UKR
Вибрати розділ
Київ

Протруйник "Респекта"

Оновлено: 24 квітня 2020, 03:03 ID: 2832729
408 грн/літр
на Флагма з 21 серпня 2015
Чернышев Андрей Сергеевич
менеджер с продаж

Опис

Протруйник "Респекта"

Біологічний протруйник для зернобобових культур (сої, гороху, нуту, квасолі і т. Д.). Призначений для придушення бактеріальної і грибкової інфекції на насінні, проростках і сходах бобових культур. Застосовується при ймовірності розвитку фузаріозу і кореневих гнилей після посіву, можливе стресі від хімічних протруйників і при низькій посівної придатності насіння (схожість і енергія проростання).
Механізм дії:
Що входять до складу препарату "Респекта" спеціально підібрані бактерії P. аureofaciens надають багатосторонні позитивні дії на рослину, описані нижче.
Продукція сідерофори. Бактерія P. aureofaciens продукують пігменти, звані сідерофори, які зв'язують залізо і транспортують його в клітини бактерій. Сідерофори мають високу спорідненість до тривалентного заліза, завдяки чому утворює з ним стабільні комплекси, недоступні для використання фітопатогенних мікроорганізмами. Таким чином, зв'язування заліза сідерафорамі призводить до обмеження зростання фітопатогенних мікроорганізмів і поліпшенню росту рослин.
Синтез антибіотиків. Бактерії P. aureofaciens здатні продукувати феназинов - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в придушенні зростання збудників хвороб зернобобових культур.
Синтез регуляторів росту рослин. Бактерії P. Aureofaciens, колонізіруя ризосферу зернобобових культур, синтезує фітогормони индолил-3-оцтової кислоти (ІОК), яка, стимулює розвиток кореневої системи рослин.
Індукція резистентності до фітопатогенів. Обробка насіння препаратом "Респекта" підвищує стійкість рослин до фітопатогенних грибів. При цьому відзначаються посилення лігніфікації кореневої тканини (кораобразованіе) і підвищення вмісту фитоалексинов в стеблах рослин.
Фітоалексинів - особливі антибіотики, утворені тільки вищими рослинами. Кожен вид рослин синтезує певний набір фитоалексинов.
Підвищення змісту фитоалексинов в стеблах культурних рослин відбувається у відповідь на роздратування бактеріями P. aureofaciens. Іншими словами, препарат "Респекта" підвищує природний імунітет культурних рослин до патогенної мікрофлори.
Властивості і переваги:
забезпечує захист насіння, проростків і сходів бобових культур від бактеріозів, в'янення і кореневих гнилей;
оптимізує ріст і розвиток кореневої системи;
переводить фосфор в доступну для рослин форму Р12-15 кг / га;
колонізує кореневу систему і забезпечує захист кореневої системи протягом усього вегетаційного періоду;
підвищує схожість і енергію проростання насіння на 1-15%;
на 100% сумісний в баковій суміші з інокулянтів;
не викликає розвитку резистентності у патогенних мікроорганізмів;
Спосіб застосування:
Препарат застосовують будь-яким зручним способом, що забезпечує рівномірний розподіл на насінні (шнекові протравлювальні машини, обробка ранцевим обприскувачем при завантаженні насіння на машину або обробка в бетономешалках для мінімізації травмування насіння).
Витрата препарату "Респекта" становить 1,0 л / т насіння, витрата робочого розчину - 6-7 л / т насіння, при обробці дрібнонасінних бобових трав (конюшина, люцерна) витрата складає 0,1 л на гектарну норму.
УВАГА!
для збереження захисного ефекту в грунті оброблене насіння необхідно висівати в день обробки;
уникати впливу прямих сонячних променів на Біопротравителі і оброблені їм насіння (обробку проводити в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні вкривати насіння брезентом);
Препаративна форма: рідина жовто-коричневого кольору.
Склад: живі клітини бактерії Pseudomonas aureofaciens і продукти їх метаболізму.
Кількість життєздатних клітин: не менше 2,0 × 109 КУО / мл.
Термін зберігання: 3 місяці при температурі від 4 до 10 ° С в захищеному від світла місці.
Безпека: препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не володіє фітотоксичність.
Упаковка: пакет в картонній коробці "bag-in-box" об'ємом 2 л.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.

Схожі оголошення

4
Оптимайз 400 - Біопрепарат, протруйник насіння СОЇ.
Оптимайз 400 - Біопрепарат, протруйник насіння СОЇ. - фото 1
Оптимайз 400 - Біопрепарат, протруйник насіння СОЇ. - фото 2
Оптимайз 400 - Біопрепарат, протруйник насіння СОЇ. - фото 3
Ціна
400 $/упак
Оптимайз 400 - Сучасний концентрований біопрепарат для обробки посівного матеріалу сої. Діюча речовина: бактерії Bradyrhizobium japonicum 5х109, ліпо-хітоолігосахарид 2х10-7% Препаративна форма: розчинний концентрат (РК) Виробник: Монсанто Упаковка: 16.57 л (коробка). Властивості: Унікальні...
+442 оголошення
26 лют
Протруйник Конор , аналог Вітаваксом (універсальний протруйник насіння пшениці, ячменю. ..
Ціна
280 грн/шт
Протруйник Конор - універсальний протруйник насіння пшениці, ячменю та кукурудзи від широкого спектру збудників грибних хвороб Вміст діючої речовини: карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л Препаративна форма: концентрат який тече для обробки насіння Класифікація ВООЗ, токсикологічна...
+538 оголошень
14 лип 2021
2
Протруйники Раксил Ультра, Максим, Престиж, Круизер, Гаучо
Ціна
Ціна за запитом
Все починається з насіння! Захистіть тасіння а потім і саму культуру від шкідників і хвороб. Пропонуємо такі протруйники: - На зернові– Раксил Ульра (фунгіцидний) - Картопля - Престиж (фунгіцидний) - Соняшник, кукурудза – Максим (фунгіцидний), Круізер (інсектицидний), Гаучо...
+49 оголошень
11 лют 2021
Показати ще
Працює на Флагма з 21 серпня 2015
Чернышев Андрей Сергеевич
менеджер с продаж
Популярні виробники категорії: Протруйники насіння
Зв'яжіться з компанією
Чернышев Андрей Сергеевич
Менеджер с продаж
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Агрохимцентр, АТ Чернышев Андрей Сергеевич, Менеджер с продаж
Протруйник "Респекта"
408 грн/літр ID: 2832729
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.