ukr
Вибрати розділ
Київ

Пінофол фольгований 2 3 4 5 6 7 8 10 мм тип А С купити Київ

Оновлено: 22 березня 2021, 10:34 ID: 1253352
1 грн/метр кв.
на Флагма з 31 березня 2012
Карпенко Евгений
руководитель

Опис

Пінофол фольгований 2 3 4 5 6 7 8 10 мм тип А С купити Київ
полотно фольговане 2,3.4,5,6,7.8,10 мм.
Товар від виробника. Можливі відвантаження в Київ і більшості обласних центрів України. Пінофол фольгований.
Полотно фольгований (пінофол) - це полотно пінополіетилену закритої пористої структури різної товщини, яке покрите алюмінієвою фольгою товщиною 0,09 мм. Фольга наноситься методом термічної зварки і відполірована до коефіцієнта відбиття не менше 97%. Товщина поліетилену варіюється від 1,5 до 20 мм.
Пінофол фольгований як відбиваюча ізоляція не тільки дозволяє одягнутися інженерні комунікації в «естетичну упаковку», але й запобігає теплові втрати, (фольга слугує дзеркалом, що відображає тепло), це збільшує термін служби обладнання, захищає від електромагнітного та теплового випромінювання.
Пенофол фольгованний приміняється для тепло - і пароізоляції огороджувальних конструкцій будівель, для ізоляції трубопроводів, воздухоотводов, зовнішніх систем холодного і гарячого водопостачання, баків, холодильних камер і труб великого діаметру у випадках, коли необхідно забезпечити захист від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання, від пилових і жирових відкладень і, для забезпечення вимог дизайну.
Пінофол також використовується для ізоляції джерел тепла при будівництві лазень і саун, як відображає тепловий екран за опалювальними приладами (радіаторами опалення), підвищуючи ефективність роботи радіатора на 20-30%.
Ефективне застосування фольгированной ізоляції в конструкції "тепла підлога" для підвищення ефективності обігріву, вона дозволяє: знизити енерговитрати, скоротити час нагріву системи, зменшити нагрівання стелі "сусіда знизу".
У разі використання Пінофол під стяжку необхідно додатково захищати фольгу поліетиленовою плівкою, або використовувати ламіновану металізованою плівкою. Для периферійної стрічки при організації теплої підлоги використовується ламіноване полотно товщиною 5-10 мм для компенсації термічного розширення стяжки.
Відбиваюча ізоляція пінофол фольгований найкращим чином доповнює

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
на Флагма з 31 березня 2012

Схожі оголошення

Дой Пак Фольгований Україна З Зіп Застібкою ( Темне Золото ) 180*280
Ціна
5 грн/шт  
опт від 4.80 грн
Дой Пак Фольгований + Зип застежка ( Темне Золото ) 180*280 Doypack, Doy-Pack, Дой Пак, Дой-Пак – многослойный пакет с дном, что позволяет наполненному пакету стоять. Экономичный и практичный пакет, который используют для фасовки различных продутов ( сыпучие, жидкие, вязкие и штучные ). Пакет...
+209 оголошень
15 вер 2021
Дой Пак Фольгований Україна З Зіп Застібкою ( Червоний ) 80*130
Ціна
1 грн/шт  
опт від 1.35 грн
Дой Пак Фольгований + Зип застежка ( Червонй) 180*280 Doypack, Doy-Pack, Дой Пак, Дой-Пак – многослойный пакет с дном, что позволяет наполненному пакету стоять. Экономичный и практичный пакет, который используют для фасовки различных продутов ( сыпучие, жидкие, вязкие и штучные ). Пакет легко...
+209 оголошень
15 вер 2021
Дой Пак Фольгований Україна З Зіп Застібкою + Прозрачка 180*280
Ціна
3 грн/шт  
опт від 3.10 грн
Дой Пак Фольгований + Зип застежка + Прозрачка 180*280 Doypack, Doy-Pack, Дой Пак, Дой-Пак – многослойный пакет с дном, что позволяет наполненному пакету стоять. Экономичный и практичный пакет, который используют для фасовки различных продутов ( сыпучие, жидкие, вязкие и штучные ). Пакет легко...
+209 оголошень
15 вер 2021
Показати ще
Працює на Флагма з 31 березня 2012
Карпенко Евгений
руководитель
Контактна інформація
Карпенко Евгений
руководитель
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.