ukr
Всі розділи
Україна

Побутова хімія, компанії в Україні

5.5 2 жов 2014

Основні напрямки діяльності компанії: - біоутилізатори; - корма для всіх видів тварин; - ветеринарні медикаменти та препарати; - засоби дезінфекції; - препарати для рослинництва; - препарати для заготівлі та зберігання кормів.

Глобал хім, ТОВ
4.1 7 вер 2020

Виробник та постачальник дезинфікуючих засобів для рук та поверхонь Dermis Вся продукція має всі необхідні дозвільні документи та сертифікати для застосування їх у різних сферах: Засіб призначений для гігієнічної обробки рук медичного персоналу в закладах охорони здоров’я,...

ВСЛ, ТОВ
2.1 4 жов 2014

Компанія ТОВ *ВСЛ* офіційний імпортер безфосфатної побутової хімії з Німеччини. Вся продукція виробляється виключно в Німеччині за новітніми технологіями з використанням найякісніших продуктів. Продукція сертифікована і не становить загрози для людини і навколишнього середовища.

0.9 26 гру 2019

Широкий та різноманітний асортимент товарів, розрахований на будь-який вік і стать. Це косметичні засоби для догляду за шкірою, тілом, волоссям. Продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому.

0.8 2 кві 2019

Виробництво мила господарського від 150гр. до 300гр , також в індивідуальній упаковці

0.8 27 лип 2016

Продажа оптом та в роздріб побутової хімії (пральних порошків ).

0.5 23 лип 2020

Транспортная обработка грузов. Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Оптова торгівля зерном. Оптова торгівля хімічними продуктами. Неспеціалізована оптова торгівля. Складське господарство. Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у.

Лучезар, ТОВ
0.2 20 кві 2020

Виробництво уксуса спиртового, яблучного, спиртовмісних розчинників, розчинів (засіб для розжигу вугілля та дров, склоомивач зимовий, денатурат, морилки спиртові), засіби для дезінфекції (рук та поверхонь) власного виробництва Сертифікована лабораторія . Всі необхідні документи.

0.2 6 кві нова

Безпечна та якісна оптика. Повний спектр товарів та послуг у сфері отики

0.1 4 лип 2019

Виробництво та реалізація товарів побутової хімії , продукції виробничо-технічного призначення , сировини для їх виробництва.

0.1 16 бер

Виробництво і реалізація побутової хімії для всіє сімї

0.1 2 лют

Виробництво і торгівля косметичними засобами, побутовою хімією, тарою

Big-Shop, ПП
0.0 12 січ 2015

Український інтернет магазин товарів для дому. Ми пропонуємо до Вашої уваги широкий вибір товарів для дому. А саме побутову хімію та продукти харчування від відомих європейських та Українських виробників. В нас ви знайдете широкий вибір товарів для дому, без яких практично не можливо...

0.0 6 лис 2019

Агенти продажі парафінових виробів Bispol. Свічки, лампадки, парафін, кришка, стаканчик, стікло.

CМ-ХІМ, ТОВ
0.0 4 чер 2019

Компанія ТОВ «СМ-ХІМ» - український виробник безфосфатної побутової хімії. Паралельно з виробництвом побутової хімії наша компанія займається виробництвом власної пластикової тари (ПЕТ пляшки та пляшки з поліетилену (HDPE) та кришки, що дає нам можливість мати унікальну в Україні упаковку та...

Euroshop3, ФОП
0.0 15 лис 2018

Euro_shop3 Інтернет-магазин, яки спеціалізується на продажі побутової хімії привезеної з Європи.

0.0 12 сер 2020

Імпортери німецької побутової хімії та продуктів харчування

0.0 18 кві 2020

Homey Chemi (Хомі Чемі) - Побутова Хімія На Кожен День Производитель, дистрибутор

0.0 20 лип 2017

Доброго дня наша компанія виробляє безфосфатні миючі засоби. Не розливає не імпортує а саме виробляє. Якщо комусь цікаво збереження здоровя та довкілля, звичайно що можна на цьому ще й заробляти Дзвоніть. Щиро всім дякую.

0.0 4 січ 2020

Гуртівня побутової хімії займається оптовими і роздрібними продажами. На ринку з 1992року.

Вибрати розділ
×
×
×
Фільтр
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.