UKR
  • ukr
  • rus
  • eng
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут Побудуйте маршрут за допомогою форми розрахунку відстаней.
Вантажі
371
Попутні вантажі
Машини
3231
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Калькулятор вартості вантажоперевезень
Застосунок допомагає користувачам швидко і точно розрахувати вартість вантажоперевезення. Надає інформацію про витрати, детальний маршрут і час у дорозі.
Завантажуй застосунок
Завантажуй застосунок
Розрахунок відстаней на Flagma
Сучасні навігатори добре будують маршрути, але не враховують специфіку вантажного комерційного транспорту. Щоб спланувати та розрахувати комерційний рейс, скористайтесь розрахунком відстаней Flagma. При побудові маршруту показано всі ділянки шляху з урахуванням типу доріг. А в розрахунках використовується дозволена швидкість вантажного транспорту, вартість та витрата палива.

Розрахунок відстаней між містами

Флагма Розрахунок! Швидкий, Короткий і Економ маршрут на карті в одному розрахунку відстаней, в таблицях відстань між містами і ділянками дороги маршруту.
Часто розраховують

Відстань між містами

Відстань від міста

Розрахунки відстаней з Економ маршрутами

Економ маршрут – це маршрут з мінімальною витратою палива. Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: Автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку відстаней між містами рекомендується вказувати витрату палива при русі за містом згідно документації на машину.

Розрахунки відстаней між містами з Економ маршрутами виконуються по дорогах та 22 країнам Європи і Азії, по яким у Флагми є власні дані про дороги. За розрахунками відстаней в інших країнах немає Економ маршрутів і паливо розраховується як просте множення відстані на норму витрати палива.

Ми постійно додаємо нові дороги, а також вносимо правки в існуючі після отримання інформації з різних джерел. На картах є кнопка Помилка – повідомляйте нам про помилки, про появу нових доріг – ми оперативно перевіряємо і вносимо зміни в базу даних.

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.