UKR
Вибрати розділ
Харків

Соя 1кг

Соя 1кг
1 / 2
Соя 1кг - фото 1 Соя 1кг - фото 2
Додано: 14 січня 2021, 11:44 ID: 10648576
14 грн/кілограм
оптова ціна
від 12 грн
Лисенко Вікторія Володимирівна
менеджер

Опис

Наука не має єдиної думки щодо продуктів із сої. Деякі вчені не сумніваються в її користі для здоров'я і приписують їй такі чудодійні властивості, як здатність попереджати рак грудей, знижувати рівень холестерину, протидіяти жіночим віковим змінам. Інші ж авторитетно заявляють, що соя до цих дивних явищ не має ніякого відношення, і сам цей продукт, якщо не шкідливий для здоров'я, то, як мінімум, безкорисний.
Відповісти на резонне питання «корисна чи шкідлива соя» навряд чи вийде, проте цілком можна навести аргументи за і проти присутності соєвих продуктів у вашому раціоні. Про користь сої
Здатність знижувати рівень холестерину в крові - властивість сої, щодо існування якого всі вчені одностайні. Правда, для досягнення необхідного ефекту кількість соєвого рослинного білка в їжі повинна бути досить високою - близько 25 г на день. Найкраще для таких цілей придбати соєвий білок в порошку і додавати його в знежирене молоко або вівсяну кашу.
Вживання сої сприяє схудненню та нормалізації ваги. У соєвих бобах міститься лецитин, який бере участь у жировому обміні, а також сприяє спалюванню жирів в печінці.
Соєвий білок допомагає жінкам при клімаксі - зокрема, мова йде про остеопороз і приливах.
Профілактика раку грудей – цій меті служать соєві ізофлавони, про які говорилося раніше. Вони подовжують менструальний цикл і, відповідно, зменшують кількість гормональних викидів в кров, що і знижує ризик захворювання.
Соя - ідеальне джерело білка. Кількість протеїнів в сої становить близько 40%, і соєвий білок за своєю структурою практично не поступається білку тваринного походження. Не кажучи про вегетаріанців, соєвий білок незамінний для людей, які страждають харчовою алергією на білок тваринного походження і непереносимістю лактози. Крім того, харчову цінність сої становлять вітаміни B і E, різні мікроелементи.

Про шкоду сої
Соя має багато протипоказань. По-перше, не рекомендується вживати продукти з сої дітям. Ізофлавони, що містяться в сої негативним чином впливають на ендокринну систему, що розвивається - може виникнути ризик захворювання щитовидної залози. Також соєва продукція стимулює раннє статеве дозрівання у дівчаток, а у хлопчиків - навпаки, гальмує. Також соя протипоказана при захворюваннях ендокринної системи та сечокам'яної хвороби.
Вживання сої при вагітності також протипоказано. Причина - високий вміст гормоноподібних сполук.
Деякі дослідження говорять про те, що присутність сої в раціоні може привести до зменшення ваги і обсягу мозку.
Ще один суперечливий факт про сою полягає в тому, що, відповідно до результатів деяких досліджень, соя прискорює процеси старіння в організмі і може призвести до порушення мозкового кровообігу. Винними в цьому називають фітоестрогени, що містяться в соєвих бобах, вони, начебто, пригнічують ріст клітин головного мозку. Як не дивно, але саме ці фітоестрогени і рекомендується вживати жінкам після 30 років для уповільнення процесів старіння.
Незважаючи на те, що соя за своєю харчовою цінністю і, зокрема, вмістом білка значно перевершує інші бобові, в сої міститься особливий фермент, що пригнічує активність білків і ферментів, задіяних у процесі їх засвоєння. Це не свідчить про те, що соєві боби шкідливі за своєю природою, але, виходячи з цього, можна зробити висновок про те, що соя не так корисна для здоров'я, і її харчова цінність істотно нижча, ніж прийнято вважати.
Як ми бачимо, єдиної позиції вчених з приводу того, шкідлива або корисна соя, не існує.
Однак, у більшості випадків, шкідливими для здоров'я є не самі соєві боби чи ферменти, що містяться в них, а ряд факторів.
По-перше, місце вирощування. Соєві боби, як губка здатні засвоювати всі шкідливі речовини, що містяться в грунті. Словом, якщо соя вирощується в місцях з неблагополучною екологічною обстановкою, користі від такого продукту не буде.
По-друге, генна інженерія. Частка генномодифікованої, а, отже, ненатуральної, сої на ринку досить велика. Про яку користь може йти мова, якщо спосіб виробництва протиприродний, суперечить законам природи? Відрізнити ГМ-сою від натуральної не завжди можливо: державний контроль у сфері...

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
Ще шукають:

Схожі оголошення

Soy Соя
Ціна
1 $/т
Soy, wheat, feed barley, rapeseed, corn, bulk wholesale from Ukraine. International trade in large wholesale. Soybean protein 31% on a raw basis humidity 12.5% weed admixture 2% The price is indicated as the base price and may vary depending on the conditions and volume of deliveries. Delivery...
+9 оголошень
6 лип
Воздухоочиститель СО-15
Ціна
Ціна за запитом
Воздухоочиститель СО-15Б (ТУ 22-5567—83) предназначен для очистки сжатого воздуха, применяемого при окрасочных работах, от примесей влаги, масла и механических включений. Воздухоочиститель эксплуатируется в условиях, обеспечивающих его защиту от атмосферных осадков, солнечных лучей и резких...
+239 оголошень
6 лип
Лампы UFO 85 см со спиралью
Ціна
375 грн/шт
Лампа для UFO: 85 см зі спіраллю 2500/3000 Д10 Для інфрачервоних обігрівачів різний видів ufo, saturn, delta та інших Має матову кварцову трубку. Лампи виконані з кварцового скла, сталі і кераміки, що в сукупності забезпечить безпечний і тривалий термін експлуатації. Lampa dlya UFO: 85 sm zi...
+1529 оголошень
6 лип
Показати ще
Працює на Флагма з 1 вересня 2013
Лисенко Вікторія Володимирівна
менеджер
Дивіться також оголошення в категорії {категорії}
Контактна інформація
Лисенко Вікторія Володимирівна
менеджер
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.