літр/100км

Розрахунок відстаней між містами

Флагма Розрахунок! Швидкий, Короткий і Економ маршрут на карті в одному розрахунку відстаней, в таблицях відстань між містами і ділянками дороги маршруту.

Часто розраховують

Відстань між містами України

від міста

Розрахунки відстаней з Економ маршрутами

Економ маршрут – це маршрут з мінімальною витратою палива. Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: Автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку відстаней між містами рекомендується вказувати витрату палива при русі за містом згідно документації на машину.

Розрахунки відстаней між містами з Економ маршрутами виконуються по дорогах України та 22 країнам Європи і Азії, по яким у Флагми є власні дані про дороги. За розрахунками відстаней в інших країнах немає Економ маршрутів і паливо розраховується як просте множення відстані на норму витрати палива.

Ми постійно додаємо нові дороги, а також вносимо правки в існуючі після отримання інформації з різних джерел. На картах є кнопка Помилка – повідомляйте нам про помилки, про появу нових доріг – ми оперативно перевіряємо і вносимо зміни в базу даних.

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Розрахунок відстаней
Дороги на картах
Автомагістраль
Магістральна дорога
Головна дорога регіону
Дорога місцевого значення
Міська дорога
Ґрунтова дорога
Поромна переправа
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×