UKR
Вибрати розділ
Київ

Нурел Д - інсектицид широкого спектру дії проти кліщів.

Нурел Д - інсектицид широкого спектру дії проти кліщів.
1 / 2
Нурел Д - інсектицид широкого спектру дії проти кліщів. - фото 1 Нурел Д - інсектицид широкого спектру дії проти кліщів. - фото 2
Оновлено: 11 серпня 2022, 11:03 ID: 4312944
15 $/літр
Київ, UA
на Флагма з 11 грудня 2015
Кравчук Юрій
менеджер

Опис

Нурелл-Д - Надійний інсектицид широкого спектру дії проти кліщів який захищає культуру навіть при несприятливих умовах.

Діюча речовина: 500 г / л хлорпирифос і 50 г / л ціпермітріна.
Препаративна форма: концентрат емульсії
Фасовка: 5 л.,

Нурел Д - інсектицид широкого спектру дії, випускається у вигляді концентрату емульсії, що представляє собою суміш 500 г хлорпирифос і 50 г циперметрину в 1 літрі препарату.

Переваги препарату:
-Інсектицид Нурел Д - володіє кишковим, контактним, фумігантним, локально-системною і репеллентним діями.
-Інсектицид тривалого захисної дії, завдяки чому можна знизити кількість обприскувань за сезон.
-Нурелл Д діє на дорослих особин і на личинок на всіх стадіях розвитку.
-Нурелл Д знищує кліщів, стійких до фосфорорганічних інсектицидів, таким як Бі 58, Метафос і ін.
-Нурел Д перевершує по ефективності інші інсектициди при наявності густого пологу культури або її листя, коли важко забезпечити доступ до знаходяться під листям комахою.

Нурелл Д проявляє початковий інсектицидний ефект при контакті, попаданні всередину і у вигляді пари. Тривале ефективне локальне системна дія проявляється тільки при попаданні всередину. При новому відродженні шкідників на культурі вони гинуть, якщо препарат надходить в шлунок. Залишкова ефективність не призводить до загибелі бджіл, тому що активна речовина не проникає в нектар і пилок, якщо обробка була проведена до цвітіння культури.

Спектр дії:
Високоефективний проти довгоносиків, листоїдів, пьявіца, хлібних жужелиць, блішок, пильщиків, плодожерок, минирующих молей, листокруток, совок, шовкопрядів, попелиць, трипсів, мідяниць, щитівок, ложнощитовок, клопа черепашки, саранових і лучного метелика, кліщів, стійких до ФОС.

Норми витрати і рекомендації щодо застосування препарату:

Нурелл Д застосовується в період вегетації, під час першої появи вразливою стадії шкідника на культурі відповідно до регіональним прогнозом.

На польових культурах норма витрати - 0,5-1,0 л / га.

При наземному обприскуванні застосовують норму витрати робочої рідини 200-400 л / га.

Якщо Нурел Д використовують разом з рідкими добривами, то норма витрати робочої рідини може бити знижена до 100-150 л / га.

Підвищена норма витрати робочої рідини дає чудові, гарантовані результати.

Для садів, в залежності від віку і фази розвитку, застосовують 1,0-1,5 л / га препарату при 500-2000 л / га робочого розчину.

Нурелл Д дуже швидко поглинається рослинами. Якщо через 2 години пройшов дощ, то він не знижує ефективності препарату.

Нурелл Д високоефективний в широкому діапазоні температур, тому його широко застосовують в різних кліматичних зонах світу. Він ефективний при низьких температурах в весняний період (в термін активного виходу з діапаузи) проти 30 видів небезпечних шкідників саду.

Для обробки зернових культур дозволено використання препарату авіаметодом.
Застосовується проти комплексу шкідників протягом вегетації в різних схемах захисту саду. Це дуже вигідний препарат: він знищує практично весь комплекс шкідників саду в різні періоди вегетації. Нурел Д проявляє високу ефективність і при низьких температурах. Остаточний ефект на шкідників особливо добре проявляється в садах, т. К. В цьому випадку, в залежності від регіону, знімаються 1-4 обробки іншими препаратами.
Норма витрати препарату - 1,0-1,5 л / га.

Нурелл-Д високоефективний проти основних видів шкідників: пьявіци, жужелиці, клопа черепашки, попелиць, мух та інших шкідників.
Норма витрати - 0,7-1,0 л / га.

Інсектицид нурелл Д застосовується проти попелиць, звичайного і сірого бурякового довгоносиків, бурякових блішок, щитоносок і ін.
Норма витрати: проти попелиць - 0,6 л / га; проти довгоносиків - 0,8 л / га.

Нурелл-Д застосовується проти найбільш небезпечних для ріпаку шкідників, таких як ріпаковий скритохоботнік, ріпаковий пильщик, ріпаковий квіткоїд. Нурелл-Д застосовується на ріпаку до цвітіння - в фазі зеленого бутона.
Норма витрати - 0,6 л / га.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
,  Київ, UA
на Флагма з 11 грудня 2015

Схожі оголошення

Инсектицид Нурел Д (Сингента 5л), защита растений от вредителей (Хлорпирифос. ..
Ціна
2 625 грн/канистра
Инсектицид Нурел Д 55% Syngenta Действующее вещество хлорпирифос, 500 г / л циперметрин, 50 г / л Форма препарата КЭ (концентрат эмульсии) Химическая группа фосфорганични соединения, пиретроиды Производитель Syngenta Описание: Инсектицид с уникальными инсектицидными и...
+501 оголошення
30 тра
Норіл - Інсектицид (аналог Нурел Д)
Ціна
10 $/л
Інсектицид Норіл (аналог Нурел Д) - Комбінований інсектицид широкого спектру дії для знищення комплексу відкрито живучих сисних і гризучих комах та обмеження розвитку рослиноїдних кліщів. Виробник - «Ранголі» (Китай) Діюча речовина - хлорпірифос (500 г/л), + циперметрин (50 г/л), форма...
+437 оголошень
22 сер 2021
2
Инсектицид Нурел Д 5 л
Ціна
2 350 грн/шт
Широкого спектра действия, комбинированный инсектоакарицид Нурел Д (Д. вещество: 500 г/л хлорпирифос + 50 г/л циперметрин). П. Ф.: концентрат эмульсии). Уничтожает комплекс открыто живущих грызущих и сосущих насекомых на всех стадиях их развития. Защищает зерно при хранении запасов от...
+274 оголошення
22 кві 2021
Показати ще
Київ, UA
Працює на Флагма з 11 грудня 2015
Кравчук Юрій
менеджер
Контактна інформація
Кравчук Юрій
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.