Вибирайте комфортну мову сайту:UA або RU
ukr
Всі розділи
Олександрія (Укр)
У розділі
Оновлено: 2 березня 2020, 10:37

Сульфат амонію AS 21 (сульфат аммония)

285 /тонна
оптова ціна
до 271 /тонна
Пирховский Николай Григорьевич
специалист отдела сбыта
,  Олександрія (Укр), UA
на Флагма з 30 травня 2017

Опис

Сульфат амонію AS 21 (гранула-кристал)
N(S) – 21(24)
Призначення
• Grupa Azoty-Сульфат амонію AS 21 - повністю розчинне гранульоване добриво, призначене для застосування навесні під всі с/г-культури для забезпечення швидкого старту вегетації.
Властивості
Гранульований Сульфат амонію AS 21 (хімічна формула (NH4)2SO4) одного з найбільших у світі виробників азотних добрив Grupa Azoty (м. Тарнув, Польща) містить 21% азоту в амонійній формі, 24% сірки в сульфатній формі і випускається під торговими марками AS 21 Macro i AS 21 Select. Різниця між ними полягає у розмірі гранули – у Select вона крупніша в середньому на 1-2 мм.
Гранула має вигляд крупного прозорого кристалу світло-коричневого кольору і є повністю розчинною у воді, без жодного осаду. Це надає Cульфату амонію AS 21 ряд важливих переваг:
– можливість розкидання по мерзлоталому грунту без появи пилу, причому рівномірно, на всю ширину проходу розкидача; – можливість внесення у грунт як основного добрива або в складі суміші добрив при оранці; – можливість застосування як препарату для позакореневої обробки рослин у складі робочого розчину з мікродобривами та ЗЗР; – точна формула N-21%, S-24% (або 60% в перерахунку на SO3), яка не може бути досягнута у порошкоподібних формах сульфату амонію (антизлежувач, домішки неповної очистки тощо) і у гранульованих (наявність великого процента маси в’яжучого елемента: гуматів, глин, вапна тощо);– довгий період зберігання без злежування або збрилювання, гранулки не злипаються при тривалому зберіганні.
Сульфат амонію AS 21 застосовується під озимі і ярі зернові, промислові та городні культури, луки і пасовиська, а також фрукти та овочі. Особливо рекомендується для ранньовесняного внесення під ріпак, ріпу, гірчицю, капусту білу і цвітну, стручкові, картоплю, цибулю, пори, часник і хрін.
Інструкція з використання:
Продукт гігроскопічний, протягом зберігання та перед використанням необхідно уникати контакту з водою. Сульфат амонію AS 21 можна змішувати з усіма типами сипучих або гранульованих добрив. Рекомендується внесення у грунт перед передбачуваними опадами дощу.
Добриво поставляється в біг-бегах по 500 кг.

Номер оголошення: 3910288
,  Олександрія (Укр), UA
на Флагма з 30 травня 2017

Схожі оголошення

Ціна
280 €/т  
опт до 270 €/т
ТД Агро-Вента, ТОВ, UA, 134 км +28 оголошень
Призначення: • Сульфат магнію гранульований - це добриво, яке швидко компенсує нестачу магнію та сірки на будь-яких грунтах; застосовується для...
Сульфат Магнію Alwernia
Ціна
10 грн/т
Еко-Bіо-Tех, ТОВ, UA, 134 км +16 оголошень
MgO - 16%, SO 3 - 32% (порошок до 0.3 мм) Сульфат магнію семиводний MgO – 16%, SO3 – 32% - високоефективне добриво призначене для широкого...
Ціна
445 €/т  
опт до 380 €/т
ТД Агро-Вента, ТОВ, UA, 134 км +28 оголошень
Призначення: •Cульфат магнію семиводний - порошкоподібне повністю розчинне у воді добриво, призначене для позакореневої обробки та фертигації в...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Пирховский Николай Григорьевич
специалист отдела сбыта
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.