можуть бути результатом присутності найпростіших мікроорганізмів у тілі людини
Болі в суглобах і м'язах (паразити можуть переміщатися організмом людини, щоб знайти зручні місця для життя, наприклад, у суглобовій рідині та в м'язах)
Запори (глисти, завдяки своїй формі та великим розмірам, можуть механічно закривати деякі протоки, просвіт кишок)
Пронос (ряд паразитів, особливо протозойні, виділяють гормоноподібні речовини, що ведуть до втрати натрію та хлоридів, що і призводить до частих водянистих випорожнень)
Схуднення або збільшення ваги
Поганий або підвищений апетит
Гази та здуття (ряд паразитів проживає у верхній тонкій кишці, де викликане ними запалення призводить до здуття та газоутворення)